Skocz do zawartości

Zdjęcie

SAME roller 70W

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share faofar

faofar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 18:20

SAME roller 70W Mam pytanie odnośnie luzów zaworowych jakie powinny być i co ile wskazana jest regulacja 500mth???
silnik 70 KM 3 cyl.TURBO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
SAME roller 70W Dzisiaj, 01:19
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 18:50

SAME roller 70W Zasięgnołem języka w tej sprawie i u serwisanta i w renomowanym zakładzie zajmującym się silnikami deutz, więc wszystkie silniki sdf są już wstępnie dotarte i nie jest potrzebna żadna regulacja zaworów ponieważ są ustawione fabrycznie i tak ma być na bardzo długo, oczywiście można sprawdzić czy luzy są prawidłowe, ale jak komuś chce się rozbierać traktor to proszę bardzo, jak nic nie klekocze nie ma żadnych objawów to nie ma potrzeby w to ingerować, co innego było i chyba jest w silnikach zetora ursusa, czy mtz, gdzie regulacja zaworów jest na pierwszym przeglądzie i chyba te silniki trzeba docierać :D

#3 Share kalol

kalol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 21:46

SAME roller 70W Ja w swoim lampo mam 6800 mtg i zaworow nie ruszalem... Byc moze Ferdek07 ma racje. Jak sa ustawione to tak ma byc dopoki sie cos nie stanie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 22:06

SAME roller 70W W instrukcji jest napisane żeby sprawdzać chyba co 500 mth

#5 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 582 postów

Napisany 27 styczeń 2010 - 22:01

SAME roller 70W Sprawdzać a regulować to dwie bardzo różne rzeczy!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 28 styczeń 2010 - 11:07

SAME roller 70W tam w instrukcji jest napisane ze co 500 czy tam 700 mtg trzeba regulowac zawory ale ja tam jeszcze nigdy nie zdobylem sie na takie cos moj znajomy mechanik zajamujacy sie mechanika pojazdowa na wysokim poziomie stwierdzil iz jesli nie ma zadnego spadku mocy dymienia ani tez klekotania i trudnosci z odpalaniem to nie ma co tam gmerac w tych silnikach przy zaworach a pozatym znam przypadek ze gosciu w silniku deutza pierwszy raz regulowal zawory po 11 tys mtg

Dodaj odpowiedź