Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF698 problem ze paleniem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share skowyrniak21

skowyrniak21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 17:05

MF698 problem ze paleniem ciągnik MF 698 odpala za kazdym razem ale po 5-10 sekundach gasnie i jest już zapowietrzony i trzeba go odpowietrzyc zeby odpalił. problem ten zdarza się nie przy kazdym razie odpalania ciągnika . prosze o pomoc . wymieniłem juz pompke zasilająco i przewody i zamontowałem zaworek zwrotny .

Edytowany przez skowyrniak21, 06 grudzień 2011 - 17:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF698 problem ze paleniem Dzisiaj, 04:33
  •  

#2 Share kgbck

kgbck

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 grudzień 2011 - 17:18

MF698 problem ze paleniem Zobacz czy niemasz scisnietego przewodu paliwowego gdzies kolo zbornika ja tak mialem w 5465 przewod paliwowy gdzies sie przesunol i od wczasu wpadl miedzy zbiornik i kabine. Zdusilo go i jak juz sie traktor odpalilo to zaraz gasl bo mial za malo paliwa i tak za kazdym razem .Myslalem ze syf w zbiorniku sciaglem zbiornik i odkrylem ten scisniety przewod .wyciaglem go na zewnatrz 2 opaski i spokoj

#3 Share skowyrniak21

skowyrniak21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 17:32

MF698 problem ze paleniem

Zobacz czy niemasz scisnietego przewodu paliwowego gdzies kolo zbornika ja tak mialem w 5465 przewod paliwowy gdzies sie przesunol i od wczasu wpadl miedzy zbiornik i kabine. Zdusilo go i jak juz sie traktor odpalilo to zaraz gasl bo mial za malo paliwa i tak za kazdym razem .Myslalem ze syf w zbiorniku sciaglem zbiornik i odkrylem ten scisniety przewod .wyciaglem go na zewnatrz 2 opaski i spokoj

przewod jest nowy.i jest nowy zaworek zwrotny załorzony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share KamilK199

KamilK199

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO,MOTORYZACJA I IMPREZY=KOBIETY:)

Napisany 06 grudzień 2011 - 18:57

MF698 problem ze paleniem Kolego skoro wymieniles przewody,pompke zasilajaca i zbiornik tez jest szczelny, to zostaje pompa głowna lub jakas nieszczelnosc przy filtrach(np. obudowie od nich). Mozliwe, ze pompa jest juz rozczelniona i efekt bedzie podobny jak przy zapowietrzaniu. Pozdrawiam
Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 19:45

MF698 problem ze paleniem wyczysc zbiornik z brudu napewno to syf w zbiorniku jest i pod kazdy zaworek zwrotny ci podejdzie drobinka i paliwo wraca