Polecane posty

Rafal7    0

Witam :rolleyes: Potrzebuję słuchawek i mikrofonu. Zatem mam pytanie. Jakie polecacie słuchawki do słuchania muzyki i do cs i jaki mikrofon ma być? Ze słuchawkami razem czy oddzielnie taki na biurku. Chce zamknąć się w 100zł ale jeśli bedzie coś lepszego to coś wyskrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9595    2

Kolega ma Słuchawki CREATIVE FATAL1TY. Dzwięk jest czysty i są bardzo wygodne.

Najbardziej spodobał mi sie tam mikrofon, w każdej chwili można go odczepić.

W 100% polecam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzientki    1

Myślę, że lepsze były by słuchawki z mikrofonem zawsze to więcej miejsca na biurku. Osobiście polecałbym słuchawki Canyon CNR-HS9 mam je od pól roku i są bardzo dobre. Czyste brzmienie, wygodne a co dla mnie było najważniejsze to, że ze słuchawek wychodzi tylko jeden kabel, na którym jest mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaasz    2

Z tymi creativami to najlepiej się schowaj grzecznie mówią. To samo tyczy tych canyonów. Do 100 będą najlepsze słuchawki http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd-201-zalman-zm-mic1-hit-i1387234609.html . Biją na głowę te creativy i canyony. W cs też są bardzo dobre. Sam je posiadam i łatwo wyczuć gdzie jest wróg, gdzie skanować. Jak mi nie wierzysz to - http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

CREATIVE FATAL1TY ja tak samo polecam je mam z nimi do czynienia w nie jednej grze przez neta :D


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaasz    2

Miałeś inne słuchawki , że wiesz, że nie ma z nimi do czynienia? Jak nie to czemu się wypowiadasz w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokes    0

Także mam creative fatality. Posiadam je od czerwca i nie narzekam, są wygodne i jak dla mnie wystarczające. Także bezproblemowo słychać gdzie jest wróg, gdzie trzeba skanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Witam wszystkich, jako że lubię dobrą muzykę w dobrej jakości, chciał bym sobie sprawić jakieś ciekawe słuchawki co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maciekn1210
      Witam
      Czy podczas pracy w ciągniku słuchacie radia, rozmawiać przez telefon czy wolicie słyszeć maszyne, a może jeszcze coś innego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj