Skocz do zawartości

Zdjęcie

Henryk Batyra opinie agregatów

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share lukas1982

lukas1982

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 22:12

Henryk Batyra opinie agregatów I kolega chyba lepiej zrobił :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Henryk Batyra opinie agregatów Dzisiaj, 02:14
  •  

#22 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 20 wrzesień 2011 - 22:17

Henryk Batyra opinie agregatów Zapotrzebowanie na moc w UG jest wysokie, ale sprzęt jest bardzo dobrze wykonany co trzeba jednak przyznać;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#23 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 22:46

Henryk Batyra opinie agregatów od mnie raczej nie ja mam 5,6 m smiga z pronarem 1221 a on 2,8 m do zetora 8011 hehehe wiec nie mozemy porownywac tych maszyn

#24 Share szczurek05w

szczurek05w

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 19:38

czy agregat 2,8 z przednim wałem Batyry warto kupić ?

#25 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 02 marzec 2015 - 18:21

witam ja mam taki właśnie 2,8 i 2 lata śmiga i ładnie rozbija  żadnych pęknięć nie ma wykonanie jest solidne nie raz do granicy gdzieś dotarło i wszystko jest ok jedynie farba słaba ale to nie problem nie ma co się okłamywać to nie jest agregat na 50-70 ha tylko max 20 ha cena za siebie mówi tylko przy rozładunku pamietajcie by do tyłu go nie zdejmować bo popękają łapy pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Szczepanitoo

Szczepanitoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 09 marzec 2015 - 21:24

Ja jestem zainteresowany gepardem, 2,7m bo taki mam siewnik, ale uprawiam warzywa i znajomi mówią, ze do uprawy pod warzywa talerzowy sie nie nadaje bo wyrzuca mokra ziemię na wierzch. Sam juz nie wiem bo na fimlach pięknie to uprawia. Jakie sa wasze opinie?

#27 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 07:17

napewno musi być prędkość, ja wiem po zwykłym z wałem przednim że bardzo ładnie wałki  rozbijają  ogulnie jak jest trochę wilgoci to tak jak na filmie  ale te 10-12 trzeba jeździć by tak robić ja tam osobiście jeżdżę 1 szosową i też ładnie jest bo tak jak by 2 jeździć to brył się nie spotka, myśle że w talerzowym to zależy pod jakim kątem są tależe ustawione to tak jak w talerzówce że jak szerszy skos tym więcej ziemi przeżuca zadzoń do firmy to ci coś powiedzą na temat czy do warzyw się nadaje.

#28 Share nietoperz

nietoperz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 marzec 2015 - 23:24

jestem posiadaczem geparda 2,7m ,opinia po trzech latach użytkowania: rama +,sprężyny+,talerze+ (dość sporo kamieni różnej wielkości) jakość pracy na ściernisku (zboża)+,uprawa pod warzywa średnio (dorobiłem włókę), teraz minusy:ekrany boczne porażka dorobiłem pełne z blachy 4 ,łożyska porażka wymiana po 1 sezonie 15 ha(nie wiem skąd je biorą ale popękane bieżnie to normalka ,rozebrałem wszystkie po tym jak zgubiłem talerz ,źle zapunktowana śruba  powinna być zawleczka  ,wymienione wszystkie uszczelniacze taka okrągła płytka z tyłu talerza (kupiłem podkładki 3mm  grubości i tokarz przetoczył otwór oraz podtoczył kołnierz  jest szczelniej i solidniej ,   wał spiralny na ściernisku + ale przy uprawie lubi się zapchać ziemią dorobione skrobaki (ramka i płaskowniki wchodzące w spiralę),zgrzebło na ściernisku+ ale przy uprawie kapuściska wywaliłem (zapycha się),hydropak  nie dostosowany do nowszych siewników (famarol) za krótkie końcówki ,na plus dosłali nowe dorobione według  moich sugestii ,współpraca z renówką 103-14 bez problemu 3-4 biegi pośrednie ,jest trochę górek  ziemia od 3 do 5 ,ocena  cena do jakości 3+ ( ze względu na wszystkie usterki i własne modernizacje, jakość pracy 4 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share kubakuba678

kubakuba678

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 04 luty 2016 - 22:01

Witam jakie macie zdanie o agregat firmy Batyra po kilku latach użytkowania? Zamierzam jakiś właśnie zakupić