mlodykom1

kłopot ze sprzęgłem

Polecane posty

mlodykom1    10

Witam wszystkich posiadam ciągnik farmtrac 685dt i mam problem bo bardzo ciężko wdusza się sprzęgło czy ktoś wie jak temu zaradzić?

mlodykom1    10

Smarowania ne ma w serwisie powiedzieli żeby przyprowadzić do nich to założą smarownik myślałem że ktoś ma jakiś inny sposób

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez farmtraczek
      Witam chciałbym sie dowiedzieć jakie oleje można wlać do silników perkins ?
    • Przez Mateusz320
      Witam mam problem w Farmtracu 80  4 WD perkins od dłuższego czasu coś żęźi tak jakby w pompie paliwowej, i nieraz mi się zapowierzył, dzisiaj wozilem obornik i pod górka zdechł, próbowałem nabić pompka i zapalić ale nic z tego zcholowalem z pola i dopiero na popa zapalił, czy to będzie pompka paliwowa (ta elektryczna)? Farmtrac ma 2800mtg 
    • Przez lolek245
      Ciągnik przy lzejszej pracy nie łapie w ogóle temperatury. Sprawdzałem pirometrem filtr oleju to miał około 30-35 stopni. Nigdzie nie mogę znaleźć jaki idzie tam termostat i nie mam nawet książki serwisowej w której byłoby pokazane w którym znajduje się miejscu w ciągniki oraz jakieś jego oznaczenie. Mógłby ktoś z tym pomóc dać jakieś namiary na termostat, który będzie pasował?
      Bo raczej winny jest temu termostat :) 
    • Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.