Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7581 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gdzieś miałem namiary na dobry spirytus 1l 18zł a kupując w pakiecie w bańkach po 5l dostajemy rabat 4zl na litrze :) :)

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 01:35
  •  

#7582 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja mogę posłużyć za transportera, pożyczę Żuka od kumpla, a i zapału do działania też nie brakuje, także się kupi wódeczkę, załaduje na cud polskiej techniki okresu P R L i jazda na wesele.

#7583 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ten spiryt po 18zł to chyba paliwo rakietowe, rano człowiek świeci po tym jak żarówka 100W :)
umie ktoś grać na jakimiś instrumencie, bo ja tylko na trąbce i akordeonie, wiecie orkiestra musi być :)

#7584 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ewentualnie bimbru załatwię bo doszły mnie słuchy, że gdzieś ktoś kiedyś niedaleko pędził, ale nie mówię głośno, bo to ponoć nielegalne. :)

A na moim weselu musi stać BIZON Z056 i ktoś musi mu dawać po garach w kluczowych momentach, ale że moje wesele za jakieś 8-10 lat, to nie jestem taki pewny czy jeszcze poczciwą 56-stkę zastanę.

#7585 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no z tą żarówką to lekka przesada nie było źle na drugi dzień po 8 godzinnej libacji :) :)
Ja mogę wziąć szybką lekcje gry na akordeonie u wujka :)

@lord u mnie zastaniesz taki egzemplarz Bizona :)

Honda - The Power of Dreams :)

#7586 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moj kumpel ma orkiestre i graja na weselach wiec mozna pogadac i grajki beda wodka jest transport tteraz tylko ksiadz sala(moze plener) i cos do jedzenia :)

#7587 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i panna mloda :)

#7588 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 same akordeony to za mało, jakieś klawisze muszą jeszcze być. Co do sali weselnej to mogę swoją stodołę udostępnić (gratis), klepisko jest puste tak więc jest gdzie tańczyć :) Co do jedzenia to myślę że przy dzisiejszej cenie tucznika każdy z AF za darmo by dał jednego. Wiadomo zagrycha musi być :)

#7589 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 maj 2010 - 19:51

Nie no z tą żarówką to lekka przesada nie było źle na drugi dzień po 8 godzinnej libacji :) :)
Ja mogę wziąć szybką lekcje gry na akordeonie u wujka :)

@lord u mnie zastaniesz taki egzemplarz Bizona :)

U mnie też tego duuużo jest i ryczy całe żniwa, ale kto wie co będzie za pare lat.

Poza tym może jeszcze na koszt AF ufundujemy chrzciny? :)

Co do udźwiękowienia, to mogę być również wokalistą. Hmm dzięki AF odkrywam sporo swoich ukrytych talentów. :)

#7590 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a kto u księdza załatwi???? Ma ktoś księdza w rodzinie żeby co łaska była mniejsza :) ????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7591 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja mam kumpla ministranta, dyplomata z niego że hej, także o to też się proszę nie martwić drodzy panowie koledzy. :)

#7592 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 co do ksiedza to zalezy jaki ksiadz, bo ostatnio slyszalem nie zla historie koles chcial ochscic dziecko z dziewczyna ale nie mieli slubu i ksiadz sie go pyta czemu nie maja slubu itp. to mowi ze go nie stac na slub a ksiadz to chociasz zeby skromnie oni i swiadkowie i rodzice i to wszytsko takei skromne, a on ze no tak i ze jak ksiadz mu da slub za darmo (a nie za co laska 500zl) to on wezmnie slub chetnie z nawet teraz, to ksiadz powiedzial ze on tak nie moze zaczol krecic i powiedzial ze ochrzci dziecko. haha

no to mamy prawie wszystko kto ma namiery na Panne mloda i z nia pogada o slubie z Lukaszem?

#7593 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a jeszcze jedna rzecz, transport młodych, jak tak myślałem żeby odświętnie udekorować władka, dwukółkę do tego i limuzyna jak ta lala :)

#7594 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolega wyzej proponowal ZUKA.. wiec tez moze byc ciekawie

A goscie bede jechac jak w tym filmie na YT na osiemnastke zetor plus przyczepa i jazda wtedy tylko jeden kierowca a reszta moze pic i swietowac

#7595 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Żuczek już załadowany alkoholem, także albo Władyyyymirec jak kolega proponuje, albo hmm, niech pomyślę... a rowerem zawiozę. Albo nie, ktoś inny, bo ja tu za dużo w swoje ręce wziąłem i mi się odpoczynek należy, ale trzeba też pilnować żeby nie wyszło tak jak w filmie pt. Wesele tam co TT-tką śmigali.

#7596 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:47

a jeszcze jedna rzecz, transport młodych, jak tak myślałem żeby odświętnie udekorować władka, dwukółkę do tego i limuzyna jak ta lala :)

fart ,poprostu transport perelka,s-classe wymieka :) zreszta o czym mozna gadac w takim mercu a na wladku to inna bajka.ps ja bym proponowal ta dwokolowke zapiac za plugiem 7 skibowym dla drozbow a mlodzi do wladka.ja sie pisze na to wesele,juz nawet mam pomysl na prezent :) ps.a co sie dzieje z pane mlodym bo nic nie pisze?

#7597 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 04 maj 2010 - 20:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie mój władek po remoncie chodzi jak ferrari f360 spider więc mogę zabrać prę młodą,a i zaśpiewać mogę z chęcią :)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7598 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no właśnie, ursusczesiu gdzie jesteś???? Pewnie talerzówkę albo inny pług remontuje :)

#7599 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 04 maj 2010 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chopak kasę na wesele zbiera :)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7600 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 04 maj 2010 - 20:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie. uczy sie rozpinac kolczyki :)