Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#2101 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 31 maj 2009 - 11:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj kolego tylko zazdrościć :P @edek fajny nowy avatar :P
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 20:24
  •  

#2102 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 31 maj 2009 - 12:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nie będę pił przy kobietach :P Przyszedł pijany praktykant od nas ze szkoły , uczy dziewczyny wf i dobierał się do koleżanki , ta nawet nie miała siły się bronić , oczywiście nie do Pauliny , bo po ryju by dostał :P W szkole na Ty do niego będę walił :P
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

#2103 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 maj 2009 - 12:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to byleś ty i on z chłopaków?? on się dobrał do któreś??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#2104 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 31 maj 2009 - 13:08

Nic nie zaszło , bo gum nie było , ale rozbierała się przy mnie , tak pięknego ciała nie widziałem , zostałem u niej na noc :) Tego widoku na pewno długo nie zapomnę :P

tak :) Bez ubrania jej ciało wyglądało wiele lepiej :) Ale i tak kocham Dominikę .

Kochasz Dominike ale jak by Gumy były to i z ta koleżanka bys sie zabawił :) Taki kit wciskasz ze ja kochasz ze szok :P Gdybys ja kochał to niechciał bys jej tego zrobic :P

#2105 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 31 maj 2009 - 13:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no i ci poweim Jedrek ze @mickas092 ma 100% racji z tym co napisal jak bys Kocham Dominike i by ci na niej zalezalo to ys myslal o niej i sie staral z nia spotkac i pogadac ..a nie ogladal sie za innymi i szedl z nimi do lozka po prostu wybrales latwiejsza droge.. niechce ci sie angazaowac w cos powazniejszego bo moze byc za trudno a nz widelec sie nie uda .. a tu laska sama sie pcha to czemu nie .. wiesz trudno jest powiedziec ze nic z tego bo laska moze sie obrazic i nie odzywac sie do ciebie (jak jest dziecinna) albo zrozumie twoja decyjze i zostaniecie na relacjach kolezenskic (jesli ma troche po ukladane w glowie)

#2106 Share Pawel330

Pawel330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,konie zimnokrwiste motoryzacja

Napisany 31 maj 2009 - 14:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak wszyscy rolnicy mają wielkie i zniszczone ręce.Mimo tego że jestem młody to i tak już mam scharatane dłonie.Podobno dziewczyna patrzy na dłonie :P czy to prawda ?
Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

#2107 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 31 maj 2009 - 15:38

to byleś ty i on z chłopaków?? on się dobrał do któreś??

Tak , był praktykant i z łapami do koleżanki . W sumie dam sobie spokój z Dominiką , oczywiście na razie . Jak będzie okazja to zagadam , jak nie to poczekam , z moją koleżanką i tak nie będę , gdyż ona zasługuje na kogoś lepszego .
Obiecuję sobie , że niedługo wszytko to ogarnę , wiecie jakie jest młode serce , kochasz jedną , pragniesz drugiej , z Pauliną za 2 miesiące nie będę miał kontaktu , pójdzie dziewczyna do szkoły odległej 100 km ode mnie , trzeba się nacieszyć wspólnymi chwilami , macie rację to trochę głupie .

#2108 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 31 maj 2009 - 16:51

Jak wszyscy rolnicy mają wielkie i zniszczone ręce.Mimo tego że jestem młody to i tak już mam scharatane dłonie.Podobno dziewczyna patrzy na dłonie :P czy to prawda ?

Witaj w klubie ;] Ech... nie ma to jak moje soczyste szramy na łapach.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#2109 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 maj 2009 - 16:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehehe...no patrzą podobno na dłonie :P :P ale czy ja wiem na co konkretnie :P mi sie wydaje,ze na to czy są czyste hehe..a no to ze szramy to już się nic nie poradzi bo to z ciężkiej pracy :)

#2110 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 że się tak w trące baby patrzą z tego co za uwarzyłem i zdążyłem się wypytać na dłonie muszą być czyste i zadbane bez obgryzanych pazurów i pozadzieranych skórek i jeszcze jedna sprawa czyste buty maja takie dziwne upodobanie te baby ale w końcu kto je zrozumie :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2111 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ach tak no chyba,ze same też obgryzaja to nie maja nic przeciwko wtedy :P hehehe
oj tak uwielbiam patrzec jak chłopak ma czyste buty, a jeszcze bardziej mi się podoba jak je sam pucuje :P

#2112 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hah żeby tylko ten twój chłopak nie zapomniał o umyciu się bo wtedy czyste buty niewiele pomogą :P a to wiec chłopy czyścić buty żeby się Pani Edek spodobać :P

#2113 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Buciki zawsze muszą się błyszczeć bo inaczej wstyd chodzić (oczywiście poza roboczymi bo te czyszczę jak zajdzie taka potrzeba lub na koniec pracy)
Podobno kobiety patrzą na szczegóły a mężczyźni na całość więc o wiele łatwiej kobiecie uśmiechem ukryć jakieś niedociągnięcie wyglądu niż na odwrót.
Choć łapy zawsze wyjdą na jaw jedyne co można zrobić żeby jako tako wyglądały to praca w rękawicach roboczych.

#2114 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj tam napewno nie zapomni hehe....a jak to bedzie rolnik to już napewno :P hihihi ładnie podsumowałeś :P

#2115 Share Pawel330

Pawel330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,konie zimnokrwiste motoryzacja

Napisany 31 maj 2009 - 17:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja ręce mam brudne kiedy ciężko pracuje :P ale bez przerwy mam full odcisków
Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

#2116 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a moje buty są czyściutkie bo w końcu niedziela wiec kościołowe czyściutkie jak nigdy :P a w dodatku rolnik z zawodu tzn ze już ci się podobam:):P staniek a kobieta jak wazy ze 120 kg i jest brzydka jak noc listopadowa to ciekawe co ukryje uśmiechem??:) :P

#2117 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak to mądre przysłowie mówi "każda potwora znajdzie amatora" :P
Przecież każdy ma swój gust a o gustach się nie rozmawia :P
Nie to żebym lubił nadmiar ciała bo to obchodzić długo zajmuje a i przeskoczyć też ciężko

#2118 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hahaaaa :P ale nie konieczne rolnik :P :P jak będzie normalny nie rolnik to też nie wykluczam :)

#2119 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nie mam jakiś wielkich blizn , ale odcisków było sporo i teraz takie twarde się zrobiły , ale mam długie palce i lepiej to wygląda :P
Wiem , że kobiety lubią bardzo zapach , wręcz podobno to jeden z najważniejszych atutów .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2120 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mmmmmmmm,a jeszcze jak jest bardzo kobiecie odpowiadający ten zapach to już życia facet nie ma hehe :P :P