Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  DF Agrotron 6.30 + przyczepy

  cool.gif

  Inne obrazki użytkownika

  10 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Który rocznik i jak się sprawuje?
  Pochodzi z 1996 roku, sprawuje się bezproblemowo, tylko ropę lać do pracy można jechać.
  Znajomy ma takiego, tylko że o mocy około 90 km. Miał jakiś poważny problem ze skrzynią biegów. Ciągnik stał chyba ze 3 miesiące w serwisie w Chełmie i nie mogli dojść przyczyny awarii.
  Ale chyba do tej pory go zrobili???
  za***ista maszynka, te starsze agrotrony mi się lepiej podobają od tych nowych, pewnie masz w nim klime bo do nich chyba był to standard jak wydajność dobrze chłodzi?
  Klima jest w standardzie, tylko ze u mnie klima jakos opornie działa. Nie wiem w czym lezy problem (moze jakis czujnik, albo freonu jest za mało). Muszę ja naprawic bo inaczej w żniwa bedzie ostra jazda. :)
  ja myśle że freon uciekł bo było tak u wujka w jd :huh:
  @Kamilos a może wiesz jak sprawdzić czy freonu jest dosyć w układzie??
  To raczej sam nie sprawdzisz tylko jakiś kolo co nabija takie układy musi w pierwszej kolejności sprawdzić jakie jest ciśnienie, jak za niskie to będzie wiadomo że układ jest nieszczelny, ale może ktoś cześniej nabijał i nabił za dużo to też nie dobrze, ale najprędzej to uciekł gaz i trzeba nabić.
  Zbyt niskie ciśnienie czynnika chłodzącego wcale nie oznacza nie szczelnego układu tylko ów czynnik chłodzący ma taka przypadłość że jeśli klima będzie nie używana dłuższy czas to poprostu ucieknie przez ścianki gumowych węży. Dlatego klimę powinno się włączać co jakiś czas (nawet zimą) żeby olej rozprowadził się po całej instalacji i ją uszczelnił. U mnie koszt napełnienia klimy to 100-150zł.