Skocz do zawartości

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć  Massey Ferguson 255 + Pottinger SiloprofiII

  co to dla niego ohmy.gif ...mały ale wariat...

  Inne obrazki użytkownika

  7 Komentarzy podziel się zdjęciem

  Sprzęgło i skrzynia po kilku latach takiego użytkowania dadzą znać po sobie...

  Poza tym łatwo go rozerwać przy wciąganiu na pryzmę, trzeba uważać. ;)
  Na pusto to każdy może podjechać pod zbierajke i powiedzieć że co to dla niego.... Na pewno tą zbierajkę ciągasz Proximą no bo dla niej to naprawdę jest nic ale nie dla tego MF. A poza tym to dlaczego zbierajka stoi na kółku?? Wstaw fotkę z pełną zbierajką sianokiszonki lub kukurydzy to uwiężę.
  Ja też mf 255 ciągłem taką 8 ton ale na pusto bo musiałem ją przestawić, a tak to ciągne Zetorem 8245 ale MF 255 też by taką na polu pociągnął.
  Mają te Masseye moc mój ciąga pług 4x40 po podwórku http://www.agrofoto....11_69_62121.jpg :wub: :D
  nasil90 - takie pługi to mój kolega proximą 8441 ciąga :D
  Czym ciągasz tego pottingera! ??
  znajomy z okolicy ciaga Kempera Cargo o podobnym gabarycie wlasnie 3512 - nie wiem w jakim stopniu wykorzystuje noze podczas zbierania materialu, ale prawda jest taka, ze radzi sobie jakos :) o rozerwanie ciagnika podczas wciagania na pryzme sie nie obawia, ze wzgledu na to, ze bierze dosc dlugi "rozbieg" i wjezdza o wlasnych silach. chlopak lubi poszalec tym ursuskiem - juz gdy mial ok. 13-14 lat wykonywal podorywke na kamienistych polach na 2H na max. obrotach - urwane ramie dolne to standard byl B) a teraz sie ozenil :D z tego miejsc pozdro dla Bialego :)