ipodje2

Przerobienie śrutownika

Polecane posty

ipodje2    2

Witam 

Czy ktokolwiek próbował przerobić śrutownik bijakowy na ssonco-tłoczący ? 

sprzedam-srutownik-bijakowy-zlotow-27703

 

Ostatnio myśleliśmy nad tym lecz nie wiem czy to dobry pomysł co o tym sądzicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek94    15

to jest wir 1, mam taki 11 kw, mam też wir 2 7,5 kw i też bym się chciał dowiedzieć co trzeba zrobić aby srutownik zasysal zborze. na pewno trzeba go uszczelnić np silikonem, ale co zmienić żeby zasysal. dobrze jak by się wypowiedział ktoś kto taki ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

dokładnie tak jak pisze @ zoxim dodatkowy wirnik z listkami żeby zasysal ziarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ipodje2    2
Napisano (edytowany)

I to wystarczy ? 

Znaczy chodzi mi o sam ciąg powietrza ? 

 

Edytowano przez ipodje2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek94    15

dali byście zdjęcie tych lopatek na wirniku, pod jakim kątem są ustawione, i jak wysokie są. myślę że zassalo by zborze ale nie wiem czy je wypchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

Kolego srutownik ssąco tloczacy jest inaczej zbudowany.Nie tylko wentylator a także glowica od bijaków.Org os będziesz miał za krótką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoxim    13

no jak dla mnie gra nie warta świeczki, bo cały bęben i obudowa do przerabiania, jak nie do zrobienia od podstaw lepiej ten opylić i jakąś używke kupić za małą dopłatą, jednak jak masz chęci i wiedzę to można to wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

Chyba tak, dojdzie jeszcze problem wywazenia i silnik lepiej jakby miał 2900 obr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek94    15

No silnik w wir 2 ma 2900 obr. A ja i tak się pobawie kiedy z tym srutownikiem, zobaczymy może coś się uklici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj