Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jonek98    1636

Ledwo się ferie zaczęły a gimbom już się nudzi.Idź lepiej na dwór ulepić balawana albo śnieżkami porzucac

Wiadomość z agroFakt.pl

Matey    639

ok, ja to rozumiem, ja to szanuję, ale od zdjęc mamy galerie, zamykam

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez tomek926
      Witam mam problem z ciągnikiem Farmtrac 70 4WD drastycznie spadła w nim moc. W zeszłym roku na jesień pracował normalnie a od wiosny brakuje mu mocy ciągnik ma 2100 mth. Ciężko wkręca się na obroty nie mówiąc już o orce. Starą c-360 lepiej idzie. Proszę o pomoc bo za nie długo żniwa a ciągnik ledwo jedzie. Ciągnik dyma nie puści filtry paliwa wymienione.
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez mlody_772
      Witam, mam pytanie czy orientuje się ktoś czy w ciągniku Farmtrac 555dt w pompie wtryskowej jest olej i czy powinno się  uzupełniać lub wymieniać? Silnik AF3.315B IIIA pompa bosch. Dodam że 2 lata temu odkręcił mi się taki trapezowy dekielek na dole pompy ciągnik zgasł, po dokręcenie odpalił i chodził normalnie ale teraz wydaje mi się że zaczyna stukać. Szkoda że wtedy nie przyszło mi do głowy sprawdzić czy coś wypłynęło. Proszę o pomoc. 
    • Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez robert1226
      Proszę użytkowników tego modelu o pisanie jak wam się sprawują , jakie macie spalanie w różnych pracach.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj