Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Daras1

Daras1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 26 lipiec 2009 - 20:13

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona Chciałbym sie spytać was czy ktoś wie gdzie można kupić osłony na boczne sito chłodnicy jak tak to gdzie...........

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona Dzisiaj, 09:21
  •  

#2 Share marek3080

marek3080

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 09:52

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona tutaj masz linka do allegro Obudowy na chłodnice i osłony - Bizon (740900033) - Aukcje internetowe Allegro
Też zastanawiam się nad tum rozwiązaniem. nie wiem czy ono zdaje egzamin czy działa tak jak powinno. czy te sita nie zapychają się dalej bo jesli tak to jak ję wyczyścić. Jeżeli zamontowałeś już to urządzenie to proszę odpisz czy sprawuję się tak jak powinno.

#3 Share piechulcmg

piechulcmg

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 21:25

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona Witam ja posiadam takie osłony w moim Z0 56 i zdaje to egzamin , cały dzień nie ma potrzeby czyszczenia siatki!!

#4 Share marek3080

marek3080

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 24 wrzesień 2009 - 14:07

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona Jeśli możesz to napisz jak z chłodzeniem silnika? Czy efektywność chłodnicy nie spadła?

#5 Share piechulcmg

piechulcmg

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 24 wrzesień 2009 - 22:02

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona Mojego superka kupiłem w tym roku jest to pierwszy sezon jak u mnie pracuje. Zaraz po kupnie ogólny przegląd i założyłem te osłony. Temperatura wody nie wchodzi na zielone pole a oleju na max 85 stopni . Jaką temperature miał u poprzedniego właściciela nie wiem ale z osłonami tak to u mnie wygląda. A jeszcze dwóch moich dobrych kolegów ma superki i te osłony i mówią że są bardzo zadowoleni .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share komura85

komura85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 09:17

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona A czy ta oslone da sie otwierac zeby wrazie czego plewy wylecialy ze srodka bo chyba cos wpadnie zawsze

#7 Share xxxrolnikxxx

xxxrolnikxxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 lipiec 2010 - 22:56

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona da się otwierać :D ja kilka dni temu kupiłem takie nowe osłony za 250zl do mojego superka :D bo już się zbrzydło czyszczenie co chwile tych sit :D znajomi mają i mówią ze super sprawa z tymi blachami. Więc tak musi być!B)

#8 Share szerszen

szerszen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 11:44

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona ja te oslony juz mam rok czasu(teraz drugi sezon prykam) :D i to jest super sprawa!! dziwne ze konstruktorzy nie pomysleli o takim rozwiazaniu wczesniej...regula jest taka zeby przed sezonem wyczyscic chlodnice i pozniej mozna prykac bez czyszczenia :D

#9 Share juras390

juras390

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 18:45

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona witam panowie a gdzie mogłbym zakupic cos takiego bo w moich okolicach nic takiego niewidziałem ?a morze ktos sam to robił!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 19 lipiec 2010 - 19:44

Dodatkowe osłony na sito chłodnicy do Bizona Piękna sprawa te osłony,temperatura wody i oleju 80 stopni!.U mnie w okolicy to już wszystkie bizony to mają.Podaje numer do gościa co mi je robił z otwieraniem dolnym, 609-294-223.Ogłasza się też na Allegro.