Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Axos

473 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 kwiecień 2011 - 19:40

Claas Axos kur*a...a gdzie ja napisałem że mi szwankuje ?? Napisałem tylko co mi sie w nim nie podoba! Czytaj uważnie!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Axos Dzisiaj, 13:46
  •  

#162 Share gryzek11500

gryzek11500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:sprzęt rolniczy i hodowla bydła mlecznego

Napisany 07 kwiecień 2011 - 07:32

Claas Axos

Claas Axos 330CX dobra cena to 155tyś netto ! I w tej cenie można kupić !

a móglbyś powiedzieć gdzie slyszales taka oferte bądz u jakiego dilera kupiles?

#163 Share kapsel1m

kapsel1m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 12:52

Claas Axos Jak pojedziesz z faktycznym zamiarem kupna to zapewne u każdego dilera tę cenę wynegocjujesz . Cena jest określana indywidualne dla każdego klienta .

#164 Share gryzek

gryzek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Sprzęt rolniczy i nie tylko:)

Napisany 07 kwiecień 2011 - 16:32

Claas Axos mam nadzieje że zejdą trochę więcej niż mówisz bo nie tylko ciągnik w zamiarach jest.a.a. ale co i jak napisze po fakcie i podam cenę jaką udało się wynegocjować:P pozadr

#165 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 07 kwiecień 2011 - 18:54

Claas Axos Wg. mnie maksymalnie 30 000 brutto obniżysz z ceny.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

#166 Share MASZLAND

MASZLAND

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, modelarstwo lotnicze,

Napisany 08 kwiecień 2011 - 14:43

Claas Axos Kolego andrzej2257 czy zdajesz sobie sprawę obniżyć cenę o 30.000 tys zł brutto. Raczej nie jest realne. Chociaż jak Ty pewnie kupowałeś swój ciągnik to taki rabat dostałeś tylko z jakiej ceny wyjściowej. Spotkałem się że podniesiono cenę o 50 tys rabat 30 tys i jesteś szczęśliwy ale rabat dostałem kwestia jak się to odbiera dla mnie to jest mało poważne.
lepiej cena realna i rabat na poziomie 8-10 tys zł to uważam za sensowne ale w handlu jak to w handlu każdy sposób dobry.

#167 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 21:22

Claas Axos Wszystkim rozumy pozjadałeś królu :P a niech ci bedzie ale ja taką zniżkę miałem dokładnie 25 000. cena bez negocjacji mojego fendtdziaka w bogatej wersji 80 000 mniej wiięcej euro.Jak chcesz wiedzieć.

#168 Share MASZLAND

MASZLAND

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, modelarstwo lotnicze,

Napisany 09 kwiecień 2011 - 17:49

Claas Axos Kolego andrzej2257 ja spokojnie wyrażam opinie a Ty mi tutaj z rozumami wyjeżdżasz. Coś chyba mało elegancko z Twojej strony takie zachowanie kolego.
Wiem ile kosztuje Fendt i nie musisz nam udowadniać jaki to bogaty jesteś że sobie kupiłeś i jakie to pieniądze wydałeś a i jaki to Ty negocjator jesteś że ho ho. Uważam tylko że taki rabat przy takim ciągniku jak AXOS i jego cenie jest mało realny. To moja opinia możesz się z nią zgadzać lub nie tylko proszę zachowuj się normalnie a nie jak dzieciak no chyba że Twój wiek usprawiedliwia takie zachowanie.
Pozdrawiam

#169 Share artur4

artur4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 26 kwiecień 2011 - 00:54

Claas Axos Witam,

Mam Claasa Ariona i poszukuję fachmana/majstra/serwisanta od elektroniki w której mocno trzeba pogrzebać. Jeśli któryś z kolegów ma namiar na takiego Pana to bardzo proszę o kontakt na PW. Póki co nie chcę wołać serwisu firmowego bo za sam przyjazd, założenie firmowych wdzianek zażądają 3500 netto.

Poszukuję też instrukcji do Ariona - mogą być fotki poszczególnych stron.

Z góry dzięki za pomoc.

P.S.
Proszę o kontakt na PW.

#170 Share wasilewn2

wasilewn2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 03 maj 2011 - 17:17

Claas Axos zna morze ktos aktualną cene axosa 310 w cl i cx ?

Edytowany przez wasilewn2, 03 maj 2011 - 20:18.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów

Napisany 08 maj 2011 - 21:15

Claas Axos A mów co chcesz ja kupiłem taki ciągnik żeby jeżdzić a nie po to aby co jakiś czas siedzieć w servisie.

#172 Share donborys

donborys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze
    motoryzacja
    nowe technologie

Napisany 25 lipiec 2011 - 17:00

Claas Axos Czy może ktoś zna aktualną cenę AXOS'a w wersji C??

