Skocz do zawartości

Zdjęcie

pług kverneland OPINIE

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maverik22

maverik22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 08:18

pług kverneland OPINIE Mam możliwość zakupu takiego pługa ale odległość to 300 km w jedną stronę wiec jak mam jechać to trochę w ciemno bo raczej ajk pojadę to chce kupić go. Co Wy myślicie o tym pługu po zdjęciach??? Jak oceniacie tego typu pługi?? Czekam na opinie

Załączone miniaturki

• 1502772947_3.jpeg
  • 1502772947_4.jpeg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pług kverneland OPINIE Dzisiaj, 02:56
  •  

#2 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 10:20

pług kverneland OPINIE troszke zabytek ale pewnie cena niska

#3 Share maverik22

maverik22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 10:30

pług kverneland OPINIE cena 2.3 tyś. najniższa jaką znalazłem. a widziałem takie same za 3.5 do 4 tyś. kwadratowa rama 3x35 resor to od 7 tyś w górę

#4 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 10:48

pług kverneland OPINIE te odkładnie to razem z piersia sa czy to tylko tak wygląda najpierw zorientował bym sie czy do tego dostaniesz czesci i za ile

#5 Share maverik22

maverik22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 12:30

pług kverneland OPINIE Ten typ nie ma napierśnika. jest tylko deska cała duża. części spoko. ją dostępne. ceny różne lemiesz około 150zł, odkładnia około 430 zł płoza około 130zł, dłuto około 20. No i brakuje mu tej listwy co powinny być na końcu odkładni. Cena około 45 zł razy 3 daje 150 prawie

#6 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze, a szczególnie przekładnie zmiany biegów

Napisany 22 marzec 2011 - 12:53

pług kverneland OPINIE Lepiej poszukać jakiejś obrotówki. Jak masz lżejsze ziemie to polecam pługi wahadłowe bo są bardzo tanie. Pług zagonowy to przeżytek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share maverik22

maverik22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 14:00

pług kverneland OPINIE Przeżytek może za mocno powiedziane. Ale obrotowy lepszy oczywiście tylko i 2 razy droższy. no i ciągnik trzeba 80 koni z napędem żeby ten pług miało co ciągnąc. a ja mam ursus 4512 66 koni. a o tym pługu co myślisz co na zdjęciu?

A ziemie 2 i głównie 3 klasa. hektar piachu może. tylko większa połowa w jednym kawału i km długości
A co byście powiedzieli o stanie technicznym tego pługa?????
miał ktoś z was pług kvernelandu którego lemiesz miał zakończenie w kształcie dłuta a nie dłuto odkręcane?? lemiesz zakończony kształtem jak dłuto to chyba gorzej??

Edytowany przez milanreal1, 22 marzec 2011 - 22:01.
post pod postem

#8 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze, a szczególnie przekładnie zmiany biegów

Napisany 22 marzec 2011 - 20:54

pług kverneland OPINIE Myśle, że nie powinien Ci spawić nieprzyjemnej niespodzianki. Nie był malowany więc wszystko będzie dobrze widać. Jest dość bogato wyposażony. Jeśli Ci sie podoba to warto sie przjechać i obejrzeć. Przy takim podejściu, że koniecznie musisz go kupić ciężko Ci sie będzie targować więc nie daj tego po sobie poznać

#9 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 23 marzec 2011 - 02:09

pług kverneland OPINIE Pług Ci sie szybko zwróci, przekonasz się, nie kupuj muzeum do domu, bo to nie ma sensu, potem same czesci ile bedą kosztowały.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#10 Share markus1

markus1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 18:57

pług kverneland OPINIE Na moje oko ostatnia odkładnia już się kończy,widać ubytek pod dziurami od lizaka.Jeżeli te odkładnie na pewno tyle kosztują to chyba warto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share chmielu2061

chmielu2061

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 listopad 2012 - 12:44

pług kverneland OPINIE Mam pług kverneland ld85 i potrzebóje pomocy bo nigdy nie miałem do czynienia z pługami obrotowymi i mam lekki problem z ustawieniem go idealnie do pracy w suchym podłożu bo jednak taki pług to powinien sobie radzić z takim podłożem już próbowałem wszystkich możliwoście. Może ktoś ma jakąs książke obsługi ale może pomóc podpowiedzieć jak to powinno wyglądć jak powinien być ciągnik przygotowany.