Bizon Z056
 

Bizon Z056

  • 3474 wyświetleń

Ile jest on warty??? :blink:
rocznik 87 , ok 2300mtg , 1 właściciel , stół do rzepaku Rolmako , sieczkarnia , hydraulicznnie rozkładana rura , silnik od nowości orginał - nigdy nie remontowany i nie wskazuję na remont , garażowany :)
Ja podczas koszenia :P



Rekomendowane komentarze

  • Nowicjusz
  • michal1994
  • 0 36

40 tys. na luzie możesz wziąć ,ale myślę ,że więcej będzie warty przed sezonem 09/10 ,ponieważ przed żniwami ceny kombajnów idą w górę ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Domin902
  • 2 181

Myślę że śmiało możesz za niego żądać od 40 do 45 tyś złotych a dlatego że jest zadbany no i że masz do niego tych parę dodatków!!!

A foto miodzio 5/5!!! :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lordhagen
  • 283 1981
40 tys. na luzie możesz wziąć ,ale myślę ,że więcej będzie warty przed sezonem 09/10 ,ponieważ przed żniwami ceny kombajnów idą w górę ;)

 

Albo ja źle coś zinterpretowałem, albo niewyspany jestem... ale wydaje mi sie, że przed sezonem 09 już go nie da rady sprzedać :P

 

a co do ceny to się nie wypowiem, bo nie mam pojęcia i nie chcę tworzyć zamieszania :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal13113
  • 144 2354

ja bym się cieszył jakbym dostał 35 koła bo powiedzmy sobie szczerze wystarczy wejść na allego i pooglądać że podaż na bizony jest ogromna i można przebierać ile się chce a popyt jest coraz mniejszy, a 40 tyś to już trochę kasy i trzeba być szaleńcem żeby dać tyle dać

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • luke371
  • 42 1115

Dokłądnie jak mówi @rafal13113 , za bizona 40tyś to troche chyba przydużo

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • witekarol
  • 2 95

no cos okolo 35 tys tyle ze za te pieniadze ja swojego kombajna nie sprzedalbym. to jest smieszne biarac pod uwage fakt ze np mlocarnia do john deere kosztuje 40 tys. lepiej jest dbac i udoskonalac swojego bizonka niezeli wydac mnostwo kasy na nowy kombajn a jesli nie daj Boze cos sie z nim satnie, nawet glupia jakas srubka sie ukreci to serwis przyjedzie i zarzada 5 tys na reke. ale to moje zdanie. jak ktos nie ma co z pieniedzmi robic to spoko. :P fakt faktem ze o komforcie w bizonie nie mozemy mowic no ale ta dusza jest wiecej warta niz te 35 tys :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • brian
  • 0 30

A ja dla odmiany chciałbym zapytać jak zrobiłeś hydraulicznie rozkładaną rurę wysypową i jeśli można prosić o foto tej instalacji z bliska. Słyszałem że niektórzy robią takie rzeczy do Z056 ale jeszcze nie widziałem takiego kombajnu na żywo.

Co do wartości hmm nie jestem rzeczoznawcą ale mój sąsiad kupił Z056 '86 stan idealny za 40 tys i mówił że mało dał za niego a on to się zna na tym lepiej niż ja.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lordhagen
  • 283 1981

@witekarol - ale MDW to nie jest raczej taki sprzęt, w którym do byle głupoty musi przyjeżdżać serwis :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • witekarol
  • 2 95

kiedy ja nie mowilem o MDW :P mowilem o nowych sprzetach. oczywiscie nie ze bym bym jakims krytykiem unowoczesniania i postepu technologicznego no ale sadze ze zaplacic za klepisko i beben mlocacy 40 tys to spora przesada. firmy nie dosc ze krzycza niewyobrazalne sumy za swoje sprzety to do tego serwis i czesci sa kosmicznie drogie. jezeli juz mialbym kupic nowy kombajn to jedynie NH.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal13113
  • 144 2354

kolego wyżej ale nie trzeba wzywać do byle głupoty serwisu w żadnym kombajnie fakt jak padnie komp to masakra, ale żeby zmienić łożysko, pas, łańcuch czy jakieś inne elementy to nie jest w cale inna filozofia jak jak w bizonie, a części na pewno są droższe to nie ma to tamto, ale jak patrząc na jakość rzemieślniczych części a innych nie ma do bizona to jasny szlak mnie trafiał jak koła pasowe nie potrafiły przechodzić 100 ha, więc dla świętego spokoju i pewności że zakładam część która musi bo to jest naturalne że musi chodzić wolę zapłacić 10 razy tyle co do bizona ale być pewnym że dojadę do końca żniw i nic nie się nie zmarnuję a nie narobię się a to ku..stwo się rozsypie z powrotem bo jakiś kiepski rzemieślnik robi aby taniej, i kupę hektarów będzie traciło parametry.

 

a co do duszy bizona to nie przesadzajmy bo kombajn raczej się kupuję z rozsądku żeby zrobił swoją robotę i było nas stać go utrzymać, nie dla sentymentu czy dzwięku silnika który jak każdy inny i tak wykańcza człowiekowi słuch :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rucin
  • 2 238

a skąd jesteś i mysle że byłbym zainteresowany tym sprzetem za 35-38 tyś

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj