Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 19 październik 2008 - 13:04

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal Ostatnio z tatą powiększyliśmy Areał do 30 Ha i mamy problem ponieważ mamy Mały Siewnik(samoróbkę) i jest już dla nas za mały i planujemy zakupić Siewnik wraz z Agregatem na Hydropaku. Agregat już wybraliśmy ale mamy dylemat nad zakupem Siewnika podobają nam się siewniki wymienione w tytule tematu. Doradźcie nam w sprawie tego siewnika mi z tatą osobiście podoba się Hassia DKL300 z Wyposażeniem na Full... ;) :o
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal Dzisiaj, 09:16
  •  

#2 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 17 luty 2009 - 19:09

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal ja równiez polecam Hassie siewniki bardzo dobre jedne z najlepszych... sam posiadam starszy model ale dwóch moich znajomych (sąsiadów) posiada dkl 300 i sa z niego bardzo zadowoleni sam bym sie na taki przesiadł gdybym miał więcej ha i kasy;d
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#3 Share duru90

duru90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 08 czerwiec 2009 - 21:16

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal witam

mam podobny problem co wybrac hassia dk 300(posiada komputer) czy amazone d8?

pozdro

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 17:44

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal hm ,moim zdaniem za hassia przemawia wyposażenie a za amazone jakość ,ale cena zakupu d8 wyzsza na pewno od hassia. Części do amazone bardzo drogie a szczególnie d8 powalaja nie wspominam d9 :).Wybrałbym hassia choc zalezy od budżetu jaki macie ,choć sam posiadam amazone i jest bezawaryjny o ile sie kupi sie w ładnym stanie maszyne .
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#5 Share Marq

Marq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 17:52

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal a ja mam od dwóch sezonów Lemkena DKA3000 (taka nowsza Hasia tylko naklejki inne) - nabudowanego, z kompjuterem - praktycznie bezobsługowy - sypać i jechać :)

#6 Share duru90

duru90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 21:44

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal jutro jade oblookac( kupic) hassie dk 300 (full wypass) :) i amazone d8 zobaczymy w jakim stanie beda oba siewniki cena jest b podobna za obydwa.
zobaczymy jak to bedzie... ale chyba postawie na hassie z tego co slyszalem sa to dobre siewniki nieodbiegajace znacznie od amazone a komputer umili prace :)

pozdro i dzieki za odpowiedzi :))

#7 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 09 lipiec 2009 - 20:38

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal Ja mam podobny problem między nordstenem lift-o-matick 3m wypasionym, a amazone D7. Nordsten już ten nowszy z czerwonym przykrywkiem skrzyni i ciemnym kolorze :D
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 24 sierpień 2009 - 13:15

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal W Sobotę Jadę z Tatą Do Wielkopolski oglądać Amazone D7 Super TYP 30... wszystko to samo co w Hassia DKL300 Tyle że nie ma licznika Ha...

#9 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 25 sierpień 2009 - 06:56

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal Ja sam mam amazone d7 typ 30 z 1985roku ( handlarz mówił, że wychodziły do 1989, a po tym roku to już d8) i jestem z niego bardzo zadowolony. Zapotrzebowanie na moc o wiele niższe niż przy poznaniaku, zboże równo wysiane, lejki się nie zapychają, można siać nim nawet rzepak i gorczycę na nasiona.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#10 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 29 sierpień 2009 - 16:23

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal Za Kraśnikiem znalazłem dwóch handlarzy zajechaliśmy do nich z tatą i Jeden ma Amazone D7 Super S Typ 30 Szerokość 3M A drugi ma też Amazone tyle że D8 Super(typu nie znam) Szerokość 2,50 M... I Różnią się Tylko Cenowo o 1000 zł... I tak Sobie Pomyśleliśmy z tatą że Jak Byśmy wzięli D8 2,50 to I byśmy Wzięli Agregat do Niego Aktywny a Do D7 Trzeba by Agregat Bierny... :D

#11 Share MRSZAKAL

MRSZAKAL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 sierpień 2009 - 07:39

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal Witam mam problem zakupiłem hassie dkl 300 i nie mam podzialki wysiewu na siewniku, mógl by ktoś poratować i wysłac jakieś foto i drugi problem może ktoś ma tabele wysiewu do tego modelu lub podobnego mogą być również od demeter classic bo to prawie to samo z góry dziękuje. :)

#12 Share klejcz54

klejcz54

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 17 kwiecień 2010 - 20:22

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal ma ktoś skrzynie bezstopniową do hassia proszę o kontakt 696218936

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share WujekWaa

WujekWaa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 23 marzec 2012 - 11:01

Hassia DKL300 Full vs. Amazone D7 Super/Specjal Szukam tabeli wysiewu do hassia dkl 300 w jezyku polskim jesli ktos takowa posiada to bylbym wdzieczny za jakies ksero lub mozliwosc odkupienia moj adres e-mail przemos17@o2.pl

Dodaj odpowiedź