Fugeo

[SPRZEDAM] Claas Mercator 70

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fugeo    277

- Rodzaj maszyny/typ/rok produkcji: Claas Mercator 70 / rocznik 1974
- Cena: 26000 do negocjacji
- Miejscowość i powiat gdzie jest maszyna: powiat parczewski, okolice Parczewa
- Kontakt: wiadomość prywatna na forum jeśli dojdzie do konkretów telefoniczny
- Linki do zdjęć: fot1 fot2 fot3 fot4
- Forma transportu: na własną rękę
- Krótki opis: Claas Mercator 70 posiada silnik marki Mercedes.
Wyposażony jest w heder o szerokości 3 metrów, stół do rzepaku z jedną kosą oraz sieczkarnię.
Kombajn jak i osprzęt jest cały czas garażowany.
Stan bardzo dobry. Silnik pracuje bardzo ładnie.
Istnieje możliwość oddania go w rozliczeniu wraz z dopłatą za Claasa Dominatora 98 SL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radzio550
      Witam, mam zamiar kupić NH TC5050, ale nie wiem jakie heder do niego wziąć czy 3,9 czy 4,5 . Z góry dzięki ;]
    • Przez kokosik12
      Witam serdecznie. Mam Władimirca z 87r. jest to bardzo dobry i wdzięczny traktor lecz ma jedną (małą) wadę. :mellow: . Dlatego więc chciałbym spytać co myślicie o podwyższeniu mocy poprzez wymianę silnika na piękny cztero cylindrowy z mercedesa w123 ''beczka''. myślę że poj. 2.4-3.0 powinna wystarczyć. Ma on ok. , z tego co pamiętam od 60 do 125 KM przy ok. 4000 obr/min. Wiem ze skrzynia biegów może tej mocy nie wytrzymać lecz gdyby zrobić ogranicznik wciśnięcia pedału gazu to może udało by się uzyskać jakieś (przy silniku 125 konnym) 50-60 KM przy obrotach rzędu 1900-2000 obr/min. i to by były maksymalne obroty. oczywiście pomyślałem także o wałku sprzęgłowym , który należało by wzmocnić(pogrubić). poza tym oczywiście jakaś nowa rama pod silnik.
      Dzięki temu mój nie zastąpiony władzio miał by bardzo przyjemny dźwięk no i trochę więcej koni.to tylko jedna z przemian. w mojej koncepcji praktycznie sam korpus skrzyni bięgów i zawartość pozostaje seryjne. Może się uda.
    • Przez Pavko
      Witam.
      Mam problem z kombajnem Deutz Fahr 3540.
      Otóż nie działa heder.. Nie działają motowidła a ni nic.
    • Przez chowder123rwc
      Witam
      Może mi ktoś powiedzieć jaką rolę pełni czujnik na zdjęciu? Po prawej stronie posiadam już jeden od wysokości hedera a ten nie mam pojęcia do czego jest. Proszę od odpowiedź, dziękuję.


    • Przez polk81
      Witam wszystkich 
      Podczas końcówki żniw pękł ślimak hedera w hederze do Class Dominator 98 
      Szerokość hedera 4,5 m 
      Czy warto spawać ślimak, kupić nowy?
      Czy znacie kogoś kto sensownie naprawia takie rzeczy - najlepiej województwo zachodniopomorskie lub ościenne 
      Uszkodzenia na zdjęciu 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj