Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krone KR125-problem z łańcuchem

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rolek

rolek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 26 czerwiec 2009 - 22:26

Krone KR125-problem z łańcuchem szczerze tam jeszce nie zagladałem a co do tych listew to rzeczywiscie nie jest ten mechanizm wkrecałem wykrecałem i nic zadnego efektu sprubuje zobaczyc w tej skrzynce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Krone KR125-problem z łańcuchem Dzisiaj, 19:39
  •  

#22 Share Przemo505

Przemo505

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 20:46

Krone KR125-problem z łańcuchem ja jak zobaczyłem, że wkręcając lub wykręcając te listwy to mi sie silownik rusza, to od razu dałem sobie spokój z tymi listwami. Ale teraz daję sobie jakoś radę i wyrzucając belę z komory wyłączam WOM, i wtedy napewno wałków nie pognę :D
A co do tego sprzęgła, to akurat w moim modelu prasy nie ma tego sprzęgła. A Ty 'ROLEK' jaki masz model prasy i z którego roku??

#23 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 20:49

Krone KR125-problem z łańcuchem My też tego hamulca nie zrobiliśmy i wylaczamy wom na czas wyrzutu i to sie przydaje to niezatrzymywanie lancuchow bo jak sie zatrzyma belka w komorze to wtedy wlacze lancuch i ona wyleci......

#24 Share rolek

rolek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 08:25

Krone KR125-problem z łańcuchem kr125 zielona z 98r. moze ten mechanizm nie był montowany seryjnie. Ktos tu pisał o jakis linkach ale jakich dokładnie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Przemo505

Przemo505

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 13:04

Krone KR125-problem z łańcuchem ja też mam KR125 tylko, że 2000 rok. Być może nie był montowany ten mechanizm, a co do tych linek to u mnie są tylko te linki które wskazują napełnienie komory, innych linek nie ma. A tak po za tym rozłaczaniem napędu to jak Ci się "ROLEK" sprawuje prasa??

#26 Share rolek

rolek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 16:58

Krone KR125-problem z łańcuchem Jak narazie bardzo dobrze nie miałem zadnej usterki mam 4 sezon tylko najgorsze jest wymienianie palców podbieraka ale da sie przezyc. ja mam jeszzce jedna linke po lewej stronie ale łaczy ona ta własnie listwe co pisalismy ze wskazówka od napełnienia komory. przydała tez by sie do mojej rampa do odjazdu bel ale to juz inna bajka. tu mam zdjecie ;D http://w419.wrzuta.p...3tyHfy/ssa46853.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Przemo505

Przemo505

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 czerwiec 2009 - 17:21

Krone KR125-problem z łańcuchem no, właśnie, u mnie też by się przydał odrzutnik do bel, dobra sprawa :) Ja mam dopiero I sezon, zrobilismy nią około 150 balotów i narazie idzie OK, bele bardzo dobrze dobite, i równe. A no palce podbieracza dosyć ciężko się wymienia, bo jak ja kupiłem tą prasę to tez musiałem kilka zębów wymienić, ale da się przeżyć. A zdjęcie mojej prasy, masz w avatarze, sprawdź. A ty swoją nieźle posadziłeś, heheh :D