Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako że już za niecały miesiąc zaczynają się żniwa to otwieram temat gdzie każdy może wypowiedzieć się o obecnej sytuacji na polach jak i o żniwach i plonach.Zapraszam do dyskusji.

Opublikowano

Na AF to jak w poprzednim - normalnie z ha 12ton , ale że susza to tylko10 B) .

Opublikowano

Miotła zbożowa wybiła i ti dość dużo miejscami nie widać pszenicy Ale pod spodem jest i było pryskane 2 razy od miotły Ale plon pszenicy na około 7 T zapowiada się

Opublikowano

ja tez widziałem dziś jak jechałem ktoś gruberowal rzysko po jeczmieniu ozimym a ja myślę część grochu za tydzień bo w czwartek go przyjąłem na z dosuszenie i zaklejanie

Opublikowano (edytowane)

dzisiaj rano w okolicy Ziębic widziałem jak ktoś robił podorywkę a wieczorem w okolicy żarowa(świdnica) cieli jęczmień.za kombajnem się nie kurzyło nawet. na sąsiednim polu był na wpół zielony jeszcze

Edytowane przez Taurus83

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez dobromir377
      Jak napełniacie hale zbożem?
    • Przez JUSTA001
      Ile facelia I ostropest na hektar siać?
    • Przez Paweł1998
      Mam problem z zestawem uprawowo siewny firmy agro masz, robi rowy za kołami siewnika i pole fatalnie wygląda. Pomoże ktoś co może być nie tak, albo podpowie bo sam miał taki problem. Podsylam zdjęcia do wglądu 


    • Przez Wielkopolanin
      Panowie proponuje nowy (szukałem i takiego nie znalazłem), myślę, że ciekawy a na pewno ważny temat. Jak to jest u Was, czy badacie Swoją glebę? Jeśli tak to na co, jak często i ile za to płacicie? Jak myślicie, czy w warunkach Waszych wsi było by zapotrzebowanie na usługę badania gleby, od pobrania próbek, do dostarczenia wyników i zaleceń? Ja muszę się przyznać, że do tej pory nie badałem gleby, dopiero w tym roku po raz pierwszy na studiach zacząłem to robić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v