piotr63a

Case MX 170 czy John Deere 7810

Polecane posty

piotr63a    2

witam wszystkich

jestem nowy na forum i mam takie pytanie jak w temacie.

Ciągnik ten ma pracować z pługiem obrotowym agregatem aktywnym itp.Proszę o porady i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

ja moge napisać to samo o case MX170 bo mam i dla mnie jest to super ciągnik i prosty w obsłudze i wygodny, a co do JD to wujek ma takiego i teraz w nim robi skrzynie bo mu padła jazda w przód z pola zjechał tyłem. pozdro jak co to pytaj sie o szczegóły, zdjęcia są w galeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne jakiego byś nie kupił to i tak kiedyś będziesz żałował. ja osobiście posiadam inny i narazie jestem zadowolony ale tylko narazie.wracając do tematu wybrał bym napewno jelonka Case odpada z tego względu iż mój koleś pracuje w serwisie case i wiem ile tego się sypie niemają czasu podrapać się po d...e. oprucz tego 15 km.odemnie jest dealer CASE więc tego sprzętu w okolicy jest dość sporo i nie wiem ilu jest takich co nie mieli jakiejś usterki.fakt że serwisanci w zielonych kombinezonach też się nie nudzą ale stawiam na jelonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr63a    2

chciałbym tez wiedzieć jakie jest spalanie tych ciągników tzn ile spali w orce na ha albo mth.interesuje mnie też wega tych ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

waga to prawie 8 ton z zalanym zbiornikiem a spalanie w orce zależy wszystko od ziemi i kształtu i powieszchni polaale może to być od 15do 25 l na mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Jedno jest pewne jakiego byś nie kupił to i tak kiedyś będziesz żałował. ja osobiście posiadam inny i narazie jestem zadowolony ale tylko narazie.wracając do tematu wybrał bym napewno jelonka Case odpada z tego względu iż mój koleś pracuje w serwisie case i wiem ile tego się sypie niemają czasu podrapać się po d...e. oprucz tego 15 km.odemnie jest dealer CASE więc tego sprzętu w okolicy jest dość sporo i nie wiem ilu jest takich co nie mieli jakiejś usterki.fakt że serwisanci w zielonych kombinezonach też się nie nudzą ale stawiam na jelonka.

 

 

Jak dla mnie to Twoja wypowiedź,nic nie wnosi do tematu a nawet sam najpierw piszesz a potem zaprzeczasz.Co ma do tematu,że ktoś tam pracuje w serwiesie,jak dla mnie to nie argument ,ale to nieważne.

Tak samo jak @imi mam MX 170(orazMX135) ma teraz ok.8500mtg ,mamy go od nowości i miał ciężkie życie.Co do awarii to tylko rolki napinacza ,urwane paski,tuleje przedniego mostu,oraz przewód hydrauliczny od skrzyni koszt ok.1300zł i odrazu lepiej kupić oryginalny bo zakówane nie wytrzymują ciśnienia.Ogólnie bardzo lubię jeździć MX nawet bardziej jak JD ,bardzo fajna pozycja za kółkiem,jest zwrotny odziwo ,tylko pamiętaj kup z resorowaną osią o niebo lepiej się jeździ.Spalanie MX170 w transporcie z zestawem 36 ton z pedałem w podłodze 20 l/mtg.Co do 7810 to wydaje mi się gabarytowo większy i nie wiem jak z jego zwrotnością,w 5 skibach obrot i zestaw siewny 3 m to MX daje spokojnie radę więc nie widzę powodu kupować większego JD,co do paliwa to MX bedzie oszczędniejszy ,reaguje na obciążenie...A i MX może chodzić na grzewce w razie braku ON a JD??


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj