Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki agregat uprawowo-siewny?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Maceo

Maceo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 29 kwiecień 2010 - 19:07

Jaki agregat uprawowo-siewny? Witam szukam agregatu mam siewnik poznaniak prawdopodobnie szer.2,70 jaki agregat proponujecie tak do 6-7tyś najlepiej z wałem pakera może być też brona aktywna przysyłajcie linki z aukcjami z góry dzięki pozdrawiam aha mam ciągnik 120konny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki agregat uprawowo-siewny? Dzisiaj, 23:04
  •  

#2 Share grzegorz13174

grzegorz13174

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 29 kwiecień 2010 - 20:42

Jaki agregat uprawowo-siewny? Jeśli chcesz to mam do sprzedania agregat ale z tyłu jest wał strunowy z rolmaszu kutno. Jak chcesz go zobaczyć to jest wystawiony na allegro razem z siewnikiem http://moto.allegro....nik_tanio.html. Mogę sprzedać sam agregat a na siewnik może znajdę chętnego :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 29 kwiecień 2010 - 20:49

Jaki agregat uprawowo-siewny? Ja mam agregat aktywny uprawowo siewny lely + siewnik azazone d7 super s i powiem ci że super sprawa pole jak stół równe i jest git. http://www.youtube.com/user/pete1388 tu masz moje konto na YT. Jeden film z agregatem + siewnik a 1 osobno ciagnik super se radzi. Agregat kupiłem za 10tys to za 8 moze cos takiego znajdziesz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Maceo

Maceo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 14:21

Jaki agregat uprawowo-siewny? Ale ja mam siewnik 2,60 poznaniak nie wiem czy są takie brony aktywne i wolał bym z tyłu pakera będą takie szerokości?