Skocz do zawartości

Zdjęcie

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać????

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 12:52

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? mamy zamiar kupić ciągnik deutz fahr K420 lub john deere 6430 który będzie ciągnikiem głównym w gospodarstwie będzie pracował z agregatem uprawowo siewnym ARESEM XL+POLONEZ D z pługami unia tur vario 4B i z agregatem ścierniskowym dodam jeszcze że gospodarstwo ma powierzchnie 40ha

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? Dzisiaj, 20:48
  •  

#2 Share michal15555

michal15555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 13:21

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? Krzysiek deutz fahr ma dobre silniki a john deere to komfort musisz porównać dane i ceny najlepiej sprawdź obydwa ciągniki i który ci spasuje tego wybierz a czy masz jakieś zwierzęta czy tylko produkcja roslinna

#3 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 13:53

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? Ja powiem ci tylko tyle że ten Deutz to prawie drugi Pronar :)
Niewiem czy go oglądałeś ale jak ja byłem u dealera obejrzeć m600 i zobaczyłem jak on kopci i jak on jeździ to naprawdę bardzo negatywnie wpłynęło to na decyzjęzakupu Deutz Fahra.John Deere hmm... no sam mam Johna i też miał być to 4 cylindrowy 6430 i bardzo mi się spodobał i był naprawdę żywy jak na 4cyl w porównaniu do sześciu,ale usłyszałem że pali tyle co 6cyl a różnica w mocy jest spora,więc dzisiaj u mnie na podwórku stoi 6630 :).A nie rozglądałeś sięza jakąś valtrą np. n111?

#4 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 26 lipiec 2010 - 14:46

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? Mnie w deutza przeraża mała pojemność,przez co silnik ma mniejszą żywotność.Deutz-4 cylindry-4038 cm3 John Deere 4 cylindry-4500cm3 różnica prawie 0,5 litra to coś oznacza.Ja bym był za John deere po pierwsze silnik większa pojemność=dłuższa żywotność ale większe spalanie=1 dla JD za silnik,1 do DF za mniejsze spalanie.Deutz ma 6200 kg podnośnik ale to by wychodziło że podnosi ciężar 1.5 razy większy od siebie JD ma 5900 ale można go dociążyć do 9 ton tu chyba lepiej wypada JD,przekładnie podobne.Czyli podsumowując jestem za JD.
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#5 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 14:47

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? rozglądałem się za valtra ale ona mi nie pod pasowała bardziej mi się spodobał john deere no i dobrą cenę dostałem na niego a deutz fahra dopiero jutro bede wiedział ostateczną cenę ja jestem nastawiony na produkcje roślinną w tym momencie trochę tuczników trzymamy jeszcze ale zastanawiamy się nad likwidacją myślę o hodowli bydła mięsnego

#6 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 14:50

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? A bierzeż do niego ładowacz czołowy

#7 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 14:53

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? nie tylko sam tuz

#8 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 15:07

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? Aha.A ile Ci za Johna zaśpiewali zł?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? Dzisiaj, 20:48
  •  

#9 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 15:54

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? 190tyś

#10 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 19:12

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? Nam powiedzieli wtedy 233tys. netto :)

#11 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 19:27

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? ale w jakiej wersji? bo ta wersja co mi powiedzieli to jest komfort

#12 Share Piotr6530

Piotr6530

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 19:34

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? Za 233tys. netto to na pewno premium
Krzysiekfigix za te 190tyś to w jakim wypasie ten JD ?
widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

#13 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 19:46

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? No właśnie co on ma?Bo 190 to jeszcze nie tak źle za niego :)

#14 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 19:50

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? dokładnie ci nie powiem bo nie pamiętam ma jakieś lepsze siedzenie i takie tam

#15 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 12:43

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? To był cmfort,ale potem drugi gościo powiedział 213netto :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share Krzysiekfigix

Krzysiekfigix

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 13:56

prosze o opinie dwuch marek deutz fahra i john deere kturego lepiej wybrać???? ale ten co mi proponował to jest rocznik 2009

Dodaj odpowiedź