#173 Share Adii

Adii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 20:36

Claas Axos Aktualnej niestety nie znam ale jak pytałem miesiąc temu to za axosa 320 powiedzieli mi coś około 135netto

#174 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 15 sierpień 2011 - 13:47

Claas Axos gdzie jest produkowany Axos?? Korbanków nie ma co słuchać bo wiadomo ze teraz "MF lepszy" a jak juz sprzedadzą to tylko czekaja zeby sie popsuł bo wtedy idzie duzą kase zarobić, o jakiej bezinteresownej pomocy nie ma mowy

#175 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 15 sierpień 2011 - 17:51

Claas Axos Axos jest produkowany w Le Mans we Francji

pozdrawiam

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

#176 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 sierpień 2011 - 19:01

Claas Axos W 24 godziny ?:D

#177 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 16 sierpień 2011 - 23:11

Claas Axos

The majority of its models are manufactured at the factory in Le Mans, a two hour drive south west of Paris.

I wszystko jasne :)
pozdrawiam

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

#178 Share Adam0

Adam0

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 15:38

Claas Axos Witam.
Mam w gospodarstwie class axos 340 rok 2011 (niby 102KM) i powiem wam szczerze, że szału to wcale nie ma.
Mam też MF 3085 dynashift rok 1994 (niby 105KM) i różnica w spalaniu jest kolosalna (ferguson pali dużo mniej), ponadto ferguson ciągnie mi przy ciężnkiej pracy (pług 5 skib zagonowy) od 1000 obrotów a w classie jak nie depniesz mu w podłoge to nie jedzie.
W transporcie skacze jak żaba, jak podczepie mu przyczepe 12ton pszenicy, to 5 bieg tylko z górki można mu wpiąc, na równym sie nie rozbuja i zdusi.
Jedyny + jaki w nim widze to rewers elektrohydr. i przycisk od wysprzęglania w gałce od biegów.
Dodam tylko, że drugi raz nie wydałbym tych 170tys na taki traktor. Jak na moje oko to nie warto.

#179 Share Roltex

Roltex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 23 sierpień 2011 - 20:23

Claas Axos Witam!
Powiem tak że porównanie obu ciągników trochę ma się nijak po pierwsze 6-cylindrów kontra 4-cylindry. Diametralnie różne ciągniki.
Nie wiem co to znaczy, że pali dużo mniej (ile w jakich pracach). Spotykam się często z opiniami że nowe ciągniki różnych marek palą więcej niż starsze ciągniki tylko że rzadko ktoś się pokusi o stwierdzenie że sporo się przez te lata zmieniło a "ekologia" zrobiła swoje.
Po pierwsze normy spalin EURO III i zawory EGR zrobiły swoje niestety dziwi mnie tylko że akurat silnik który jest w AXOSIE i wielu innych markach zbiera dobre opinie. Obecnie silnik ma napędzić ciągnik z rozbudowaną skrzynią i hydrauliką, klimatyzacja, sprężarka pracuje cały czas więc porównanie nie są miarodajne, 0,5 l/h na klimę coś na sprężarkę i zbiera się to większe zużycie paliwa.
Starsze ciągniki a raczej silniki nie miały recyrkulacji spalin proste układy wydechowe bo ekologią nikt się nie przejmował często 6-cylindrów bez trubiny o moc 100-110KM ale to już było i nie mamy na to wpływu.
Sam sprzedałem AXOS-a 310 74KM i klient nie narzeka fakt rozsiewacz, opryskiwacz i wiele domowych prac ciężko nie ma. Ale jak to w życiu każdy ma prawo do swojej opinii. Skacze jak "żaba" coż to dosyć krótki ciągnik 4-cylindry więc nie można spodziewać się szału no cóż zdecydowanie 6-cylindrów zachowuje się lepiej.
Pozdrawiam
www.roltexkrasnystaw.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share ganja

ganja

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 16:55

Claas Axos Jestem szczęśliwym posiadaczem, od wiosny Claasa Axosa 320 i muszę powiedzieć, że właśnie szał jest:)Po tym okresie i prawie 300mth sprawuje się rewelacyjnie. Nie zgadzam się z wcześniejszym komentarzem, bo pali powiedzmy z umiarem ( mierzyłem w sianiu kukurydzy, po opsiani 6 ha spalił 22 litry, wydaje mi się że bardzo mało w ciężejszych robotach jest dużow większe) Jeśli chodzi o moc ku memu zdziwieni jest to mała bestja, radzi sobie całkiem przyzwoicie z pługiem 5x40, a nawet powiem że "ciąga go jak szatan" na potwierdzenie nagram jakoś przy okazji filmik, a zaraz jeszcze będzie że piach przeżuca,akurat wczoraj orałem 3kl glina i sobie radzi więc czego wymagać od mocy. Drugi raz kupiłbym bez wachania Axosa, a następny ciągnik będzie napewno ze stajni Claasa.