Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer - opinie [Połączone]

343 odpowiedzi na ten temat

#101 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 30 lipiec 2010 - 08:30

Farmer - opinie [Połączone] C2 to był tylko 82konny. A w naszym będzie wymieniana prawie nowa tarcza sprzęgła. :D
KPK - Ochrona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer - opinie [Połączone] Dzisiaj, 12:05
  •  

#102 Share przemas8595

przemas8595

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 03 sierpień 2010 - 17:47

Farmer - opinie [Połączone] To był 105 konny silnik może było c1 nie pamiętam a sprzęgło też było robione i nie tylko.

#103 Share sebastian264

sebastian264

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 19 sierpień 2010 - 08:59

Farmer - opinie [Połączone] Witam. Ostatnio bardzo zainteresował mnie ten ciagnik F4-7258 o mocy 66KM, silnik johndeere i takie tam. Ogólnie z tego co widze nie jest źle tymbardziej że będzie dostępny w wersji lekko zwężonej o 20cm. Jako że mam gospodarstwo o profilu mieszanym (Zboża sad i truskawki) taki ciągnik by mi bardzo odpowiadał. Ogólnie bardzo zastanawiałem się nad Kiotim Dk 551c, ale myślę że ten farmerek byłby lepszą alternatywą dla tego ciągnika (mocniejszy i na znanej firmy podzespołach).
Chciałbym, usłyszec wasze opinie na temat tego ciągnika. Pozdrawiam

#104 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 19 sierpień 2010 - 09:02

Farmer - opinie [Połączone] Obawiam się że może być problem z oceną tego ciągnika ponieważ nikt na AF go nie ma.

#105 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 07:41

Farmer - opinie [Połączone] Wczoraj byłem w Farmerlandzie i wiele ciekawych rzeczy zobaczyłem i dowiedziałem. Jeśli już obejrzycie wszystkie śmieszne filmy na YT, tankujcie samochód i heja do Sokółki. :) Szkoda tylko, że aparatu nie wziąłem bo było tam kilka ciekawych modeli, a foty z komórki nie przechodzą przez czujnych moderatorów. :)
Tobie Sebastian też polecam tam się przejechać i porozmawiać z pracownikami... :)
KPK - Ochrona

#106 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1849 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 07:50

Farmer - opinie [Połączone] To wstaw te foty tutaj i zapodaj linki na forum :) http://www.xtremeshack.com/index.php

#107 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 24 sierpień 2010 - 17:01

Farmer - opinie [Połączone]

Wczoraj byłem w Farmerlandzie i wiele ciekawych rzeczy zobaczyłem i dowiedziałem. Jeśli już obejrzycie wszystkie śmieszne filmy na YT, tankujcie samochód i heja do Sokółki. :) Szkoda tylko, że apadratu nie wziąłem bo było tam kilka ciekawych modeli, a foty z komórki nie przechodzą przez czujnych moderatorów. :)
Tobie Sebastian tez polecam tam się przejechać i porozmawiać z pracownikami... :)

Kolego napisz coś dokładniej bo piszesz jakieś ogólniki z których nic nie wynika :)

#108 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 18:12

Farmer - opinie [Połączone] Jest tam kilka fot i dziś już mi się nie chce bawić się z nimi... A co chcesz Zbychu wiedzieć ? Bo wszytko co napisze jest na niekorzyść firmy z Białostockiej 200. :) Były tam chyba wszystkie modele, 2 te duże jeden 130km czy coś koło tego, to to jest C1 z 6 cylindrowym silnikiem czyli lipa jak ... na właśnie. :) A 2 to chyba taki, którego obejrzałem najbardziej. 170 konny byk, z przednim WOM i TUZ. W środku jakiś biały pulpit, i styl trochę ala nieudolne T6000. Skrzynia z CNH w nim taka jak w mniejszych silniki JD. Jakieś Fordowskie ustrojstwo, bez rewersu po lewej. Wymontowali też EHR ( w 2008 w Szepietowie miał EHR) i dali nisko przy fotelu 2 dźwignie od podnośnika, zaś z tyłu, czarno... 8 wyjść hydrauliki, bez żadnego zaczepu i mocowania do niego, oraz żadnej dźwigni do podnośnika. Kolos na glinianych nogach tak go opiszę. :) Był też ten 80konny z półbiegami, 2 dźwignie, z czego jedna zaczerpnięta z Belarusa, a raczej producenta... :)
Resztę nie trudno napisać bo je znacie aczkolwiek niektórzy się zdziwią. :)
KPK - Ochrona

#109 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 18:26

Farmer - opinie [Połączone] Chcę właśnie wiedzieć co widziałeś i bez znaczenia czy to będą dobre czy złe rzeczy - ja już kupiłem Farmera więc Twoje komentarze u mnie już nic nie zmienią... :)

#110 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 18:43

Farmer - opinie [Połączone] Najpierw coś lekkiego czyli mosty i skrzynie leża na dworze, część pod plandekami, ale co zrobić, miejsca brak. :) Hala produkcyjna ma wymiary ok 30x10m xD A w niej kilku gości. :) I 3-4 miejsca na warsztatach. Pracowników więcej jak 13-15 to tak nie ma, zatrudniają tam z urzędu bo za nich płacić nie muszą, są to bezrobotni, praktykanci i stażyści. :) To wyglądało jak u jakiegoś prywaciarza, hobbysty a nie producenta. Było jeszcze kilka niedogodności związanych z naszym Farmerem... tj. ja na to zły jestem.
KPK - Ochrona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 24 sierpień 2010 - 18:52

Farmer - opinie [Połączone] No to niezła jazda... Może kiedyś się i ja tam wybiorę :).

#112 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 25 sierpień 2010 - 08:25

Farmer - opinie [Połączone] http://www.bankfotek.pl/view/732883
http://www.bankfotek.pl/view/732881
http://www.bankfotek.pl/view/732876
http://www.bankfotek.pl/view/732874
http://www.bankfotek.pl/view/732872
http://www.bankfotek.pl/view/732869
http://www.bankfotek.pl/view/732868
http://www.bankfotek.pl/view/732862
Była jeszcze jedna fota, ale tam nic widać nie było... i jak się podobają te heh Farmery? Pisałem, że znacie te ciągniki. :D
KPK - Ochrona

#113 Share damian1992

damian1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, fotografia

Napisany 25 sierpień 2010 - 10:13

Farmer - opinie [Połączone] @FarmerF10244C1 Twój już naprawiony??? kiedy zabierasz go do domu? :D
Patrzę że nawet go tobie umyli :)
Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

#114 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 25 sierpień 2010 - 10:29

Farmer - opinie [Połączone] Jak byliśmy to był naprawiony...no trochę zawiłości z tym było i powiem, że kierownik serwisu to kłamca. :D Jeszcze deska rozdzielcza, była założona od c2 i serwisant mówił, że ona nie pasuje a nasz panel jest Białymstoku w naprawie, nie wiem kiedy wróci, ale słoma jeszcze nie zwieziona. :)
Umyli i pomalowali. :) Prócz maski i wnętrza, ale i tak jest dobrze. :)
KPK - Ochrona

#115 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 25 sierpień 2010 - 10:56

Farmer - opinie [Połączone] Cześć tych ciągników na zdjęciach to MTZ, na masce pisze Farmer czy MTZ ? bo nie mogę się dopatrzyć.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#116 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 25 sierpień 2010 - 11:23

Farmer - opinie [Połączone] Na wszystkich pisze Farmer. :D Na tym 1221 pisze tylko Farmer a na 2 pozostałych jeszcze model - 82.
KPK - Ochrona

#117 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1849 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 09:29

Farmer - opinie [Połączone] Mnie tam związki Farmera z Belarusem wcale nie dziwią.
Dodany obrazek
Ciekawe co było pierwsze jajko czy kura :D, Belarus czy Farmer :)

#118 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 11:08

Farmer - opinie [Połączone] Chyba Farmer bo ja nigdy wcześniej takiej foty nie widziałem czyżby MTZ spodobał się wygląd Farmera i zrobił kopie :D
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#119 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 12:22

Farmer - opinie [Połączone] Ten BX 85 jest z 2003, potem pomysł Belarusa poszedł w odstawkę i niedługo po tym zaczęto je składać(oni chyba nic sami nie produkują). Kiedyś na oto moto był taki BX. A nasz Farmer podobno zrobiony, teraz tylko formalności...
KPK - Ochrona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 26 sierpień 2010 - 13:42

Farmer - opinie [Połączone] FarmerF10244C1 - na czyj koszt jest robiona naprawa Twojego Farmerka w Sokółce? Co Ci dokładnie padło, że aż do Sokółki go odstawiłeś? Napisz jak możesz coś dokładniej o tej całej sytuacji.