zetor6340

Jaki rozrzutnik obornika do ciagnika 90 km??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mark12    0

Mam też TD80D z turem i myślę że pod względem silnika MTZ jest mocniejszy tylko ma gorzej rozwiązany napęd WOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mark12    0

2 konie tez robią różnice, a nie chodziło mi o moc nom tylko to co jest pod butem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mark12    0

Dajmy sobie spokój z tym który mocniejszy :D Jak byś mógł mi powiedzieć na co zwrócić uwagę przy kupnie T088. Z góry dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Zwróć uwagę na adapter ruszając lekko wałkami czy luzów w przekładniach nie ma, do tego pompa posuwu, czy wózek nie rozkraczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mark12    0

Czy do regulacji posuwu służy ta kostka umieszczona na zaczepie do której dochodzą przewody hydrauliki. :D Jeśli możesz to powiedz ile dałeś za swojego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil181293    0

U sąsiada 12t zapimamy do 1014 ale to jest za mały ciągnik do tego rozrzytnika ale daje rade zależy też jaki jest obornik bo jak gesty i mokry to potrawi go mocna przydusic

 

Ja tam mam 10145 i tylko że z turem a nim ładuje. z ruskim 11t daje rade ale ciężko ruszyć. więc powiadasz że kupować 6-stke np ursus 1224 czy zetor 12145?

Gosp ok 50 ha. no i nie wiem czy nie jest za duży bo po okazyjnej cenie kupiłem rozrzutnik.

 

Czy MTZ 82 bez problemu da sobie radę z T088 na równym terenie?

 

Sąsiad moim 11 czy 12t rozrzutnikiem wałki poziome to pod górke bez włączonego womu musi redukować a tak to też za lekko nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj