Skocz do zawartości
polonia1234

Bicie na panewkach?

Polecane posty

polonia1234    0

Witam drodzy uzytkowicy jestem tu nowy kupilem MTZ prosto z Ukrainy od dziadka, nurtuje mnie nipokojacy dzwiek ktory przypomina bicie dzwonow w kosciele ktory dochodzi z silnika - myslicie ze to panewki? Kupie byka albo byki

Wiadomość z agroFakt.pl

wieslaw16    46

Jak jest w miare wczesny kont wtrysku paliwa w silniku, to silnik ma taki metaliczny twardy dzwięk jak gdyby stukot, i słuchowo wygląda jak by stukało coś w silniku ponadto widzę że koledzy naprawdę chcą pomóc swymi postami, może moderator jakoś nagrodzi te wypowiedzi.

robi57362    53

kolego po pierwsze mtz ma taki trochę dziwny dźwięk w porównaniu do innych więc może należy posłuchać innych ja się już przyzwyczailem a też z początku też coś mi się nie podobało a teraz chwale sobie tą muzykę z silnika a jak dojdzie jeszcze skrzynia to naprawdę super he he he he

zenek_19    4

jaki ciagnik taka odpowidz przeciez kazdy wie gdzie i kiedy to cudo bylo produkowane komfort i kultura pracy wliczona w cene wiec sie nie ekscytuj zbytnio wieslat

wieslaw16    46

To że ktoś ma taki traktor a nie inny nie znaczy że trzeba go byle jak traktować, jeśli ktoś występuje o pomoc do kolegów i jeśli nie ma się nic mądrego do powiedzenia to lepiej się w ogóle nie udzielać niż komuś nerwy truć

Edytowano przez wieslaw16

danielhaker    803

@polonia1234, a raczej @zenek_19, nie męczy Cię pisanie sam ze sobą? To logowanie się na drugie konto aby sam sobie odpisać? Chyba jakieś rozdwojenie jaźni masz, ale znam sposób na to. Ban.

Temat zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.