Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share super

super

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 21:36

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was montował może w c-330 wskażnik paliwa bo mam w planie coś takiego zrobić tylko nie wiem jak do tego się zabrać dzięki wszystkim za informacje.pozdrawiam wszystkich na af

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa Dzisiaj, 04:43
  •  

#2 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 21:39

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa Po co ci w "30" wskaźnik paliwa. Bak ma ok. 30 l więc nie warto takie bajery instalować. :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#3 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 21:45

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa Tak jak to już na forum gdzieś pisano to i ja Ci tak radże a potrzebne Ci będą:
- prosty patyk(bez kory),
- scyzoryk,
- no i ze 30 litrów paliwa.
A więc robisz tak aby mieć pusty zbiornik lejesz 5 litrów ON wsadzasz patyk wyjmujesz i zaznaczasz scyzorykiem miejsce dokąd sięga paliwo. I robisz tak aż dojdziesz do 30 litrów i masz wskaźnik :)

#4 Share super

super

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 21:59

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa ale chce zrobić taki wskażnik jaki jest np.fergusonie tak żebm w kabinie widział ile mam paliwa w baku a nie żebym musiał grzebać patykiem w baku.i chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was robił coś takiego i jak można podłaczyć pływak w baku.

#5 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 22:03

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa damjan15
Mam w swojej "30" taki sam wskaźnik paliwa, chyba go ode mnie odgapiłeś. :) :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 22:06

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa Nie na forum gdzieś o tym czytałem ale to jest najprostszy i najszybszy sposób. @super a komu się chce bak rozcinać żeby podłączyć wskaźnik gdzieś o tym na forum czytałem to jak się nie mylę to miał być od malucha ale nie jestem pewien to doszli do wniosku że taki jak napisałem wyżej jest najlepszy :)

#7 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 22:07

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa nie polecam montowania pływaka od Mf-255 po paru miesiącach jest zepsuty. Bardzo szybko sie psuje i 2 razy do roku trzeba by go wymieniać.

#8 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2079 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 12 marzec 2010 - 22:12

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa kolega w swojej 30-stce ma takie rozwiązanie jak w opryskiwaczach :) , na dole w zbiorniku obok kranika ma podpięty przezroczysty przewód i czerwona kulka w środku i ma doprowadzone do kabiny i widzi jaki jest orientacyjny poziom paliwa, na przewodzie ma pozaznaczane co 5 litrów :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 12 marzec 2010 - 22:41

Ursus C-330 - wskaźnik poziomu paliwa Według mnie to zrób tak jak Ci to radze bo po jaki huk potrzebny Ci ten wskaźnik??? Dla szpanu??? I po jakiego czorta robić choineczkę z ciapusia???