Wito

Strasznie trzęsie w kabinie DF M620.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wito    0

A jaki miernik ciśnienia kupić , żeby dobrze zmierzyć ciśnienie w oponach ?

 

Co do opon to są to Radialne Pirelli TM 700 :) Przednie 480 tylnie 580 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomtu    1

Odświeżę trochę wątek.

interesuje mnie taki szczegół odnośnie siedzenia z podłokietnikiem w m620 czy macie fotel obracany w bok 20% w jakiej wersji?

Ten podłokietnik jest zamontowany tak blisko nogi i jeszcze jakiś metal u dołu i przy pracy w polu przy częstym obracaniu się do tyłu to może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4

Witam

Mam taki problem kupiłem nowego Landiniego, jeździ u mnie głównie w transporcie i jadąc przy różnych prętkościach zaczyna nim chuśtać, jak miałem ciśnienie 1,8 to bardziej buja a dobiłem do 2,2 to mniej ale jednak dalej.Przyjechał gość ze serwisu to twierdził że to jest ciągnik rolniczy i dopuszczalne jest lekkie bujanie.Podniusł koło w gurę i obracał nim mieżąc bicie na końcu opony i na jednej jest coś takiego że na całym obwodzie idzie w miarę równo, a na 2 -3 kostkach wyskakuje 2-3 mm i wygląda na to że to powoduje chuśtanie się ciągnika. staneło na tym żeby zdjąć oponę i jeżeli nie będzie od wewnątrz pęknięta w tym miejscu to mi ją wymienią, a jeżeli będzie pękięta to jest to już moja wina i nie wymienią dodam że ten ciągnik po żadnych dziurach nie jeździł.

 

Co wy o tym sądzicie, czy u was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4512    4

Witam. Posiadam masseya 6460 strasznie w nim trzęsie, nie idzie wyrobić nawet na najmniejszych dołkach, czy powodem mogą być łyse opony z tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj