Andrzeej

John Deere 3650 problem żółw

Polecane posty

Andrzeej    0

Witam. Chciałbym kupic JD 3650, znalazłem ciągnik lecz jest problem. Po załączeniu żółwia ciągnik nie zwalnia i na krótko zaświeca się kontrolka przekładni. Czy miał ktoś może taki problem i byłby mi w stanie pomóc/ doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro914    0

U Mnie w 3140 jest tak samo też go takiego kupiłem....bo cena była niska..:)

jak narazie chodził u Mnie tak całe żniwa, orki siewy i nie było żadnych problemów....

w orce przydał by sie półbieg na wiosnę się pomyśli żeby to zrobić.....

w normalnej eksploatacji to nie przeszkadza tyle że półówki nie działają....

ogólnie Ciągniki bardzo udane polecam sprawdz jak tam z hydrauliką ciśnienie na wyjście itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3113    0

Witam. Chciałbym kupic JD 3650, znalazłem ciągnik lecz jest problem. Po załączeniu żółwia ciągnik nie zwalnia i na krótko zaświeca się kontrolka przekładni. Czy miał ktoś może taki problem i byłby mi w stanie pomóc/ doradzić?

 

Witam. Chciałbym kupic JD 3650, znalazłem ciągnik lecz jest problem. Po załączeniu żółwia ciągnik nie zwalnia i na krótko zaświeca się kontrolka przekładni. Czy miał ktoś może taki problem i byłby mi w stanie pomóc/ doradzić?

U mnie było podobnie w serwisie stwierdzili że trzeba wymienić pompę oraz dwa kosze sprzęgłowe i wstępną wycenę z robocizną zrobili na 27000zł ale od kolegi dostałem numer do kolesia z john deere który u niego robił skrzynię w 6920 i zapłacił z częściami i robotą zaledwie 13 000zł a serwis chciał 45000zł mi zrobili za 7000zł bez wymiany pompy i zrobiłem 900h i nadal wszystko działa podeszli solidnie do naprawy gdyż zmieżyli ciśnienia i wyjaśnili o co chodzi obsługa super byłem zadowolony zresztom przed sezonem przygotowywali mi sieczkarnie JD 6710 i było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzeej    0

U mnie było podobnie w serwisie stwierdzili że trzeba wymienić pompę oraz dwa kosze sprzęgłowe i wstępną wycenę z robocizną zrobili na 27000zł ale od kolegi dostałem numer do kolesia z john deere który u niego robił skrzynię w 6920 i zapłacił z częściami i robotą zaledwie 13 000zł a serwis chciał 45000zł mi zrobili za 7000zł bez wymiany pompy i zrobiłem 900h i nadal wszystko działa podeszli solidnie do naprawy gdyż zmieżyli ciśnienia i wyjaśnili o co chodzi obsługa super byłem zadowolony zresztom przed sezonem przygotowywali mi sieczkarnie JD 6710 i było super

Dzieki bardzo. Czy mógłbyś mi podać namiary na tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3113    0

Dzieki bardzo. Czy mógłbyś mi podać namiary na tego gościa.

pogadam jak się zgodzi to podaj maila to ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dwaa9
      Część. Nagle przestała mi działać hydraulika. Po zgaszeniu i opuszczeniu podnośnika i tura. Teraz nic nie działa. Nie podnosi ani nie działa wspomaganie. Wom działa. Gdzie moze być przyczyna?
      Dodam jeszcze że olej jest, filtry wymieniane w tamtym roku. Myślę że to może być przednia pompa bo wcześniej stukała a teraz ucichło 
    • Przez TOMASZ22
      Jestem po wymianie obu pomp w moim jelonku, wymieniłem oraz filtr oleju, a ciągnik nadal kiepsko podnosi
       
      Caps Lock!
    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj