stachu19

Ursus 8024 mido

Polecane posty

stachu19    1

panowie siedział ktoś w tym ciągniku bo mam pytanie czym jest właczana przyciskiem czy wajchą blokada mostów i czy podnośnik jest operowany tylko tymi pokretami czy tez wajchą jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Nie wiem jak jest z tylnym ale napęd na przedni oraz blokada w przednim są na przycisk

są takie 2 po prawej stronie prostokątne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

może i masz racje szersze są lepsze ale nie wiem czy te 520 da sie już zamówić a jak sie nie da to wezne 480

Koszt założenia kół 440 przód i 540 tył do 8024 to ok. 3 tys. zł, stachu19 niech Ci diller niewciska kitu że się nieda założyć takich kół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu19    1
Napisano (edytowany)

Byłem u jednego to mówił że sie nie da tylko 480 ale jeszcze pojade do paru i sie dowiem

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja siedzialem w tym ursuscie byl do niego zamontrowany tur w sroku bradzo wygodnie i podobnie jak w zachodnich ciagnikach a nawet ciut wiecej miejsca moim zdaniem rozmieszczenie roznorakich przelacznikow bylo ok i zegary czytelne widok z kabiny tez dobry, ogolnie ciagnik mi sie bardzo spodobal, mysle ze nie jeden by byl zadowolny z jego zakupu zeby nie bylo tyle ludzi uprzedonych do niego i tylko zachodni rynek dorabiac zamiast nasze polskie produkty ktore nie sa gorsze albo nie znacznie sa gorsze a roznica w cenie ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ursus ma znowu ogromną szansę powrócić na rynek ciekawe czy to wykorzysta w modelu 8034 również siedziałem i fajna jakość materiałów wszystko pod ręką przestronna kabinka i co najważniejsze to URSUS a muszę się przejechać do pewnego dealera i zobaczyć co u niego teraz jest jakiś ursus ostatnio stał oczywiście będą foty z wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

W ofercie są tylko 360/70 R24 przód i 480/70 R34 tył, szersze można napewno założyć ale nie będą już fabryczne i ktoś mógłby się przyczepić, jeśli któryś kolegów dostał wiadomość od dealera że można założyć szersze tzn. że widocznie sam je zmieni we własnym zakresie tylko wtedy uważajcie czy również dostajecie opony Petlasa i czy się zgadza ilość płócień. Żeby Wam nie wcisnęli opon szerzszych ale jakichś lipnych z chin czy z indii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ricky11    0

No koledzy przejrzałem informacje, filmiki i zdjęcia tego URSUSA 8034 i powiem wam że jestem pod dużym wrażeniem tego ciągnika. Jestem ciekaw gdzie będzie jakaś najbliższa wystawa maszyn rolniczych żeby można było go obejrzeć tak na spokojnie. Bo ja ciągnik to już z pół roku kupuje i jeszcze nie zdecydowałem jaka marka to będzie. Może ten Ursus? Tak sobie myśle że fajnie było by pomóc tej naszej fabryce i jutro do nich zadzwonie zapytam kiedy dokładnie będzie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ricky11    0

Dzwoniłem właśnie do przedstawiciela handlowego Ursusa na Dolny Śląsk. Pytałem o 8034 MIDO i powiedział że wcale nie wiadomo kiedy ten ciągnik będzie wogóle dostępny :huh: . Mówił że prognozują w okolicach września dopiero co moim zdaniem pewnie się przedłuży <_< . Co do tej skrzyni z Landini to jeszcze nic tak naprawdę nie wiadomo czy ona nawet będzie dostępna. Ten co był pokazywany na Agro Schow w Bednarach to tylko był prototyp a powiedział że trwają obecnie rozmowy z takimi firmami jak ZF i CARRARO :o w sprawie dostarczania skrzyń i mostów napędowych. Powiedział żeby wziąść tego 8024 ale też trzeba na niego czekać około 2 miesięcy. Ponoć sprzedają dużo modeli na wschodnią polske :) . Tak sobie myśle że jak skończą sie środki na pomoc z unii europejskiej to może wtedy więcej polaków zacznie kupować naszego Niedżwiedzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ricky11 a z tego co ja wiem to nowe Ursusy serii xx34 mają być wprowadzone do seryjnej produkcji.

Poczytaj sobie w tym temacie co Ci podałem na PW ;) .

Więc Panowie wszystko związane z modelami serii xx34, sadownika 4x4 i nowymi skrzyniami 12/12 16/8 i 24/24 okaże się w Kielcach a to już za 17 dni :D , szkoda że nie mogę jechać :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ricky11    0

Dzięki Newholland15 za temat. Takie informacje podał mi człowiek który jest przedstawicielem handlowym. Rzeczywiście najlepiej trzeba jechać do kielc i tam bezpośrednio porozmawiać z kompetentnymi ludźmi z Ursusa. Oby był dostępny jak najszybciej bo ciągniczek jest miodzio, sezon się zbliża a ciągnik kupić trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody89    1

Jest może na AF jakis posiadacz Ursusa 8024?? Który mogłby sie podzielic rzetelna opinia na temat tego ciagnika. Byłbym bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie jest ten ciągnik w wersji podstawowej?


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japycz17    53

Na targach panowie z ursusa podawali 150tyś. brutto :D

A i jeszcze mówili, że ten model się bardzo dobrze sprzedaje i że jest bardzo udany :)

Edytowano przez japycz17

Interesuję się rolnictwem i ciągnikami Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu19    1

panowie byłem w kielcach siedziałem w środku i ten co był na wystawie 8024 był z pola a z nim byl włąsciel i na tego trzeba czekać 3 miesące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

a jak tobie się podobał 8024 ?? zdecydowałeś się na niego?? wież coś może o nowych skrzyniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody89    1

Zgadza sie ten co był w Kielcach juz pracował w polu wystarczyło przyjrzec sie oponom, rurze wydechowej i porozmawiac z przedstawicielem. Trzeba czekac 12 tygodni jesli chce sie w opcji domówic przedni Wom, a tak to jakies 3-4 tygodnie trwa realizacja moze nawet krócej;) O co Ci chodzi z tym 24 w opcjach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu19    1

brak szczególów nic nie powiedział tylko że moze bedzie 24/24 w tym roku i tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek14    0

mam ursusa 8024 i przy orce pali 8-10 l /ha przy odpowiednich obrotach i prędkości a forterra sąsiadowi pali 16-22 ale fakt że szybciej jedzie


Szanuj wypowiedzi innych a i twoje też będą szanować.

-Zetor Team-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj