Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o John Deere 940?

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kolas1989

kolas1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 marzec 2009 - 22:29

Co sądzicie o John Deere 940? Niedawno kupiłem taki kombajn i chciałbym się dowiedzieć od posiadaczy takiego kombajnu jak się sprawuje? Jak z awaryjnością i obsługą kombajnu? Będę wdzięczny za każdą cenną informację. Pozdrawiam....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o John Deere 940? Dzisiaj, 10:44
  •  

#2 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 24 marzec 2009 - 16:47

Co sądzicie o John Deere 940? Za jakie pieniadze kupiles ten sprzecik jesli mozna wiedziec w jakim jest stanie ??
ja w tej chwili szukam porządnego JD 935-955 i nie mogę nic ciekawego znaleźć :)

Edytowany przez andrzej2110, 24 marzec 2009 - 17:21.
cytowanie posta wyżej

#3 Share kolas1989

kolas1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 23:50

Co sądzicie o John Deere 940? Trudno w to uwierzyć ale dałem za niego 9000 zł, a więc grosze w porównaniu do cen np. na allegro. Jest w pełni sprawny, silnik żyleta i poza małą kosmetyką przed sezonem nic nie muszę robić. Miałem szczęście, bo trafiłem na niego przypadkowo, a gościowi który go sprzedawał były bardzo potrzebne pieniądze, więc mogłem jeszcze dużo zejść z ceny :lol: Jestem tylko ciekaw jak sprawują się te kombajny...

#4 Share PROXIMAMICHAL

PROXIMAMICHAL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 26 marzec 2009 - 11:10

Co sądzicie o John Deere 940? ładnie 9 tys za kombajn

ja szukam nie kłamiąc czegoś droższego i ładniejszego kilka lat temu znajomy kupij JD 935 za 19tys ale kombajn prosto ze żniw z Niemiec jak nowy był garażowany na terakocie nawet lakier jeszcze błyszczał i tez kopił zupełnie z przypadku porostu jeszcze stal na samochodzie u handlarza

może do żniw tez mi się trafi taka okazja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share majs

majs

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 30 maj 2009 - 14:10

Co sądzicie o John Deere 940?

ładnie 9 tys za kombajn

ja szukam nie kłamiąc czegoś droższego i ładniejszego kilka lat temu znajomy kupij JD 935 za 19tys ale kombajn prosto ze żniw z Niemiec jak nowy był garażowany na terakocie nawet lakier jeszcze błyszczał i tez kopił zupełnie z przypadku porostu jeszcze stal na samochodzie u handlarza

może do żniw tez mi się trafi taka okazja

Witam
Ogolnie te stare John deere'y sa trawale, nie wiem jak z nowymi. Ja mam 955 i jezdze bezawaryjnie tylko wiadomo trzeba wymieniac podstawowe czesci ktory nalezy wymieniac po kazdym sezonie. Tak przy okazji to ja swojego zamierzam sprzedac i kupic jakis wiekszy i z sieczkarnia bo moj nie ma. Jesli ktos sie interesuje to piszcie.

PS.
sorry za problem:P
Pierwszy post:)

#6 Share Konrad2277

Konrad2277

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja i zwierzęta ;)

Napisany 24 styczeń 2010 - 18:02

Co sądzicie o John Deere 940? Witam ;)
Jakie są wymiary tego kombajnu??
I na co zwracać uwagę przy kupnie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 01:11

Co sądzicie o John Deere 940? Kolego mój somsiad ma 945, i powiem ze bardzo trwały i solidny kombajn, co zauważyłem to częste drobne awarie typu urwanie obluzowanie brzęczenie jakichs elementów. Wiekszych problemów nie miał ale według mnie to kombajn o bardzo małej wydajności, 1,5ha/h to max może młocarnia by przerobiła, ale zapycha sie na podajniku pochyłym przy duzej słomie i gdy rozdrabniacz dostanie duzo słomy to też silnik dostaje, jak na małe gospodarstwo to dobry kombajn i zeby zrobic u 3 somsiadów bo więcej to nie bardzo.

Dodaj odpowiedź