Zetor 3320 i Cyklop
 

Zetor 3320 i Cyklop

  • 6869 wyświetleń

Zetor i nowy nabytek już w domku :):D



Rekomendowane komentarze

  • KPK Kumurun Team
  • UrsusCzesio
  • 310 5513

No bo z fabryki :P w RPT styczniowym było dużo o nowych trollach i cyklopach szko9da ze nie maja kabinek teraz :( a jaki koszt??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukas17
  • 0 265

z tego co się orientuje to coś koło 30-33 tyś wiem bo sam chciałem kupić nowego:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Power
  • 1 371

Ludzie kij z cyklopem ale KOSTKA brukowa jest wyłożona na podworku <WOW>

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Człowiek spełniający swoje marzenia
  • Pronar82a
  • 179 1878

No to tak, cyklop jest nowy, obecnie cena nowego cyklopa to 35tys bez upustu a do kabiny trzeba dopłacić 2500 zł, spokojnie sam mógłbym wy spawać taką kabinę za 500 zł a wyglądała by tak samo jak oryginalna, ale kabina jest dla mnie zbędna wiec szkoda było mi dawać 2500 zł. Szkoda że reszty sprzętu nie ma, po niedzieli może coś jeszcze przyprowadzę jak przywiozą B) :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Człowiek spełniający swoje marzenia
  • Pronar82a
  • 179 1878

Agregat uprawowy Agro-Factory 2.8m z przednim wałkiem na bronie redlicowej.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mix
  • 4 702

A nie lepiej kupić używanego cyklopa? Koszt mniejszy a można trafić na mało używane cyklopy w atrakcyjnych cenach.

 

Pogratulować sprzętu. Przyczepę wziołeś z pronaru? Ilu tonową jakieś dodatkowe wyposażenie wziołeś?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Człowiek spełniający swoje marzenia
  • Pronar82a
  • 179 1878

Powiem tak, mnie ten cyklop wyniesie 18-19 tys a za używanego w dobrym stanie musiał bym zapłacić jakieś 13-15tys i na pewno coś trzeba było przy nim zrobić, jakieś przewody, opony, pomalować, jakiś sworzeń kupić albo dotoczyć i by nie wyszedł dużo taniej od tego i nie był by młodszy o 20 lat, a wiadomo nowy to nowy dużo dłużej popracuje niż stary ;)

Tak przyczepę wziąłem z Pronaru 8 tonową a dodatkowe wyposażenie to dyszel z cięgnem fi 40 i koło zapasowe z wieszakiem.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Zajefajny sprzęt i podwórko. i To kostka WOW, :o i sprzęt :o:):D

Jest co pozazdrośćić. Może tak Zestaw Tygodnia. :D

Ja wiem że Krakowa od razu nie zbudowano ale przydałby się lepsze budynki albo blacha a nie eternit a tak to super 5 ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • adrian2
  • 17 466

No własnie nie lepiej ładowacz kupić bardziej uniwersalny jest ;) Ale sprzet fajny.Pozdro.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Ovca
  • 29 806

yyyy no to ładnie Sie bawisz w nowym roku :) oby tak dalej :P...a co do podwórka...jest ładnie, czysto i estetycznie :) i chyba tak powinno być :) a co do budynków to "pewnie" ze przydały by Sie nowe garaże, wiaty, (najlepiej takie duże, wysokie ,szerokie heh ) ale powiem Ci ze nie masz na co narzekać bo jest dobrze :) pzdr 5

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Człowiek spełniający swoje marzenia
  • Pronar82a
  • 179 1878

No to teraz odpowiem na wasze pytania i spostrzeżenia: Tur w moim gospodarstwie to nie bardzo by się sprawdził ponieważ mam za mało miejsca aby ładować obornik z płyty obornikowej na rozrzutnik, do Pronara bym nie założył tura bo nie miał bym czym wozić bo do zetora 6 tonowy rozrzutnik jest za duży a natomiast Zetor jest za słaby do tura, cyklopem mi lepiej ładować liście z buraków z pola na przyczepę a później jest lepiej cyklopem rozładować.

W planach mam też powiększenie i garażu, obecne jego wymiary to 9x5m a chcę w przyszłości rozebrać spichlerz ten co stoi za cyklopem i powiększyć garaż na 20x10m.

A propozycje do zestawu tygodnia możecie składać :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Bafix
  • 0 532

No widok wspaniały a co nowy sprzęt to nowy kolega ma racje ja tez bym wolał nowy na dluugo mu starczy bez remontu a szkoda z epronar nie stoi z tym cyklopem no ale jak już zetor musiał to musia ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mwmati
  • 0 353

Super sprzęt gratulacje ;) i niech się sprawuje jak najlepiej i bezawaryjnie!!! :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • wlodiw
  • 2 1576

nie od razu Ameryke zbudowano, pewnie i będą nowe bramy, ale ja myślę,że Zetorek z LIfT trackiem 100 to był by dobry zestaw.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Człowiek spełniający swoje marzenia
  • Pronar82a
  • 179 1878

Jeszcze tylko zostanie do kupna kombajn do zboża i będę już miał wszystko potrzebne do gospodarowania, garaż pewnie będzie budowany po kupnie kombajnu do zboża, a kombajn może w tym roku jeszcze wyjdzie, może... Trudno jest kupować i stawiać budynki mając TYLKO 22ha pola, ja i tak co roku coś kupuję, a wiadomo że jakoś żyć trzeba, staram się nie zaciągać kredytów tylko za gotówkę kupować wszystko ;) Mając więcej pola tak z 30-40ha wszystkiego mógłbym się szarpnąć na więcej...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • paulus841
  • 173 1552

Sprzęcik jak najbardziej ok!!! A kosteczka jest super i błota wtedy nie ma na podwurku a co za tym idzie nie ma go też w ciągniku hehehe.. :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj