Zaloguj się, aby obserwować  
pen444

Problem z podnośnikiem w MF 3690

Polecane posty

pen444    0

Witam, potrzebuje pomocy w sprawie podnośnika w mf3690 ,chodzi o to że podnosi ale strasznie szarpie i tak jakby był zapowietrzony. Wie ktoś co to może być, z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

olej kiedy ostatnio wymieniałeś???? nie masz przypadkiem wymieszanych kilku rodzajów oleju w skrzyni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutek22kret    0

napewno to jest wina oleju i filtra . U mnie w mf 3060 było to samo tylko że u mnie zatykało ten filtr cały czas (założyłem temat na ten problem) a jak zakładałem nowy filtr problem ginął pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pen444    0
napewno to jest wina oleju i filtra . U mnie w mf 3060 było to samo tylko że u mnie zatykało ten filtr cały czas (założyłem temat na ten problem) a jak zakładałem nowy filtr problem ginął pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówią poprzednicy że masz zapchany filtr olejowy czy świeci ci się kontrolka od zapchania filtra?.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pen444    0
Dokładnie jak mówią poprzednicy że masz zapchany filtr olejowy czy świeci ci się kontrolka od zapchania filtra?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

czemu odpowiedzi w linkach piszesz ?? ;) moze coś elektronika przerywa czy coś w tym stylu i dlatego , znajdź wachowca chociaz korbanki zadzwoń i ci powiedzą tez tak robiłem i powiedzieli co to i ile byu to mogło kosztować .


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pen444    0
czemu odpowiedzi w linkach piszesz ?? :) moze coś elektronika przerywa czy coś w tym stylu i dlatego , znajdź wachowca choc

iaz korbanki zadzwoń i ci powiedzą tez tak robiłem i powiedzieli co to i ile byu to mogło kosztować .

Już jest wszystko ok.. Okazało się że do modelu3690 wchodzi 120 litrów oleju a nie 60 jak mi wcześniej powiedzianio. Dzięki wszystkim za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

temat raczej do zamknięcia...a ktoś wie moze ile oleju wchodzi do modelu 3635, 3645, 3655??? jest jakaś różnica w skrzyniach miedzy tymi modelami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości oleju w skrzyniach w serii 36XX to według mojej instrukcji sprawa wygląda tak:

-Do MF3610, MF3630, MF3635, MF3645, MF3650, MF3655 oraz MF3660 wchodzi 85 litrów oleju.

-Do MF3670 oraz MF3690 wchodzi 75 litrów oleju.

W instrukcji jest też przypis że kiedy ciągnik pracuje z maszyną która pobiera dużą ilość oleju do hydrauliki to należy dolać 10 litrów oleju aby praca była płynna. Tak wynika z instrukcji jest ona z 1994 roku a jeśli ktoś chce się upewni to mogę na e-maila przesłać zdjęcie strony z instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0DawiD0    0

przemek 62432 mam prośbę do ciebię posiadam mf 3645 tą instrukcje którą posiadasz jest też do tego modelu więc po może wiesz jak rozszyfrować komputerek na prawym słupku? jak używać podnośnika tylniego, jakim guzikiem należy go podnosić i opuszczać w czasie pracy maszyny.Może dogadamy się z kserem tej instrukci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem jaką instrukcję ma Przemek, w mojej jest instrukcja obsługi do komputera w wersji z pokrętłem, a w ciągniku mam całkiem inny. Podnośnikiem steruje mały przełącznik na panelu EHR(taki jak w c 360 od kierunkowskazów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0DawiD0    0
Nie wiem jaką instrukcję ma Przemek, w mojej jest instrukcja obsługi do komputera w wersji z pokrętłem, a w ciągniku mam całkiem inny. Podnośnikiem steruje mały przełącznik na panelu EHR(taki jak w c 360 od kierunkowskazów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0DawiD0    0
Nie wiem jaką instrukcję ma Przemek, w mojej jest instrukcja obsługi do komputera w wersji z pokrętłem, a w ciągniku mam całkiem inny. Podnośnikiem steruje mały przełącznik na panelu EHR(taki jak w c 360 od kierunkowskazów).

ok !! dzięki chłopaki ja mam komputer bez pokręteł taki mały ekran z guzikami od 1-9 oraz kilka przycisków odnośnie prędkości wom ,hektarów godziny, i kilka innych których po skrótach nie umiem rozszyfrować pamiętam że jak uprawiałem agregatem to udało mi się coś włączyć prawdopodobnie licznik hektarów bo podczas jazdy ubywało w dół a na nawrotach stało. poza tym mam wielki problem odnośnie;nieużywałem wom a zaczeła mi ostatnio mrygać kontrolka od wom.słabe ciśnienie???odnośnie tej instrukcji to poproszę na kozlowski_dawid@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj