Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8881 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 22:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nikt się nie odzywa więc każdy ćwiczy taniec. Niedługo świąteczne zabawy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 22:51
  •  

#8882 Share Marciano

Marciano

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 23:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pierwszą cześć tematu przeczytałem całą a ta drugą - obecna do połowy a teraz znów zacząłem czytać od 444 strony.
PS. u psychiatry nie byłem i nie żałuję bardzo ciekawy temat :rolleyes:

#8883 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 11 grudzień 2010 - 10:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zapewne lepszy niz nie jedna książka :rolleyes: to gratulacje podjęcia sie tego zadania :rolleyes:

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8884 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 16:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie szkoliłam tańca,a szkoliłam wysiedzenie 7 godzin w szkole :rolleyes: :D :D też sztuka :)
Powiedz Marciano wniosłeś coś do głowy z tematu czy nie było warto ;)

#8885 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 18:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co dziewczyna z miasta robi na forum rolniczym ? Mieszkam niedaleko Ciebie ... w królestwie karpia... kojarzysz ?

#8886 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 18:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ojej jak z miasta i nie praktykująca rolniczka to już nie może tu być ?? lubi to jest :D
Jasne,że wiem ! Karp na święta w tym roku będzie na pewno z Twojego miasta :rolleyes: ;) dobrze się mam,że tak blisko Zator :) bo rybka zawsze pyszna :D

#8887 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 18:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No nie ma to jak rybka z Zatora. a babcię skąd masz ? może z Przeciszowa ? tak sobie czytam Twoje posty i zauważyłem dużo podobieństw między nami... też nigdy nie byłem na dyskotece i nie potrafię tańczyć...

#8888 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O :)
szykuje się jakiś romansik :D ;)

Ewelinko , ależ my rolnicy praktykujący bardzo się cieszymy ,że jestes z "nami" na AF :D

Prawda chopy ? :rolleyes:

#8889 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 19:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 od razu ślub napisz...co tam romans się rozdrabniasz. :rolleyes: wymiękam,moze lepiej będę milczec,bo za każdym razem będzie pomyślane,że ja romansuje ;) a ja po prostu konwersuje :) Nie babcie są nie co bliżej :D tzn,że z Ciebie taki dzik,a to nie całkiem dobrze :D nie idź tą drogą cały czas radze z głębi serca to mówiłam ja Edzia :)
Ciesze się,że ktoś podnosi na duchu iż tu jestem :)

#8890 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Prawda, im więcej dziewczyn tym lepiej:-)...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8891 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 22:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziewczyn nigdy za dużo. Chyba że brzydkie i głupie.

#8892 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 09:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I byle się nie angażować uczuciowo za bardzo na początek, potem już można :)
Mam znajomego, którego dziewczyna zrobiła w to, co służy do produkcji potomstwa, od tamtego czasu jest cotygodniowym degustatorem wódki, a od jakiegoś czasu także marii konopnickiej i twierdzi, że przestać już nie da rady, chociaż wspomnienie po dziewczynie odeszło...

#8893 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 12 grudzień 2010 - 09:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj chłopaki zazdrosne?Mariusz ja proponuje zaprosić Eweline na kawe, pizze czy to do kina.Dziewczyna ładna,miła z poczuciem humoru,lubiąca tematy rolnicze ;) .Więc kuj żelazo puki gorące,a kto wie co los i czas przyniesie,może kiedys wspomnicie to AF NAS połaczyło :)

#8894 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 12 grudzień 2010 - 11:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kipek1 ale jak całe AF na ślub przyjedzie to dopiero będzie zabawa :)
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

#8895 Share mariusz0221

mariusz0221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 11:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kiedy ja już taki jestem i ciężko będzie teraz zejść z tej drogi... :), nie lubię imprez masowych, dyskotek. Oj chłopaki ale Was poniosło z tym ślubem... Dzięki Kipek1 za podpowiedź. Wyślę Jej zaraz wiadomość i zobaczymy co odpowie. Tylko to w tajemnicy, ok ? ;)

a co do nieudanych związków to nie ma sensu od razu wpadać w nałogi... to nic nie da. Trzeba to wymazać z pamięci i żyć dalej ;)

#8896 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 12 grudzień 2010 - 13:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To racja nałogi niczego nie rozwiążą,wręcz przeciwnie.Niema chyba człowieka który niema za sobą nieudanego związku,sam też tego doświadczyłem ;) .Ale tak to już chyba jest poukładane na tym świecie. :)

#8897 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 15:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh kiedy ja się na początku nie angażowałam uczuciowo,a kiedy po po pół roku zrozumiałam,że to to i powiedziałam ze kocham to teraz dostałam jeszcze kopa :) Ale podniosłam się nie leże z tego powodu :) Mój był udany,ale dla mnie hehe ;)
No to chłopaki ja też chętnie pójdę na wiejskie wesele któregoś z AF :P to by była nie zła zabawa coś mi się wydaje :) po tym jak byłam kiedyś na wieś party z kolegami rolnikami to jestem tego wręcz pewna ;)
A po za tematem to pisanie prac semestralnych do szkoły na ostatnią chwile to pomyłka,wczoraj idzis razem spałam 8 godzin i czuje jak bym była odurzona czymś :D

#8898 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 15:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

kiedy ja już taki jestem i ciężko będzie teraz zejść z tej drogi... :), nie lubię imprez masowych, dyskotek. Oj chłopaki ale Was poniosło z tym ślubem... Dzięki Kipek1 za podpowiedź. Wyślę Jej zaraz wiadomość i zobaczymy co odpowie. Tylko to w tajemnicy, ok ? :)

a co do nieudanych związków to nie ma sensu od razu wpadać w nałogi... to nic nie da. Trzeba to wymazać z pamięci i żyć dalej :)

To nie nas poniosło tylko Ewelinkę :) , nie no widzę ze towarzystwo "kumate" i na zartach sie znacie - to bardzo dobrze :D
Ja tez jestem taki dzik , walczę z tym ale mi się nie udaje ;) chociaz czasem to jestem az za smiały i za dobrze się bawie , tak ze znajomi się dziwią co mi się stało ?

Pewnie ze chłopaki zazdrosne a jak :) bajerują juz tu Ewelkę jakis czas i nic , a Ty przychodzisz i od razu kontaktów przez wspólne babcie szukasz :P < zart > (mam dobry nastrój :-) )

Ja nie zazdroszczę nikomu , staram się nie zazdroscic bo jak to ksiądz wczoraj na rekolekcjach mówił " w cudzych butach długo nie pochodzisz" ;) Ba nawet jestem skłonny dobrze zyczyc moim byłym i ich aktualnym partnerom .

Wesele ? Jakby zgromadzic całe AF to chyba przez miesiąc byśmy swiętowali a serwis moznaby zawiesic :)

#8899 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 15:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Fakt jak by tak całe AF było to zabawa by nie miała końca :)
Może to był dzień w którym mnie to podrażniło ;) Bywają takie dni ;) Nikt nie jest doskonały i nie ma wiecznie humorku :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8900 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 12 grudzień 2010 - 15:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To zrozumiałe ;) są różne dni i te lepsze i te gorsze i te naprawde super które chciałoby się zeby trwały conajmniej tydzien , a i szkoda isc spac po takim "fajnym" dniu ;)

Z resztą gdyby ktoś cały czas sie usmiechał , był radosny to straciłby wiarygodnośc w oczach społeczenstwa :) i byłoby to nudne , a tak jest urozmaicone :P