rafal3514

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

Który najlepszy  

539 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oto kandydaci:

    • df agrofarm
      262
    • same eksploler3
      98
    • lamborghini r3evo
      94


Polecane posty

marunioo    2

Prawdę mówiąc to nie bo nas interesował sam tuz a w sprzedaży do tego modelu był tuz razem z wom. Koszt cos około 13-13 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz w Agrofarmach przygotowanie pod przedni tuz nie wiem jak kiedyś było ale teraz jest za dopłatą. A może wie ktoś ile się dopłaca za przygotowanie pod przedni tuz? Ale tuz można uczepić bez przygotowania tylko że to będzie nie orginalny i trochę w przód wysunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Panowie mam explorera 85 w wersji target z wrazesnia 2008 roku,i mianowicie w tym roku mam do niego zamiar załozyc przedni tuz,i tu zaczyna sie problem,poniewaz tak ja piszecie mam akumulator z przodu ciagnika,ale nie mam własnie tego przygotowania pod TUZ,i jak myslicie czy da rade załozyc przedni tuz? bo jest mi potrzebny,TUZ nie byłby podłaczany pod tylne wejscia hydrauliki ;)

Jakiej firmy polecacie TUZ?chodzi mi o mocne mocowanie i udzwig 1,5-2 tony :D

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy agrofarma r3 i explorera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

My chcieliśmy założyc w Agrofarmie 100 i to wzmoocowanie mozna dokupić w serwisie. Chłopaki z serwisu powiedzieli że do pługa do odsnieżaniato wytzyma bez wzmocnień ale tak jak pisałem niema samego TUZa być może teraz jest dostępny. Akumulator idzie wtedy pod kabinę w specjalną skrzynke którą też mozesz dokupić. Zapytaj się u dilera czy czasami fabrycznie niemasz juz takiego wzmocnienia pod TUZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo92    5

kamilsame1 to chyba chodzi o akumulator drgań a nie baterie albo ja źle myślę.

Edytowano przez przemo92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

A co myslicie o załozeniu do mojego exlopera TUZa np z pomarolu lub innych polskich firm

Głownie własnie chodziłby z pługiem do sniegu,ale tez słuzyłby podczas rozgarniania kukurydzy na pryżmie,jako obciaznik bym go uzywał i napewno znalazło by sie jeszcze wiele drobniejszych rzeczy do ktorych bym go uzywał. i czy w tych czynnosciach co napisałem wystarczył by TUZ z pomarolu o udzwigu 1,5?Bo na zdjeciach wyglada on dosc masywanie,ale czy ten TUZ podpina sie pod tylne wejscia hydrauliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Nie chce tutaj wprowadzać zamieszania ale nie wszystko co masywne musi być lepsze. Porównaj ładowacz stolla do jakiegoś polskiego. Jest różnica więc z tym może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z klimatyzacją w Agrofarmie 410 .Problem polega na tym ze przyciskam pokrętło z napisem AC ustawiam na 3 lub 4 i daje ciepłym zamiast zimnym.Miał ktoś kiedyś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do końca na zimno.I wciśnięte pokrętło AC i się świeci światełko i nawet jak się ustawi na 4 bieg to nie działa ale już zgłoszone do serwisu maja po długim weekendzie przyjechać .

Edytowano przez MarekDFagrofarm410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini87    0

Witam bede niedlugo robil przeglad w agrofarmie 430 i mam zamiar zamowic filtry przez neta, moze kturys z urzytkownikuw zamawial i ma namiar na stronke z przystepnymi cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndrzejJab    0
Napisano (edytowany)

My chcieliśmy założyc w Agrofarmie 100 i to wzmoocowanie mozna dokupić w serwisie. Chłopaki z serwisu powiedzieli że do pługa do odsnieżaniato wytzyma bez wzmocnień ale tak jak pisałem niema samego TUZa być może teraz jest dostępny. Akumulator idzie wtedy pod kabinę w specjalną skrzynke którą też mozesz dokupić. Zapytaj się u dilera czy czasami fabrycznie niemasz juz takiego wzmocnienia pod TUZ.

 

Przedni TUZ można zamówić w POMAROL - Biskupiec ale bez WOM

 

sprawdzalem ten patent dzis i zewczywiscie o to chodzi wystarczy otworzyc szyberdach i mozna zamknac jednm palcem :rolleyes:

 

Nikt z was nie słyszał o szczelnej kabinie jeśli powietrze nie ma drogi wyjścia wiadome iż zrobi sie nadciśnienie

Edytowano przez AndrzejJab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

czy któremuś z was stało się ze ciągnik jechał i w czasie jazdy stanął tak jakby był na "luzie" ? potem wybiłem i na nowo wbiłem bieg z rewersem tak samo a ciągnik dalej nie chciał jechać musiałem go zgasić i potem dopiero zaczął funkcjonować normalnie :blink: stało mi się to po raz drugi nie wiecie co to może być ?? mam ciągnik z rewersem przy kierownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

mam exploera z 2008. mam taki problem ze jak jest pod obciazeniem to mi sie zapowietrza. ale tylko pod obciazeniem na ''luzie'' jest normalny. odpowietrzam i jest to samo. byla wymieniana pompka paliwowa wszystkie uszczelki od wezykow i weze sprawdzane... co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

pompka paliwowa to to co na pasek idzie można wiedzieć ile to kosztowało? a przy filtrach obczajałaś filtr wstępny i ta membrana nad filtrem co się odpowietrza? dziwne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Witam

U nas był problem z odpowietrzeniem. Kiedys zabrakło paliwa i przez tel serwisant kazał nam pokolei odpowietrzać przewody filtry, dopiero po popuszczeniu przewodu na pompowtrysku jakoś się udało odpalic. Postanowiliśmy wymienić pompkę i problem znikł. Kupiliśmy całą kompletna, ceny niepamiętam. Ciągnik to DF Agrofarm 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

pompka w sensie ''odstojnik paliwa''.w pierwszym odtojniku membrana byla rozcieta, nie mam pojecia jakim cudem to sie stalo bo jest ona chroniona metalowa oslona. kosztowala 650zl!!!filtry byly wymieniane.ale gdyby membrana byla uszkodzona to by sie cochwile zapowietrzal bez wzgledu na obciazenie a mi sie tylko pod obciazeniem zapowietrza. a czy to moze byc turbina czasem uszkodzona?? kilka razy mi sie zdarzylo podczas pracy ze paliwa zabraklo i zdechl na goracym silniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

sama ta membranka gumowa aż tyle? chyba ktoś inny pisał że 300zł kosztowała, wygląda na to że ciągnik dostaje za mało paliwa ja bym proponował sprawdzić tą pompkę podającą na pasek klinowy, może za małe ciśnienie daje lub prawie wcale nie pompuje, bo tam węże grube są nie wydaje mi się żeby było coś przytkane jak już to może w baku jakaś siatka czy filterek jest zapchany ale w to wątpię, jak dłużej postoi to dobrze odpala? znajomego agroplus 100 miał chyba już 2gi raz wymienianą tą pompkę na pasek raz na gwarancji, może to się da sprawdzić jakoś na przyrządach czy tak jakoś czy dobrze podaje paliwo

po wymianie filtrów nie poprawiło się? inny przypadek jaki znam to syfne paliwo z wodą po wymianie tego samego dnia zatkało nowe filtry i takie same objawy były, no ale ciągnik słabł i gasł a tu się zapowietrza, oblukaj dokładnie tą pompkę podającą lub ją jakoś sprawdz, znajomemu raz ciekła a 2gi raz nie odpalał jak dłużej postał

Edytowano przez Ferdek07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

U mnie była wymieniana sama membrana,koszt 300zł,U mnie bylo to samo co u was cały czas sie zapowietrzał,

Panowie a jak wam palą te ciagniki w zime? :mellow:

Bo moj stoi w szczetnym garazu i przy tem -10 ,jak go podgrzeje 4 razy to ma ciezko zapalic :(

Wie ktos moze czy do tych modeli mozna zamontowac grzałke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Moj Agrofarm 100 jest z 2007r. i od nowosci ma ten sam akumulator. Raz podgrzeje i jest ok. Fakt że troche slabo kreci jak na pierwszy raz, ale myśle ze akumulator już powoli pada. Niestety biedaczek garażu to niewiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj