Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maciekn1210

MUZYKA podczas pracy

Polecane posty

maciekn1210    1

Witam

Czy podczas pracy w ciągniku słuchacie radia, rozmawiać przez telefon czy wolicie słyszeć maszyne, a może jeszcze coś innego

Edytowano przez maciekn1210

maniek20    71

bez muzyki,klimy i telefonu to nie robota i mogła by być jeszcze kobita do tego

Edytowano przez maniek20

locke    291

Dobrze jest mieć radio, bo po dłuższej jeździe już się nudno robi,chyba że ma się silnik sześciocylindrowy to wtedy jest muzyka z silnika :D

Wiadomość z agroFakt.pl

rzezuch    0

Muzyka jak najbardziej. Jednak jak wiadomo, to co leci w stacjach radiowych to przeważnie oklepany chłam, którego nie da się słuchać, a jeżdżąc pół dnia, można oszaleć, gdy jedna piosenka powtarza się średnio co 40 minut, zależnie od stacji. Dlatego w ciągniku warto mieć radio na aux, karty sd lub usb. Bo kiedy ma się swoją muzykę, można cały dzień robić :)

locke    291

Ale to zależy od radia.Bo w Esce,maxxie to leci to samo i oni nie puszczają fajnych piosenek tylko to co nowe.A na VOX.FM,Plus radio,radio ZET to lecą fajne stare,nowe piosenki, to co się ludziom podoba :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek
      chciał bym sie dowiedziec troche na temat t150k a dokładniej jak sobie radzi na ciezkich i górzystych polach, czy silnik łatwo traci obroty i sie szybko dusi pod górki i czy jest awaryjny
    • Przez look9023
      Czy do prac na łąkach lepiej wybrać r2 86, czy r3 100?
    • Przez sylwek44
      Witam wszystkich. Jestem tu nowy więc z góry przepraszam za ewentualne błędy. Jednak sprawa nagli, a mianowicie jak w temacie podczas jazdy rzuca mi kombajnem. Zdjąłem dekiel, tam na oko wszystko gra, no delikatnie tryb z dwójki uszczerbiony, ale to nie to przecież, jak jadę tak rzuca że szok, ale rano wszystko jest ok. wyjeżdżam w pole trochę pokoszę i znowu to samo, no szlak mnie trafia i pomalutku do domu i znowu ściągam dekiel i wszystko jest niby na swoim miejscu, co może być nie tak z ?????? pomocy proszę!
    • Przez turysta246
      Witam!
      Czy osoba posiadająca gospodarstwo rolne powyżej 1 ha może się zarejestrować w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna?
      Czy musi podpisać umowę dzierżawy i dopiero wtedy może się zarejestrować?
    • Przez samczyk1991
      Tato sprzedał poubojowo krowę. Okazało się, że dostaniemy raptem około tysiaka bo blisko połowę zabrali oni ponieważ krowa miała jakąś bakterię czy pasożyta żyjącego w mięśniach i podobno muszą głęboko zamrozić i rozmrozić mięso żeby nadawało się do spożycia. Nasze bydło często jest oglądane przez weterynarza i konsultujemy się z nim i razem działamy, Ojciec nie wierzy w tą historyjką i kłócił się przez telefon ale to nic nie zmieni. Niby przepraszali ale my już dalej nic nie opchniemy dla nich. Przykra historia po wieloletniej współpracy
      Co wy na to ?
      Czy wy też byliście w różny sposób oszukiwani lub pokrzywdzeni przez handlarzy, ubojnie ?