D-e-x-t-e-r

Systemy teleinformatyczne ARiMR

Polecane posty

D-e-x-t-e-r    2

Siemka, co dokładnie daje załozenie konta w systemie ARIMR, czy można tam zgłaszać urodzenia, sprzedaż trzody i bydła ? 

D-e-x-t-e-r    2

To chyba warto to zrobić, nie będzie trzeba tak często tam jeździć.  Jak złoże wniosek to dadzą mi  login i hasło od reki ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    772

nie bo mają czas 2 tyg a wiadomo że nikomu się nie spieszy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez Edek777
      Przejrzyj dowolną Księgę Wieczystą, możesz ustalić jej numer po samym adresie lub numerze działki. Nie musisz znać nazwiska właściciela. Wystarczy ci dowolny adres nieruchomości, również działki w dowolnym miejscu na terenie Polski.
      Skorzystaj z wyszukiwarki na: http://albertkredyty.pl/ksiega-wieczysta.html

• Przez colcolbol
      Witam, likwiduje bydło i mam na sprzedaż działkę rolną 1ha, czy myślicie że jest sens zwracać się do KOWR z prośbą o wykup tej  nieruchomości? Słyszeliście o takich sytuacjach kiedy KOWR wykupił nieruchomość rolną? Nie mam wymogów co do ceny, sprzedam poniżej wartości rynkowej, grunt klasy III .... 
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam takie pytanie babcia posiada 0.8ha pola plus dom. Chciałbym za babcia wybudować dom ale na MPZP ziemia na której chciałbym postawić dom widnieje jako ziemia rolna.
      1.Czy babcia może podzielić działkę na mniejsze części i przekazać mi kawałek tej ziemi?
      2. Czy mogę na działce rolnej mogę postawić dom czy muszę ja odrolnić bądź budowa siedliska?
      nie mam wykształcenia rolniczego ale tata jest ubezpieczony w KRUS-ie i ja tez byłem tam ubezpieczony do 19 roku życia. Nie jestem tez tam zameldowany.
      w MPZP znalazłam taki zapis
      przeznaczenie:
      - teren rolniczy,
      - dopuszcza się zabudowę służącą produkcji rolniczej oraz przetwórstwu rolno-spożywczemu, zgodnie z przepisami odrębnymi w zakresie ochrony gruntów rolnych,

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.