Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mescomp s411 czy Muller Spraydos

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share radolcza

radolcza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 luty 2010 - 10:49

Mescomp s411 czy Muller Spraydos Witam
Mam zamówiony już opryskiwacz tad-len 21m 3000L pełne wyposażenie, i do końca przyszłego tygodnia mam dać producentowi odpowiedź na jaki komputer się decyduje i tu jest problem: Mescomp s411 czy Muller Spraydos. Mescomp ma więcej opcji między innymi na dużym terminalu wyświetla się równocześnie 6 parametrów opryskiwacza, a w Muller wyświetlacz jest wielkości wyświetlacza kalkulatora i jednocześnie nie widzę 6 parametrów, tylko jeden. Dodatkowo w Mescomp s411 jest pamięć kilku pól, czego nie ma Muller. Z drugiej strony Muller przyciąga tym, że ma wieloletnią tradycje i doświadczenie w tej branży.
Także jeżeli ktoś ma do czynienia z którymś tych komputerów to proszę o pomoc w dokonaniu odpowiedniego wyboru;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mescomp s411 czy Muller Spraydos Dzisiaj, 23:49
  •  

#2 Share QuasiFarmer

QuasiFarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 19 luty 2010 - 11:16

Mescomp s411 czy Muller Spraydos Mój ojciec ma Mullera i go sobie chwali. fakt wyświetlacz mały ale w praktyce najwazniejsze podczas zabiegu sa dane na temat aktualnej dawki. plusem jest tez to ze jest to jeden terminal ze zintegrowana hydraulika a nie dwa które w praktyce zajmuja więcej miejsca. Sprzęt chodzi juz kilka lat i nie ma problemu.
pozdrawiam

#3 Share radolcza

radolcza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 luty 2010 - 13:57

Mescomp s411 czy Muller Spraydos dzięki za info, a z jakim opryskiwaczem współpracuje ten Muller??

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:06

Mescomp s411 czy Muller Spraydos Mam mescompa s 411 sprawuje sie super. nie wiesza sie dobra obudowa raz ja w polu przejechałem ale nic sie nie stało( urwała sie śruba mocująca.. a co do serwisu to można dzwonic o każdej poże raz nawet szef pomagał mi w ustawieniach jak był z rodziną na wakacjach.. polecam na 100%

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share radolcza

radolcza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:37

Mescomp s411 czy Muller Spraydos dzięki, dzisiaj ojciec nawet dzwonił do gościa co używa mescompa s411 od 3 lat i też polecał;]

Dodaj odpowiedź