Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#10801 Share kazoo

kazoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 05 październik 2012 - 22:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 http://rozmowywtoku....ny,15196,0.html
to ten odcinek o rolnikach, że tego wcześniej nie widziałem. Wychodzi na to że jeden z nich jest z moich stron.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 04:20
  •  

#10802 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 październik 2012 - 17:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam wszystkich. Mam taki problem w skórcie postaram sie go opisac :) Ok rok temu poznałem dziewczyne traktowalem ją jako dobrą koleżanke/przyjaciólkę. Jeździlismy razem na różne imprezy zabawy otd. Od tych wakacji zaczeło się coś wiecej dziać. Zaprosiła mnie na swoje urodziny i tak jakoś samo z siebie wyszło że zaczeliśmy się przytulać i całować. Wszystko było pięknie ładnie jeżdziłem do niej w każdej wolnej chwili i zawsze było miło, myślalem ze może coś z tego być jednak ostatniego wieczora wakacji rozwiała wszystkie moje wątpliwość. Powiedziała że to nie ma sensu bo szkoła musi się uczyć i itd. Powiedzcie mi co z tym fantem zrobić ? Zaczeło mi na niej naprawde zależeć :(

#10803 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 06 październik 2012 - 18:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja zaraz biorę faktury za zboże i lecę na podryw :D :P :wub:
To tak żartem a na serio władek99 nie poddawać się!! walczyć żeby później nie żałować, że tak łatwo się odpuściło ;)

#10804 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 październik 2012 - 18:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz MFrolnik26 nie mam zamiaru odpuscic tylko ona też uparta stoi przy swoim ;/

#10805 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja, rolnictwo, wędkatstwo, muzyka :)

Napisany 06 październik 2012 - 19:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @wladek99 A ja uważam, że skoro tak się stało, to znaczy, że nie byliście sobie "przeznaczeni". Ja a takiej sytuacji bym odpuścił. Być może poznasz lepszą dziewczynę, i z nią będziesz szczęśliwszy. Byłem w podobnej sytuacji, i ja właśnie zrezygnowałem. Dzisiaj nie żałuję. Teraz jestem z dziewczyną, z którą znam się od zerówki, a u jej taty pracowałem od wieku 10 lat. Jakoś tak coraz częściej ze sobą przebywaliśmy, aż w końcu coś z tego jest :) I teraz jest po prostu za***iście. Tytki mi pić zbytnio nie pozwala :lol:

#10806 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 październik 2012 - 19:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 MalyJohm ciesz się tym co masz a raczej kogo a nie picie ci w glowie :P A odpuszczenie nie jest takie proste jak sie wydaje :mellow:

#10807 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 06 październik 2012 - 19:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj tam oj tam :D Żartuję tylko :D Co do odpuszczania to owszem, nie jest, ale nieraz warto. A masz z nią jakikolwiek kontakt? Piszecie ze sobą itp?

#10808 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 październik 2012 - 19:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak piszemy cały czas widujemy się. Ogólnie kontakt mamy bradzo dobry. Siedzimy u niej ogladamy filmy wtuleni w siebie a na koniec mi przypomina ze to tylko stopien koleżeński i weź człowieku badź mądry

#10809 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 06 październik 2012 - 19:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O to w takiej sytuacji to nie ma co odpuszczać. Ja myślałem, że zero kontaktu. To w takiej sytuacji to jest tylko jedno wytłumaczenie :D Kobiety nigdy nie zrozumiesz :D

#10810 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 październik 2012 - 19:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Otoż to. Kobiety nie zrozumiesz. Leżysz z nią na łóżku calujesz sie a potem "koleżeńko" :D ciut nie komedia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10811 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 06 październik 2012 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 http://demotywatory.pl/3905024 :D

#10812 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 październik 2012 - 20:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Haha dobre :D ajj te kobiety z nimi zle bez nich jeszcze gorzej :mellow:

#10813 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 06 październik 2012 - 20:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie :)

#10814 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 październik 2012 - 20:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No coż trzeba walczyc :)

#10815 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 06 październik 2012 - 20:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie !! Chociaż według mnie to to jest związek :D Bo wyobrażasz sobie kolegę z koleżanką leżących co wieczór w jednym łóżku wtulonych w siebie itd? :D Bo ja nie :D

#10816 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 06 październik 2012 - 20:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Szczerze to i ja nie :P ale tak było bo ostatnio nie mogłem się z nia spotkać. Ale ten świat jest tak skonstruowany że to facet pyta o kobieta decyduje i niestety wychodzi na moją niekorzyść :mellow: i nie mam pojecia jak ją przekonac

#10817 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 07 październik 2012 - 11:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak nie ta to bedzie inna
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#10818 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 07 październik 2012 - 16:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 "to nie ma sensu" skad ja to znam ? :lol: Kolego wladek wspolczuje tylko ze Ty jestes wzglednie w lepszej sytuacji, bo macie dobry kontakt i sie spotykacie. Ja jak z latem zaczelem "zabawe" na roli to moja powiedziala to samo i sie dobre skonczylo... :(

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#10819 Share wladek99

wladek99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 07 październik 2012 - 16:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z kontaktem nie jest zle. Ale jak to mówią zawsze mogłoby być lepiej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10820 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 październik 2012 - 19:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No jakis dziwny ten stopień koleżeński... skoro ona Tobie na koniec przypomina że to tak po koleżeńsku... to Ty następnym razem nie przytulaj się do niej ani nie całuj, tylko usiądź sobie grzecznie z boku i nie pozwalaj jej na przytulanie i całowanie, i jak będzie pytała się dla czego, to powiedz jej , że Ty masz inne zdanie na temat koleżeństwa... i że nie chcesz się angażować w coś co nie ma przyszłości , skoro tak mówi...
No chyba, ze nie o bycie w związku jej chodzi.... skoro ciągle się widujecie...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)