Zaloguj się, aby obserwować  
black08

koła uprawowe do pronara 1025

Polecane posty

black08    4

witam mam pytanie czy ktoś wie jakich rozmiarów można koła założyc do pronra z nowym przodem chodzi mi o rozmiary przód tył szerokośc 9,5 cala


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

zależy czy masz krzyżaka czy stożek??


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

9.5 cala do Pronara?Nie zawąsko?Ja mam takie do c-360 i sa wsam raz ale do pronara to nie za wąsko?

Unas jeden założył do pronara 11.2 bodajże to jakoś tam idzie.Rozumiem że potrzebujesz do międzyżędzi albo do ścieżek przejazdowych.Jak sie niechcesz zapadać po mise to załuż 11.2.Proponuje wycieczke do Narwi do producenta bo tam jest duży i tani wybóra i doradzą jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

była krótka seria jeszcze w starej masce na starym przodzie. tez myślałem o narwi mam od nich koła do 60 ale myślałem ze ktoś ma 1025 na wąskich.


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

Mam w instrukcji gdzies to jeżeli sie nie myle ale to dopiero w czwartek mogłbym poszukac. Na stronie pronara w zmianach konstrukcujnych rozmniary opon były ale nie pamietam czy takie waskie też.

Niestety do 1025 nie mam tylko do 9XX. Tam można zakładać 9.5r42 lub 11.2r42 a na przód 11.2r24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj