adam8056

Szukaj pod kapslem

Polecane posty

adam8056    6

Czy to prawda, że można sprawdzić bez otwierania piwa czy jest wygrana pod kapslem. Czasami mam  takie wrażenie, że w mniejszych sklepach pracownicy(jak szef nie widzi) gdzieś tam na zapleczu trochę przebierają to piwo. Kupione już kilka skrzynek tego w promocji i nic a czasami jak na przykład kupię jedno w tesco  to jest wygrana.

extrabyk    2892

Nie tylko można sprawdzić co jest pod kapslem ale można otworzyć, wypić piwo, nasikać i założyć kapsel...więc lepiej uważaj :D

adam8056    6

Nie tylko można sprawdzić co jest pod kapslem ale można otworzyć, wypić piwo, nasikać i założyć kapsel...więc lepiej uważaj :D

Rozumiem ,że już sprawdzone i jak smakowało? Jak  goryczka, nie za słodkie? A może za słone?

problemy ówczesnych Polaków...

Nie jest to moim problemem (niestety) pytam z ciekawości.

mają k...a problemy.

A problemem każdego forum są ludzie którzy tak odpisują !!!

Dziękuje za odpowiedzi :wacko:

Edytowano przez adam8056

Taurus83    276

ja robię tak. idę do markietu(niemieckiego lub francuskiego, angielskich u nas nie ma) nastepnie otwieram butelka za butelką i jak trafię to je zabieram. idę z nim do kasy a tamte "puste" odstawiam na półkę jak gdyby nigdy nic. i nie mam wyrzutów sumienia bo to nie są polskie markiety. po wyjściu od kasy wp***dol od ochrony ale piwko w gratisie łagodzi wszelki ból. polecam ten sposób

OlaOlla    14

Kiedyś spotkałam się z sytuacją, że pewnie mężczyzni w sklepie podświetlali latarką butelkę piwa od spodu i próbowali wyczytać co jest napisane na spodzie kapsla od butelki. Ponoć działało, ale nigdy nie miałam potrzeby tego weryfikować :P

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

:wub: 

wilhelm    405

Istna żulernia.. Kupić piwo po to, żeby "wygrać" następną Tatrę albo innego "Harnosia" :D Nie lepiej kupić coś porządnego za 7-8 zeta, uwarzonego w jednym z małych rzemieślniczych browarów ? A tych w kraju jest już sporo... Ale nie, tu przecież chodzi o jedno ; "bele mele"

adam8056    6

Nie tak dawno sam warzyłem piwo z prawdziwego słodu i chmielu na własny użytek. Swoje jest dużo lepsze od tych sklepowych nawet tych droższych tylko sporo pracy przy nim i wolną lodówkę trzeba mieć ale satysfakcja jaka :).W tym roku zrezygnowałem bo lodówka coś nawala ale zapowiada się wymiana w kuchni na nową wtedy przenoszę starą do piwnicy i można znów brać się do roboty. Na raz robi się 30 litrów browaru. Ktoś z was też robi swojskie piwko? 

wieslaw16    52

W mojej wsi sąsiad wygrał piwo no bo miał kapsel z wygraną i drugiego dnia rano pojechał rowerem do sklepu po wygraną no i wygrane piwo spożył na miejscu bo nie chciał płacić kaucji za butelkę, a wracając do domu policja go zatrzymała i niestety stracił prawo jazdy, wygrał piwo, przegrał prawko i niestety ta wygrana dla niektórych okazuje się przegraną przy braku zdrowego rozsądku.

wieslaw16    52

Kara jest do 5 tys.zł ,a sąsiadowi zabrali prawko przed nowelizacją prawa, bo zdarzenie wówczas miało miejsce.

bieniek_88    56

U mnie na wsi w sobotę zatrzymali gościa jak jechał rowerem po piwku i dostał tylko 100 zł. Widziałem mandat na własne oczy, spuścili powietrze z kół i kazali prowadzić rower dalej. Aaa i gość prawka nie miał nigdy, dlatego może tylko 100 zeta dostał mandatu.

Edytowano przez bieniek_88

Gość konteno   
Gość konteno

Kiedyś spotkałam się z sytuacją, że pewnie mężczyzni w sklepie podświetlali latarką butelkę piwa od spodu i próbowali wyczytać co jest napisane na spodzie kapsla od butelki. Ponoć działało, ale nigdy nie miałam potrzeby tego weryfikować :P

to działa ale tylko przy klarownym i nie spienionym piwie , im silniejsza latarka tym lepiej ale producenci piwa się zchytrzają i dają 2 nalepkę na butelkę wkoło szyjki i ciężko dostrzec 

extrabyk

kiedyśtak typa w wiosce oszukali , był podpity i troche zamroczony to podsuneli mu takiego "browara" , przez dłuższy czas nie miał kolegów do picia 

mulek15    1

obracasz kapsel puszki o pół obrotu, podnoszisz ( wtedy nie otwierasz piwa) sprawdzasz.. tyle w tym temacie.

robiąc to w towarzystwie obrócić kapsel tak jak był bo każdy sobie urywa :)

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez RU68
      Witam pokusiłem się o sprowokowanie do oceny Doradztwa ODR i to nie na podstawie wypisanie wniosku o dopłaty ale stricte doradztwa posiadanej wiedzy i przydatności ich dorad porad czy jak by to nazwać 
    • Przez Renault145
      witam, orientuje sie ktos ile lat po sobie moze byc prowadzony ugor czarny?
    • Przez S-Piotr
      https://www.youtube.com/watch?v=Jcz-BORJtgE 
      Posłuchajcie tej muzyki w stroju na 432Hz w słuchawkach robi wrażenia 
      Polecam zapoznać się z ideom muzyki 432 a nie 440 Hz 
    • Przez RolnikFarm
      Macie sprawdzone sposoby na muchy? Bo u mnie to szarańcza w chlewni normalnie, w tym tygodniu chce wszystko wybielić, ale pewnie problem wróci. Znacie może jakieś dobre produkty lub może sprawdzone domowe sposoby? Druga sprawa jak poradzić sobie z końskimi muchami? Bo mam kuca i cały czas go tną. Zapraszam do dyskusji.
    • Przez Runder
      Z tego co słyszałem rozwijają się tam owady które potem mogą pomagać  np. w zapylaniu rzepaku albo ograniczyć liczbę szkodników w uprawach. Są też schronieniem dla pożytecznych organizmów (owady, ptaki) a ich liście zwiększają zawartość próchnicy w glebie. Zostawiacie drzewa np. na miedzach czy przy ogrodzeniach? Jak oceniacie ich wpływ jezeli według was taki w ogóle występuje? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.