Skocz do zawartości
  • 0

Ceny pszenicy 2016


Pytanie

3980 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
  • 0
Opublikowano

Witam kolego a w tych piaskach kolo świdnika to kto kupuje pośrednik czy kto ? Ja z krasnegostawu niedaleku u nas po 560 netto elewar krupiec

  • 0
Opublikowano

Za ile ton taka stawka?

Cena loco gospodarstwo? 

 

dostawa na elewator Chemirol, dostałem smsa z ta cena bez rozmowy o ilości ton tak informacyjnie

 

Ciekawe, bo ostatnio płacili 635zł/netto.

 

cenę 690zł netto dostałem od przedstawiciela Chemirolu smsem

  • 0
Opublikowano (edytowane)

Pszenica      660 + 7%vatu = 706 brutto

Pszenżyto    610 + 7%vatu = 652 brutto

Jęczmień      620 + 7%vatu = 663brutto

Żyto             520 + 7%vatu = 556 brutto

Zboża paszowe ceny z dnia 13.01.2016 Agrii Plus Czarne Małe Zachodniopomorskie

Edytowane przez pajonk25
  • 0
Opublikowano

Pszenica      660 + 7%vatu = 706 brutto

Pszenżyto    610 + 7%vatu = 652 brutto

Jęczmień      620 + 7%vatu = 663brutto

Żyto             520 + 7%vatu = 556 brutto

Zboża paszowe ceny z dnia 13.01.2016 Agrii Plus Czarne Małe Zachodniopomorskie

 

pszenica paszowa u Ciebie w takiej samej cenie jak u mnie w lubelskim u Kapki wysokojakościowa z białkiem powyżej 14 % i z wysokim glutenem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v