Skocz do zawartości

Zdjęcie

[czosnek] ile z hektara?

3569 odpowiedzi na ten temat

#841 Share s4lim3

s4lim3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 31 lipiec 2013 - 23:37

[czosnek] ile z hektara? az jestem ciekaw gdzie tak placa :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[czosnek] ile z hektara? Dzisiaj, 17:27
  •  

#842 Share jacek3773

jacek3773

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 11:38

[czosnek] ile z hektara? szkoda się dopytywać , bo co niektórzy bzdury wypisują

#843 Share sokolam

sokolam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 16:38

[czosnek] ile z hektara? Witam, szukam około 50 kg czosnku zimowego do sadzenia. Chodzi o jak największe główki. Jakie są ceny na kg ?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#844 Share slaveq

slaveq

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 21:36

[czosnek] ile z hektara? jaką powierzchnie chcesz obsadzić?

#845 Share sokolam

sokolam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 22:19

[czosnek] ile z hektara?

jaką powierzchnie chcesz obsadzić?

A na ile starczy, chcę na rozmnożenie żeby mieć na drugi rok swój. Może być brudny, nie czyszczony, byle nie 30kg ziemi w 50 kg czosnku :D

Edytowany przez sokolam, 01 sierpień 2013 - 22:23.

#846 Share s4lim3

s4lim3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 00:10

[czosnek] ile z hektara? dyczko to jak wszystko po 1 zł sprzedałes począwszy od jedynki az do trojki to ja Ci taki sam sprzedam po 70 gr/szt i ja zarobie i Ty zarobisz 30 gr bez roboty i kazdy bedzie zadowolony ;d troszke mi sie nie chce wierzyć że ktoś może byc az tak glupi zeby tyle zaplacic ;)

#847 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 02 sierpień 2013 - 05:59

[czosnek] ile z hektara? A czemu miałbym kłamać i głupoty wypisywać, żeby sobie polepszyć humor a Wam popsuć ??
Szukałem klienta i znalazłem, bezpośrednio do małej przetwórni warzyw poszło, bez mycia, bez obcinania, bez sortowania.

Udało mi się jak ślepej kurze ziarnko :)
I prawdopodobnie będzie stałym klientem bo powiedział, że w przyszłym roku weźmie wszystko co będę miał.

Edytowany przez dyczko0, 02 sierpień 2013 - 06:00.

#848 Share jacek3773

jacek3773

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 10:41

[czosnek] ile z hektara? złotówkę za kilo to się zgodzę ha ha ha

#849 Share s4lim3

s4lim3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 12:21

[czosnek] ile z hektara? dyczko albo sciemniasz, albo koleś z przetwórni jest debilem i nie wie po ile jest czosnek :D Bo mógl podjechac na gielde, i po 70 gr jedynki slabej by się nachapał co niemiara, obranej i w jednym kalibrze +5.5 cm

dlatego zaproponuje jeszcze raz skoro masz takiego super klienta, moge Ci sprzedac 40 tys kij nawet po 60gr/szt. Ja wezme z robotą 24 tys a Ty dolozysz swoje 40gr marzy i bd mial 16 tys na czysto ;d

#850 Share sadzonka

sadzonka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 12:40

[czosnek] ile z hektara? uuu teraz lipa w sandomierzu ale i tak miałam fuksa bo gosc podjechał,z nad morza ma własna masarnie i zabrał mi wszystko po 40gr,z czosnkiem jest totalna klapa za darmo by chcieli kupowac ,podejda do worka wywracaja ogladaja i narzekaja....na razie daje spokój a co do tego ze po złotówce to srednica powyzej 6 ,nikt za 4-5 nie da złotowki ludzie co to za bzdury..pozdrawiam i zycze dobrego handlu :D

a za kg drobnego u mnie 2.50,za wiekszy drozej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#851 Share gug2

gug2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 20:29

[czosnek] ile z hektara? to hiszpana przystopuje :lol: :lol: :lol: :lol: nie bo poloki lubią tegie

#852 Share Adam1208

Adam1208

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 20:34

[czosnek] ile z hektara?

Witam, szukam około 50 kg czosnku zimowego do sadzenia. Chodzi o jak największe główki. Jakie są ceny na kg ?

Dołączam się... Chcę obsadzić 10 ar Harnasia. Wyliczyłem ,że potrzebuje na to 200 kg. Jakie są ceny?
Oferty wyślijcie na e-mail: adam599@poczta.onet.pl

#853 Share jacek3773

jacek3773

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 02 sierpień 2013 - 21:09

[czosnek] ile z hektara? sadzonka trochę lejesz wodę ,sam jeżdżę do sandomierza i wiem jaki jest ruch i ceny więc jak czytam posty to mam niezły ubaw , z nad morza przyjeżdżają po czosnek ,no chyba tam brakuje, kupują na główki ??? to ile za kilo im wyjdzie skoro i tak wszystko mielą, bez urazy bujna wyobrażnia, a za 6+ to sobie można wołac1zł ha ha
nie sądze by ktoś na kila sprzedawał największe główki, na kilo wchodzi ok 20 szt. ale to zależy od odmiany

Edytowany przez jacek3773, 02 sierpień 2013 - 21:12.

#854 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 02 sierpień 2013 - 21:10

[czosnek] ile z hektara? Ej, no nie rozumiem Was ! Mam Wam pokazać fakturę i zdjęcie klienta ???
Nie sztuką jest coś wyprodukować ale umieć to sprzedać.
Jak bym miał się bawić w czosnek i sprzedawać go po 2.50 zł za kg to bym nawet nie spojrzał w jego stronę, ani po 50 ani 70 gr za jedynkę, szanuję swoją pracę i nie będę owoców swojej pracy sprzedawał za bezcen, rodzinie rozdam, do rowu wysypię, świniom albo kurom wyrzucę a nie sprzedam za darmo.

Po drugie a u nas nie ma giełd owocowo-warzywnych, najbliższa jest w Poznaniu a podejrzewam, że tam czosnek przechodzi już przez 2 - 3 ręce i kosztuje ile kosztuje.
Wiem bo u innego klienta dowiedziałem się, że chłopaki z Poznania przywożą mu trójkę i odsort po 7 zł za kg, a jedynkę kupuje po 2 zł !! i nie miała ona nic wspólnego z polskim czosnkiem.

Po trzecie nie wiem jak u Was ale u Nas jest popyt na świeży polski czosnek i jakoś nie mam problemu, ze sprzedaniem tego co wyprodukuję tylko trzeba trochę poszukać klienta a nie najchętniej pojechać na giełdę i za jednym zamachem sprzedać 50 tyś. główek po 2 zł. I to jeszcze do mnie przychodzą i zamawiają co im starczyło do ogórków czy do wyrobów masarskich.

Po czwarte nie zajmuję się handlem i to co napisałem wyżej, że trzeba umieć sprzedać a nie iść na łatwiznę i psioczyć później, że ktoś zarabia na mojej pracy. I dlaczego uważasz, że ktoś potrzebuje 40 tyś. główek, może ktoś potrzebuje 1000 sztuk i jest mu wszystko jedno czy kupi po 70 gr i musi po to jechać ze 150 km czy kupi po 1 zł z dostawą do domu.

#855 Share sadzonka

sadzonka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 03 sierpień 2013 - 09:29

[czosnek] ile z hektara?

sadzonka trochę lejesz wodę ,sam jeżdżę do sandomierza i wiem jaki jest ruch i ceny więc jak czytam posty to mam niezły ubaw , z nad morza przyjeżdżają po czosnek ,no chyba tam brakuje, kupują na główki ??? to ile za kilo im wyjdzie skoro i tak wszystko mielą, bez urazy bujna wyobrażnia, a za 6+ to sobie można wołac1zł ha ha
nie sądze by ktoś na kila sprzedawał największe główki, na kilo wchodzi ok 20 szt. ale to zależy od odmiany

....

nie mam zamiaru lac wody tak jak sprzedałam tak pisze ani mi nie dodasz ani nie zabierzesz wiec nie rozumiem po co kłamac ,u nas na wsi jest czosnku do oporu ,skupy sa 2 ,ludzie opychaja go nawet po 15gr ....gosc nie przyjechał znad morza po czosnek ale wracał z sanatorium rownie dobrze mógł u ciebie zabrac wszystko skoro stoisz w sandomierzu.mi ta cena która dał pasowała ,znalesc dpbrego odbiorce to cud ,moze w innych miejscowosciach gdzie brak jest czosnku jest inaczej ale nie u nas gdzie dom w dom sadza po 3 hektary....mój maz tez pracuje w masarni i ten drobny obieram i sprzedaje po 12 zł za kg ale to sa zbyt małe ilosci ..stac w sandomierzu nie mam czasu po tygodniu,praca nie pozwala.poza tym kto pisał ze na kg ida najwieksze główki -bo chyba cos ci sie pomyliło????????????????

#856 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 04 sierpień 2013 - 12:55

[czosnek] ile z hektara? Dyczko srasz tak że aż ciebie się słuchać nie chce na razie w Krakowie jest dramat jakich mało nie wiem czy to wszystko zejdzie w tym roku sąsiad też do mnie po 1 zł sprzedał a jak go wczoraj widziałem to za grubego nie miał kto dać 50 gr. Jak jesteś taki kolega to daj namiary na tą swoją przetwórnię to oddam swój.

#857 Share s4lim3

s4lim3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 19:30

[czosnek] ile z hektara? zetorlublin wystarczy ze do poznania pojedziesz i po 2zł jedynke sprzedasz ;d

#858 Share maciekmaciek30

maciekmaciek30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 05 sierpień 2013 - 00:12

[czosnek] ile z hektara? Witam,
orientuje się może ktoś jak ze zbytem czosnku w woj.pomorskim, mam do sprzedania około 15tys.główek, tak więc jeżeli jest ktoś chetny to proszę o wiadomość

#859 Share janusz00

janusz00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 06 sierpień 2013 - 22:06

[czosnek] ile z hektara? Witam. Mam pytanie: kiedy zbiera się cebulki powietrzne czosnku?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#860 Share kuzynek

kuzynek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 07 sierpień 2013 - 10:32

[czosnek] ile z hektara? ja nasiona czosnku zbierałem podczas gdy wykopywałem czosnek potem do kartonu na balkon żeby wysechł i w tamtą niedziele nie miałem co robić to obrałem i mam przygotowany do siania