Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

877 odpowiedzi na ten temat

#81 Share blondyn

blondyn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 07:18

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów nie wiem jak u innych i czemu sie nie odzywaja, ale u mnie nic nie wplacili i nadal nie mam srodkow do zycia.. Tragedia..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Dzisiaj, 18:08
  •  

#82 Share nhfan

nhfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 08:06

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów u mnie jeszcze cisza termin już minął podobno przelewy zrobili dla tych którzy mieli dostawy do 18.07

#83 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 12 sierpień 2011 - 08:46

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów @nhfan skąd masz takie informacje ??
D-358 DT-239 DT-436 IH

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share rzepak3

rzepak3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 09:42

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Witam. Ja zdawalem 15.07 na kwote 30 tys. i nadal nie mam pieniedzy... wszystko to jest krepujace. Nie wiecie jak przedstawia sie sytuacja u nich .. ?

#85 Share Janinka

Janinka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 11:36

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów U nas dzisiaj parę osób dostało przelewy na niewielkie okrągłe sumy,ale ja nie:(

#86 Share nhfan

nhfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 11:49

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów dzwoniłem do ksiegowych.. z tego co wiem oni ten rzepak mają handlować i dopiero kase nam wypłacać bo nie będą go przerabiać.

#87 Share rzepak3

rzepak3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 12:09

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów czyli z tego wynika, ze w najbliższym tygodniu powinna ruszyć płatność i pieniądze powinniśmy odzyskać . Tylko, jak pozwolimy wywieźć rzepak i nie dostaniemy wtedy kasy to będzie wielka lipa.

#88 Share nhfan

nhfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 13:04

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów dokładnie tak nie można pozwolić żeby pierwsze oni wywieżli rzepak, niech kombinują pierwsze kase za ten co kupili pózniej mogą sobi z nim robić co chcą, cena rzepaku idzie do góry im dłużej przytrzymają to więcej zarobią a my musimy na tym tracić

#89 Share malkor429

malkor429

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 13:37

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Słyszałam od osoby mieszkającej w Bodaczowie,że grają rolnikom na nosie.Plantatorzy zrozpaczeni blokuja bramę wjazdową, a rzepak wyjeżdża koleją.Czy jest to możliwe?Ja jeszcze czekam na termin zapłaty.

#90 Share rzepak3

rzepak3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 14:48

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów

Witam. Ja zdawalem 15.07 na kwote 30 tys. i nadal nie mam pieniedzy... wszystko to jest krepujace. Nie wiecie jak przedstawia sie sytuacja u nich .. ?

Z tych 30 tys. dzisiaj dostałem 20 tys... takze moze cos z tego bedzie .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 12 sierpień 2011 - 15:20

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja dziś dostałem przelew :rolleyes: co prawda nie wszystkie pieniądze ale część. Już przynajmniej jest za co paliwa kupić, na resztę kazali cierpliwie czekać.
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#92 Share patlysia3

patlysia3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 16:12

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów A kiedy mieliście termin? ja jak narazie nie mam nic na koncie;-(

#93 Share jacumi

jacumi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:dłubanie przy naprawach

Napisany 12 sierpień 2011 - 20:25

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów u nas jeszcze nic. zdawaliśmy rzepak 19 lipca. 25 tys. do zapłaty.

MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)

#94 Share Marek2011

Marek2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 21:11

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów nie wolno pozwolic na wywoz rzepaku z Bodaczowa bo przepadnie forsa, w Konskwli Skerczynscy mi ukradli 3200 za swinie teraz za rzepak znowu 14000 zl, pojade do ich domu w Bialej Podlaskiej zeby mnie i dzieci zywili przez rok, im niczego nie brakuje, jakimi furami po 500 tys jezdza, kazde dziecko i zony po aucie za 200 tys, juz wiemy skad.czy im nie wstyd czy sumienia nie maja.

ja z taka forsa wstydu bym nie mial

#95 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 12 sierpień 2011 - 21:12

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ja zdawałem 15.07 a termin płatności miałem na 29.07. i dziś jak byłem w Bodaczowie to się dowiedziałem ze ponoć płacili 15, 16, 17.
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

#96 Share szpeniek26

szpeniek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 578 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 21:19

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja z 18 lipca też jeszcze nic nie dostałem, a winni mi są ponad 20000tys zł :( Dobrze że nie wywiozłem im całego, pojedzie się na targ i jest chociaż za co paliwa kupić :unsure:

#97 Share Marek2011

Marek2011

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 21:22

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ja mialem termin na 28 lipca i nic nie dostalem ,bylem dzisiaj w Bodaczowie to tragedia i farsa powinni im firme zabrac jak nie umieja gospodarzyc,nadal nie placa ,ponoc maja dostac forse za rzepak i placic, gdzie tu biznes, przeciez placili po1950 a biora po1800, widac ze to przekret,

#98 Share Roxer

Roxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 07:04

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów 20 lipca. Też na konto nic nie przyszło :/

#99 Share ArekJD1177

ArekJD1177

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 07:25

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów Ja część dostałem, czyli płacą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share bartnik104

bartnik104

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 sierpień 2011 - 09:40

Problemy Zakładów Tłuszczówych Bodaczów ludzie słuchajcie byłem wczoraj i dzisiaj rano i już nikogo nie ma koło tłuszczowni co wy robicie ?! żucili kilka ochłapów i tyle ochroniarz doradził żeby dalej strajkować robić blokady bo reszty nie wypłacą ! więc weśmy się w garść i wieczorem wszyscy na bodaczów zbiórka!!! mam nadzieje że przyjdziecie nie darujmy !!! to są nasze pieniądze !! a jak nie przyjdziemy to każdy da spokuj zobaczą że nikogo nie ma i d*pa z pieniędzy appeluje zbiurka pod bodaczowem !!! oni mają pieniądze bo wyworzą olej koleją jest podobno tyle rzepaku że starczy na cztery dni jak nic nie będziemy działać wywiozą wszystko !!!kto kiedy może niech przyjerzdża niech nie stoi pusto rubmy blokady !!! piszcie umawiajmy się bo inaczej nic nie zdziałamy i nie dostaniemy NIC!!!ja miałem fakture z 17 było na niej 10 tyś ponad wczoraj pszyszło mi na konto 7,900 a co z resztą z tej faktury? nie wspomne o następnych... za rzepak mi sie należy 62 tyś
własnie sie dowiedziałem że rzepaku praktycznie niema są tylko zmiotki ale jest olej ktury wyworzą koleją zablokujmy to pomórzcie niech pr
zyjedzie kto morze niewarzne o której godzinie PROSZĘ
i nikogo niema w bodaczowie dzieki za wsparcie własnie wyjechał kolejny skład wagonów. i po naszej kasie.ja juz nic nie pisze to niema sesu

Edytowany przez bartnik104, 13 sierpień 2011 - 21:27.