Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zawory hydrauliczne 3080

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pitek38

Pitek38

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 21:50

Zawory hydrauliczne 3080 Witam,
Czy ktoś może wie, ile mogą kosztować nowe zawory hydrauliczne do 3080, bądź zna jakieś namiary gdzie można kupić takie zawory używane (mam na myśli sam zawór bez cewki).
I przy okazji jeszcze jedno pytanie - czy to możliwe, że MF 3080 z tyłu ma opony 18.4/38 a z przodu 12.4/32. Widziałem w katalogu, że przednie felgi w tych ciagnikach mogą mieć rozmiar R28 i R32, ale na forum czytałem, że wszyscy użytkownicy tych ciągników mają z przodu R28, a u mnie są R 32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zawory hydrauliczne 3080 Dzisiaj, 05:52
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 22:10

Zawory hydrauliczne 3080 to muszą być wąskie jako zamiennik nie wiem czy to siętak zamieni a elektrozaworów masz dwa rodzaje stary i nowy do nowego sam zawór da sie kupić nie musisz cewki zmieniać a do starego czyli z durzą okrągłą cewką na jeden przewód już chyba się nie da
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share Pitek38

Pitek38

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 12:56

Zawory hydrauliczne 3080

to muszą być wąskie jako zamiennik nie wiem czy to siętak zamieni a elektrozaworów masz dwa rodzaje stary i nowy do nowego sam zawór da sie kupić nie musisz cewki zmieniać a do starego czyli z durzą okrągłą cewką na jeden przewód już chyba się nie da

Ciagnik jest z 1989R. Cewka z jednym przewodem. U Korbanków, po numerze katalogowym, znalazłem taki zawór, ale jakaś abstrakcyjna cena ponad 1 200 zł. Czy to możliwe?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 14:54

Zawory hydrauliczne 3080 oczywiście że tak bo bo to już jest nowy typ i starych się nie da kupić napewno nie ma cewek ale zapewne nie ma też już i zaworów i musisz kupić cały nowego typu
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share DeF

DeF

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 19 grudzień 2011 - 19:18

Zawory hydrauliczne 3080 Witam oto mój Mf 3050 rok 92 i jest taka sprawa bo z prawej strony niema kierunku światła tylnego i stopu i jak włączam kierunek w prawo to tak jak by piszczy a w lewo normalnie jest.

A i ostatnio jak wstawiałem przyczepę to tylne oświetlenie na górze raptownie przestało świecić bezpieczniki są dobre bo sprawdzałem i nie wiem co jest proszę o pomoc z góry dziękuję i jak ktoś ma dojście może mi wysłać instrukcje do mf 3050.