Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5361 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 23 styczeń 2010 - 00:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie nie kłóćmy się!!Zapomnijmy o starych zatargach i niech panuje spokój i miłość :rolleyes:
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:19
  •  

#5362 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 00:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dokladnie Rafał :blink:

ja juz sie nie wtrącam :rolleyes:
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#5363 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 23 styczeń 2010 - 00:20

ja nie mam nic do niego , ale wg mnie czasem trzeba mniec odwage powiedziec co sie czuje , :blink: nie miesykam daleko od niego to bede niewinny jak cos :rolleyes:

No to jak mieszkasz niedaleko to i tak Czesław Cię znajdzie i napier*** za to co na niego napisałeś! haha :(

#5364 Share tomi11

tomi11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 00:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nic złego nie napisałem , tylko że czasem przydaje sie troche odwagi :blink: teraz sa przyjaciółmi niby i zrozumiał na czym stoi także sytuacja jasna :rolleyes:

#5365 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 09:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chociaż ze mnie casanova jak z vistuli lexion, to jednak z tym sie musze zgodzić, że czasami Czesiu lekko przesadzasz. Niedługo doniczek zabraknie. Naprawde warto uwierzyć w siebie, dać se troche odwagi, ale przez nastawienie psychiczne, a nie na przykład wychylanie kielonów, bo to jedynie do alkoholizmu prowadzi. :rolleyes:
Zawsze działa. Wierzyć w siebie, nie poddawać sie i zmienić nastawienie psychiczne.

#5366 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 23 styczeń 2010 - 10:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesławie

Zapoznałem się z twoją wzruszającą a miejscami dość dramatyczną historią.
Po jej wnikliwej analizie dochodzę do wniosku, że twoim problemem jest to ,że źle lokujesz swoje uczucia.
Zapewne nie są ci znane takie pojęcia jak stratyfikacja czy uwarstwienie społeczne dlatego aby moja rada była dla ciebie zrozumiała posłużę się dość prostą i zgrabną metaforą(trudne słowo), który pomoże ci zrozumieć gdzie popełniasz błąd.
Zapewne oglądałeś w tvp serial "Ranczo". Występuje w niej postać Pietrka (Piotr Pręgowski). Pewnego dnia Pietrek zakochuje się w Klaudii córce wójta (Marta Chodorowska. Niestety Klaudia nie odwzajemnia jego uczucia co doprowadza Pietrka na skraj rozpaczy (Podobnie jak ciebie) Na szczęście Pietrek pewnego dnia poznaje Jole(Elżbieta Romanowska) dziewczynę w gruncie rzeczy taką samą jak Pietrek , oboje mają podobne zainteresowania i pogląd na świat i życie. Podobnie jest w twoim przypadku.Jesteś jak ten Pietrek który szuka miłości u Klaudii a nie dostrzega Joli która jest niedaleko i czeka na chociażby najmniejszy gest z twojej strony.
Musisz odnaleźć swoją Jolę bo w przeciwnym razie spotka cię los podobny do Staszka Kolasy bohatera filmu "Kogel Mogel" Twoja Kasia wybierze Pawła Zawade a ty z talonem na traktor będziesz musiał się pożegnać i zacząć hodować robaki.
A przecież cyt"Zmarnowania takiej gospodarki to Pan Bóg by nie darował" (Z Solski Grabowo 1989)
Mam nadzieję że zrozumiałeś co chciałem ci przekazać za pośrednictwem tego krótkiego tekstu i wyciągniesz z niego pewne wnioski.

Pozdrawiam.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#5367 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 10:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj tak. Tylko msuze poznać tą Jole. Troche oglądałem ale nie wiele aż. bynajmniej to mnie omineło. :rolleyes: No a reszta co powiedziałem. Kochajcie sie, Kochajcie!!! Ma tutaj miłośc zapanować :blink:
Mój Wladimirec podbija świat

#5368 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 19:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 he he przez 2 za przeproszeniem pajaców taka zadyma się rozpętała ciekawe czy chłopaki sie dowartościowały a może to jedna i ta sama osoba;p

#5369 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chłopoki młode jesteśta tak samo jak ja, nie pchajta sie do dziewczyn, jeśli nie udaje sie za pierwszym, drugim razem - kolejny nie warto. Przyjdzie czas na wszystko, a teraz nie warto.

#5370 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tydzien mnie prawie nie bylo i widze ze sie troche dzialo ..

przez tydzien zdarzylem sie chyab z 2-3 razy poklocic ze sowja i w dodatku dzis jechala do jakies kolezanki jutro bede ja odbeiral .. ale dobrze ze gadala ze mna przez telefon jak szla na pierszo kawalek kurde jacys frajerzy cos od niej chcieli ale jakos na szczescie nic sie nie stalo a balem sie jak cholera, w dodatku jej kolezanka zaczyna sie chyba za duzo mieszkac w nas zwiazek bede musial jej powiedziec kilka nie milych slow za tydzien na 18 jak mnie wkurzy albo zacznie glupio gadac a bede po %% to jej moge cos powiedziec bardzo szczerze .
wyczytalem cos ze najlepiej szukac w promieniu 3km dziewczyne ja ma do swojej kolo 40km, ale jutro jade sobie rano na obiad do tesciow ladnie haha

co do milosci w wieku gimnazjalnym dla mnie to troche dziecine bo maja po te 13-16 lat mozna powiedziec ze nic nie wiedza o zyciu a nie wiadomo co im w glowie, ja zaczelem imprezowac po skonczeniu gimnazjum dziewcyzny zaczelem poznac ja chodzilem do technikum i bylo ich kilka a etraz mam 20 (jeszcze jakis czas:P)lat i mam swoja i wiem ze to ona nie chce zadnej innej nie zawsze moze jest kolorowo ale uczucie do niej daje mi sile. wiec spokojnie nie szukajcie niczego na sile milosc sama sie zjawi nie spodziewanie :rolleyes:..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5371 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:30

he he przez 2 za przeproszeniem pajaców taka zadyma się rozpętała ciekawe czy chłopaki sie dowartościowały a może to jedna i ta sama osoba;p

powiedz mi o kogo ci chodzi??

#5372 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:37

he he przez 2 za przeproszeniem pajaców taka zadyma się rozpętała ciekawe czy chłopaki sie dowartościowały a może to jedna i ta sama osoba;p

Na przyszłość jaśniej się wyrażaj, za przeproszeniem fraj**e!

#5373 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co myślicie jak by tak napisać ksiażke o moim przypadku i potem ekranizacja? Kasy moze by natrzepał. :( :rolleyes: Hmm ciekawe ile odcinków by nakrecił. Ogólnie historia zaczyna się w zakończenie roku szkolnego. Pierwsza impreza. Wtedy zaczyna sie coś dziać. Czeste przebywanie u niej jako koleżanki przez prawie kazdą niedziele wakacji i nocne wypady ekipa Ona też. później koniec wakacji coraz bardziej bliższe więzi, rok szkolny jedziemy z Nią i nowy tydzień tylko z Nią, później jeszcze jeden wypad, no i neidziele wkoło to samo. Potem coś przychodzi zakochanie z mojej strony wszystko jest pięknie. coraz bliższe więzi, potem cos czuje że nei tak jest, wszystko ok. święta, nie spedzone z Nią, sylwester wyskokowy, potem to wesele i odrzucenie, później powiedziała że nie narazie. I dzisiaj początek konkretnego końca cóż. Dobiła mnie dziś. Ale chyba jakieś natchnienie artystyczne mnie natchnęło.:blink:

Damian ja nie szukałem. Ja kiedys bym wogóle nie pomyślał ze z Nia bym chciał byc. No ale przyszło szkoda że nie odwzajemnione. A za ch*a nie umiem udawać ze jest dobrze

#5374 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No właśnie... Gimnazjum, wiem coś o tym. Widzę jak niektóre dziewczyny przeżywają swoje "związki". Jak dla mnie jest to bynajmniej dziwne, chociaż sam jestem w tym wieku to nie poszukuje takich przygód. Może jeszcze jakiś czas temu tak, ale przemyślałem sobie to i stwierdziłem że to jest niepotrzebne. Mam dużo dobrych koleżanek i parę przyjaciółek. Jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie. Poważnie zacznę myśleć o miłości zacznę, kiedy będę miał "2" z przodu:D
Choć mam dopiero 15 lat to z niepokojem patrze na pijane nastolatki i na to co one robią... Mam niedaleko siebie taką imprezę. Normalna sala OSP i co niedziele gra tam zespół, a wszystkim zajmują się strażacy w mundurach :rolleyes: Fajnie jest "pofikać" przy Disco-Polo. Bywam tam, gdy jest jakaś lajtowa niedziela, kiedy w pon nie trzeba maszerować do sql. No i to co robią tam niektóre HOT 14,15,16 jest dosyć przesadne. Oczywiście nie mówię że wszystkie, ale jest ich sporo. No i jak z takimi można poważne związki tworzyć?
ArturKowalewo

#5375 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 uderz w stół a nożyce się odezwo :rolleyes: chłopaki oczywiście ze o was chodzi.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5376 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu to zarąbisty pomysł!! Oskara miałbyś w kieszeni:P Nie jedna kobieta uroniła by łezkę podczas oglądania twojej biografii :rolleyes: Już widzę ten tytuł "Czesio..niewolnik Miłosci" :(

@RobertKowalewo ten chwilowy szał piczy im przejdzie :blink: zobaczysz ze za kilka lat będą to normalne dziewczyny.

#5377 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A wiesz zaczełem pisać. Tylko już sie boję bo zaczełem od tego feralnego początku. Gdzie jedziemy na impreze i mam już pól strony w worpad z czcionka 14 :rolleyes: To jest początek historii, początek tego dnia pierwszego...
Tak że 200 stron będzie :blink: za pól roku dostaniecie. Ale ekranzacja będzie wiele lepsza :) To wejście wladimirca przed Daewo Tico na podwórko. :) :( No i Twój tytuł jest super :(

#5378 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 21:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 RobertKowalewo i poprawnie, ja sie za bardzo zaangażowałem w poprzedni raz i w obecny i teraz mam, brak roboty i zajęcia, zima, która ma trwać do kwietnia i sie dzieje... Ale nie warto sie przejmować. Nie mam zamiaru zmarnować młodości przez kogokolwiek, a na miłość przyjdzie czas. Może coś się zmieni gdy pójdę do nowej szkoły, może nie. Jeśli nie, nic na siłe, samo przyjdzie. Ale odejść to już musi z moją pomocą i tu mnie denerwuje jedna rzecz, że takie nieszczęśliwe zakochanie, czy jak to nazwać co mnie spotkało, jest jak moje palenie przez ubiegły rok. Zdrowo myśląc- nie chciałem. Próbowałem sie uwolnić. A z drugiej strony chciałem to robić, bo podobało mi się i sprawiało przyjemność. Ale często doskwierało i wkurzało. Tak samo było teraz. Nie chciałem być zakochany, bo bez wzajemności. Ale serce podpowiadało zupełnie co innego i jednak chciałem to kontynuować z nadzieją, że będzie dobrze. Ale doskwierało, wkurzało. Dlatego mając pecha należy przemyśleć swoje błędy i na nich sie uczyć. Tak też zrobię. Nie wyszło mi raz, nie wyszło mi drugi - p...dole. Przyjemne to nie jest, ale nie po to jestem lesiu kombajnista, żebym sie cholera mać zamartwiał całą młodość... Amen.

Czesiu, ja chce grać kogokolwiek, jeno żebym sobie traktorem pojeździł. Albo Fortschrittem 514

#5379 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 22:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak i bardzo myśle żeby tam była ta akcja ze żniw na batorowie co byliśmy tam picie i fajki zawieść. Bizon tam był. Fajnei było tak że masz szanse być tym kombajnsitą o. Będziesz miał fajną akcje. Będziesz kosił owies i wyjdziesz w jeździe z kabiny i masz sie drzec. Patrycha!! Stringi mosz? :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5380 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 23 styczeń 2010 - 22:06

A wiesz zaczełem pisać. Tylko już sie boję bo zaczełem od tego feralnego początku. Gdzie jedziemy na impreze i mam już pól strony w worpad z czcionka 14 :rolleyes: To jest początek historii, początek tego dnia pierwszego...
Tak że 200 stron będzie :blink: za pól roku dostaniecie. Ale ekranzacja będzie wiele lepsza :) To wejście wladimirca przed Daewo Tico na podwórko. :) :) No i Twój tytuł jest super :(

Znajdzie sie tam jakaś mała rola dla mnie? Też chce sie ogrzać w blasku twojej sławy :(