Skocz do zawartości

Zdjęcie

Maszyny Firmy Krukowiak

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share longerbycz

longerbycz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 25 sierpień 2007 - 22:13

Maszyny Firmy Krukowiak mam opryskiwacz krukowiaka i musze powiedzieć że mimo tych niektórych opini jeszcze nigdy mnie nie zawiódł a co do tej firmy to jest troche dziwna bo podpatróje różne pomysły od zachodnich firm i kopiuje lub tez sama wymyśla jak np samojezdny opryskiwacz który powstał z przeróbki pokosówki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Maszyny Firmy Krukowiak Dzisiaj, 19:45
  •  

#22 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 03 wrzesień 2007 - 19:12

Maszyny Firmy Krukowiak Jak chciałem kupić sortownik do ziemniaków to na składnicy właściciel zaproponował mi krukowiaka ale jak wyszedł to jego pracownik mi powiedział żeby nie kupować krukowiaka bo bede go szybko odwoził spowrotem.A zdjęcia tego sortownika to nawet nie mają na swojej stronie internetowej widocznie sie go wstydzą ^_^

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#23 Share szymon29

szymon29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 29 wrzesień 2007 - 20:47

Maszyny Firmy Krukowiak .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 23:06

Maszyny Firmy Krukowiak ogólnie to nie znam nikogo kto by chwalił sobie maszyny od KRUKOWIAKA, najlepiej porównać te maszyny na pokazach, wystawach.

#25 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 23:10

Maszyny Firmy Krukowiak

Chciałem napisać coś o tych maszynach.
Mam kopaczkę i zbieracz do cebuli. Brałem na sapard, więc nawet nie mogę ich wyrzucić na złom :P .

Wyruszyliśmy na pole, aby wypróbować sprzęt. Opuściliśmy kopaczkę i jedziemy. Problem w tym że po 100m maszyna stanęła. W tryby napchało się tyle piachu że się nie dziwić . Na drugi dzień przyjechał serwis i zaczął robić. W tym czasie podłączyliśmy do ciągnika starego PIONIERA i wykopaliśmy pół ha. Wjechaliśmy zbieraczem aby go wypróbować. Obok stanął ciągnik z przyczepą i co się okazało?? Przyczepa musiała by jechać 10 metrów dalej bo zbieracz miał takie obroty.

Dużo by można pisać, ale nie chce mi się bo można by o tym napisać z 5 stron. Pierwszy sezon to serwis siedział u nas praktycznie codziennie. W tej chwili maszyny te są bezawaryjne, bo stoją w krzakach i czekają kiedy minie 5 rok żeby można je wywieźć na złom.

A jak u was sprawują się te maszyny?

Poczekaj trochę i od razu spróbuj je sprzedać nie masz na co czekać i za te pieniądze kup coś lepszego i sprawdzonego.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Dudek

Dudek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 styczeń 2008 - 23:33

Maszyny Firmy Krukowiak Co tu wiele gadać maszyny mają nie dopracowane, Kupiliśmy kopaczkę do cebuli ledwo w pole wjechaliśmy i trza było zjechać do warsztatu cały dzień ją przerabialiśmy i od tamtej pory chodzi dobrze kopie ponad 40 ha rocznie. jedyne co naprawiamy co jakiś czas to wałek kopiący bo się ściera, ale to normalne.

Dodaj odpowiedź