michal1993

Deutz Fahr KM 24

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal1993    461

Chcę się zapytać co sądzicie o ww. kosiarce? Mam taką na oku za 1800zł, w dobrym stanie. I jeszcze jedno pytanie czy Ursus C-360 poradzi sobie z nią? Coś takiego: http://allegro.pl/kosiarka-rotacyjna-deutz-fahr-km-24-stan-b-dobry-i1219763958.html dokładnie nie ta ale model się zgadza.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

Produkt sipmy o szerokosci roboczej 2 metry ma zapotrzebowanie na 38 km wiec na ta da na pewno rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

No niewiem czy da rade wujek kupil ostatnio okazyjnie Felle też miala 185 cm koszenia i musiałem mu ją odciągnąć Casem do domu bo u c 360 przód szedł w górę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Aha, a sprzedający mówi, że do niej pasują części od polskiej, jest to możliwe?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Witam! Mam do kupna kosiarkę Deutz Fahr KM 24. Mam kilka pytań odnośnie kosiarki. Jak wam się sprawują i czy polecacie mi jej kupno? Jaką ma wydajność i jak się nią kosi? Czy MF 255 poradzi sobie z nią? Jak jest z awaryjnością i dostępem części do tej kosiarki? Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Chyba trochę przy późno odpowiadam, ale co tam. Ja mam taką kosiarkę. Chodzi pięknie, lekko. Sądzę że C-330 dałaby radę. Ursusem C-360 koszę na 3 biegu i 1700 obr/min. Z tego co wiem większość części pasuje od polskiej, ale chyba tryby ma inne. Nożyki pasują.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj