Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#8181 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 20:20

Chyba wiesz o co mi chodziło mówiąc co mają.. Po prostu swojskie kobiety a że sie trafiły z wypasmem no niestety niezbyt mi to odpowiada. Asia pól biedy ale Ania sobie zacznie myśleć że mi na jej gosp zależy a nie na Niej. E co będzie to będzie trzeba zacząć jeździć :)

Wiem o co chodziło. Akurat nie mówiłem tego w odniesieniu do Ciebie ani innych. Po prostu swoje zdanie wyraziłem. Sam też bym wolał, żeby moja przyszła żona była obyta z wsią. Oczywiście nie będę szukał na siłę takiej, bo to wszystko przyjdzie samo. Ale nie chciałbym, żeby moja żona czepiała się mojej pasji i mi to wypominała.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:01
  •  

#8182 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 12 czerwiec 2010 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A jak dla mnie to dziewczyna moze byc i z miasta :) nie musi lubic gospodarki ale wazne zeby akceptowała to że Ja kocham rolnictwo mimo wszystko . A co do stanu majątkowego to moze nie miec nic , byle była mądra, szczera i wierna i mnie kochała :)

P.S. najlepiej mój nie doszły szwagier mówi kiedys do mnie : bierz się za Karolinę , ma fajnego zetora ...
... a Ja mu na to : ale mi się bardziej twoja c- 330 podoba :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#8183 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 czerwiec 2010 - 09:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i po bierzmowaniu. Pawle miałeś rację, że ten biskup to bardzo miły człowiek. Aż szkoda było z kościoła wychodzić.

#8184 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 13 czerwiec 2010 - 13:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nom czasem mi się zdaży ją miec :)
no panowie Ja lecę na popołudniowe uwodzenie pewnej panny :) ciekawe w jakim humorze wrócę ....

#8185 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 13 czerwiec 2010 - 16:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Znaczy się Marty? :)

#8186 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 czerwiec 2010 - 19:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kawalirki sie zachciwo :)
No i jak wyszło @pawlus224?

#8187 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 09:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak Marty :)
wyszło super :) zajefajna dziewczyna :) z nią się nudzic nie można , najpierw spędzilismy trochę czasu u niej a póżniej poszlismy na spacer i było fajnie :) To naprawdę nadzwyczajna osoba :)

#8188 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 14:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak tak to w porządku :). Czyli nie długo wesele :) .

#8189 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Zainteresowania:szybkie samochody i piękne dziewczyny może być też odwrotnie

Napisany 14 czerwiec 2010 - 16:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja właśnie szukam dziewczyny także chłopcy podawajcie nr swoich sióstr, koleżanek w wieku 17-20 lat odwdzięczyc się mogę tym samym albo czymś innym jak kto chce hehe

#8190 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 18:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak się dłużej zastanawiam, że nawet jakbym teraz chciał, to ciężko by mi było znaleźć.
Większość fajnych już zajęte. Ciul z tym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8191 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 20:04

a ja właśnie szukam dziewczyny także chłopcy podawajcie nr swoich sióstr, koleżanek w wieku 17-20 lat odwdzięczyc się mogę tym samym albo czymś innym jak kto chce hehe

No chyba gościu na głowę upadłeś jeżeli myślisz że ktoś przy zdrowych zmysłach poda ci adres swojej koleżanki a tym bardziej siostry. Idż se na jakąś potańcówke do remizy to se coś znajdziesz a nie na poważnym forum internetowym w poważnym temacie ludziom 4 litery zawracasz.
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#8192 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 21:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no kolega ma racje chcesz zeby nas potem kolezanki z tluczkiem do miesa gonily ze rozdajemy ich numery i adresy albo siostra robila sceny jakies chore.. idz sobie na balety i poszukaj jakies pozadnej ladnej laski wiem ze to prawie jak wygranie w totka ale moze bedzie kumulacja i bedzie ta jedyna na parkiecie sama tancowala :)

#8193 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 15 czerwiec 2010 - 11:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aaa tam lepiej wyjść na wieś tak jak ja i proszę się znalazła :) .

#8194 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 15 czerwiec 2010 - 18:27

No chyba gościu na głowę upadłeś jeżeli myślisz że ktoś przy zdrowych zmysłach poda ci adres swojej koleżanki a tym bardziej siostry. Idż se na jakąś potańcówke do remizy to se coś znajdziesz a nie na poważnym forum internetowym w poważnym temacie ludziom 4 litery zawracasz.

upadłem nawet 3 razy ale sie podniosłem jak coś ci sie *urwa nie podoba to nie podawaj i nie wypowiadaj się za wszystkich bo zaraz możesz sam upaść ale sie na pewno nie podniesiesz gwarantuje ci to wesołyromku atomku heheh

Wyhamuj trochę bo nie jesteś na chamskim festynie

Edytowany przez krolikNH, 17 czerwiec 2010 - 16:55.

#8195 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 15 czerwiec 2010 - 18:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nom do wesela jeszcze dalekoooooooo :) i spokojnie Ja nie zamierzam tak szybko się angazowac i snuc jakies plany :) Poprostu fajna kobitka mi się trafia :) i charakter fajny i mądra i warunki ma i pogadac o wszystkim można :)

Eryk ma rację trzeba wyjsc bez różnicy gdzie ale wazne zeby się ruszyc gdzies jak najczesciej :)

#8196 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 15 czerwiec 2010 - 18:29

no kolega ma racje chcesz zeby nas potem kolezanki z tluczkiem do miesa gonily ze rozdajemy ich numery i adresy albo siostra robila sceny jakies chore.. idz sobie na balety i poszukaj jakies pozadnej ladnej laski wiem ze to prawie jak wygranie w totka ale moze bedzie kumulacja i bedzie ta jedyna na parkiecie sama tancowala :)

żeby tylko tłuczkiem to by było dobrze hehe chyba nie boisz sie jakiegoś tłuczka hehe

#8197 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 11:29

upadłem nawet 3 razy ale sie podniosłem jak coś ci sie *urwa nie podoba to nie podawaj i nie wypowiadaj się za wszystkich bo zaraz możesz sam upaść ale sie na pewno nie podniesiesz gwarantuje ci to wesołyromku atomku heheh

No gościu uważaj sobie bo ja do ciebie kulturalnie rozmawiam a ty mi tu z textami agresywnymi wyjeżdżasz i nie groź mi bo na to jest paragraf, za takie zachowanie to powinieneś dostać banana bo ciort wie kim ty jesteś, że prosisz na publicznym forum o czyjeś prywatne dane....
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#8198 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 15:04

No gościu uważaj sobie bo ja do ciebie kulturalnie rozmawiam a ty mi tu z textami agresywnymi wyjeżdżasz i nie groź mi bo na to jest paragraf, za takie zachowanie to powinieneś dostać banana bo ciort wie kim ty jesteś, że prosisz na publicznym forum o czyjeś prywatne dane....

ja ci wcale nie grożę tylko cię ostrzegam i nie zabraniam ci wyjeżdżać z agresywnymi tekstami i nie boję się żadnych paragrafów, a banana chętnie bym zjadł,człowiekiem jestem kolego hehe

#8199 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 15:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no redbull jaki ty taki kozak jesteś widać że nie wiesz co to ban :). I nie mów że to nie była groźba bo każdy powie że to była groźba i nie kozacz tak i nie mów że nie boisz się paragrafu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8200 Share redbull

redbull

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 17:07

no redbull jaki ty taki kozak jesteś widać że nie wiesz co to ban :). I nie mów że to nie była groźba bo każdy powie że to była groźba i nie kozacz tak i nie mów że nie boisz się paragrafu.

wiem co to jest ban ale tam było napisane cytuje "dostać banana" jak czytać nie umiesz obrońco pokrzywdzonych, a ty nie będziesz mi mówił co mam mówić a co nie i wcale nie kozacze