Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile kosztuje ładowacz czołowy teleskopowy ??

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Filip94

Filip94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 19:00

Ile kosztuje ładowacz czołowy teleskopowy ?? http://www.emplex.pl...owe-teleskopowe czy ktoś wie ile kosztują ładowacze tej firmy lub je użytkuje ??jak one się sprawdzają?? czy będą pasowały do ursus 912 ?? Z góry dziękuje za informacje !!!;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile kosztuje ładowacz czołowy teleskopowy ?? Dzisiaj, 09:54
  •  

#2 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 grudzień 2010 - 19:43

Ile kosztuje ładowacz czołowy teleskopowy ?? Tu masz kilka informacji i opinii o takowym ładowaczu.
http://www.agrofoto....__fromsearch__1

#3 Share JohnTheBulletTeacher

JohnTheBulletTeacher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 20:50

Ile kosztuje ładowacz czołowy teleskopowy ?? Nawet spoko, taki półśrodek gdy nie stać nas na ładowarkę. Ale nie wyobrażam sobie pracy z takim ładowaczem, bez stabilizatora przedniej osi.

Sprzęt raczej delikatny,chyba nie na daje się do rycia w ziemi, ale do podwalania zboża, lub układania stogu jak znalazł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share cichy84

cichy84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 21:00

Ile kosztuje ładowacz czołowy teleskopowy ?? No tak trzeba dodać że na równym musi pracować z pełnym wysięgiem bo o krzywdę może być łatwo ja nie polecam jego

#5 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 12 grudzień 2010 - 14:06

Ile kosztuje ładowacz czołowy teleskopowy ?? na pewno musisz solidną przeciwwagę zrobić na tył, do tego szersze oponki i co najważniejsze wzmocnić jakoś traktor, aby nie rozleciał się na pół :P
ja bym obstawił cenę między 40-50tys zł :) oglądnij sobie filmiki na youtube z tym ładowaczem ;) kierowca ostrożnie obchodzi się z nim ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share JohnTheBulletTeacher

JohnTheBulletTeacher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 21:38

Ile kosztuje ładowacz czołowy teleskopowy ?? Wydaje mi się, że solidna przeciwwaga mogła by być zdradliwa. Co za problem zawiesić z tyłu 2 tony? Tylko co się wcześniej podda? Ładowacz, hydraulika czy może ciągnik w połowie? Dlatego z przeciwwagą bym nie szalał, bo taki teleskop nie jest raczej po to by podnosić 2 tony na maksymalnie wysuniętym ramieniu, tylko by coś podwalać daleko, albo wysoko ułożyć snopka. Dlatego solidna przeciwwaga raczej nie jest dobrym pomysłem, bo wraz z zwiększą masą zawieszoną na ładowaczu zwiększamy ryzyko wywrotki.

Warto zwrócić uwagę, że na filmach wszystkie te ładowacze pracują na utwardzonej nawierzchni. A większość rolników układa stogi na miękkim polu, a taki teren rządzi się innymi prawami, tam o wywrotkę z takim wysięgnikiem nie trudno.

Dlatego skrobnąłem do producenta mail, czy przypadkiem nie planują wprowadzić jako opcji stabilizacji przedniej osi. Coś na wzór tego:
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Dodaj odpowiedź