Polecane posty

karolas123    88

Witam, panowie czy są jeszcze jakieś filtry na hydraulice mf 6255? Znalazłem 3 na zdjęciach, instrukcja pokazuje na obrazkach jeszcze jakiś filtr podobny do puszkowego ale sam wkład, u mnie go chyba nie ma, bo nie mogę znaleść.

post-1593-0-95457200-1445357772_thumb.jpg

post-1593-0-90081900-1445357799_thumb.jpg

post-1593-0-61743400-1445357825_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Nie, jak dobrze pamiętam to w tym miejscu tylko z drugiej strony jest podłączona gruba rura która idzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Kojarzę tą rure, ale z drugiej strony jest właśnie ten biały filtr.

 

Mogłbys zaznaczyć gdzie to na tej fotce?

 

post-1593-0-99536400-1445359197.jpg

post-1593-0-54575800-1445359681_thumb.jpg

Edytowano przez karolas123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

z lewej strony ciągnika jest duza puszka plastykowa i jest tam wkład czyli to jest od oleju ze skrzyni z prawej strony drugie zdjęcie też wkład oleju od szybkozłączy i trzecie zdjęcie wkład od oleju prosto z pompy a pierwsze zdjecie to jest pewnie to co napisałem że puszk aplastykowa czyli u ciebie jest cały filtr do wymiany a u mnie wkład a posiadam 6290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Kojarzę tą rure, ale z drugiej strony jest właśnie ten biały filtr.

 

 

Kolego a mógł byś się pofatygować do ciągnika i popatrzeć, kto szuka to znajdzie. opisałem dziś dość dokładnie ale widze wolisz wklejac jakieś schematy niż iść sprawdzić. Korek jest pod filtrem obok korka spustowego, dokładnie znajduje się w przystawce (wyjście) przedniego napędu i na schematach tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Poszukam kolego poszukam naturalnie, i dzieki za pomoc:)

 

 

Rzeczywiście filtr tm był, to filtr od oleju pedzącego na mokre sprzęgło.

 

 

Dla potrzebujących wstawiam numery filtrów, niektóre z nich dadzą sie czyscic jednak ja zamontowałem wszystkie nowe mann, filtry donaldson są nieco tansze z wyjatkiem tego od sprzęgła.

4303303m1 puszkowy 

3615949M2 hydrauliczny wkład

3792287M1 hydrauliczny wkład

3712404M1 hydraulika sprzęgło

 

Dodatkowo za mannem przemawia to, ze w komplecie są wymagane uszczelki i oringi czego w donaldsonie nie zastaniemy.

Numery filtrów wklepywać w sklep intercars i wyskakują wszystkie dostepne, w rolniczych zdzierają, nie ma co tam kupować.

Edytowano przez karolas123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Trzeba tylko dopisać, że te filtry dotyczą podstawowej wersji hydrauliki, w load sensing 110l są inne filtry i jest ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jk33    3

Właśnie wymieniam olej w MF6245 powiedzcie czy ten filtr siatkowy znajduje się właśnie tutaj gdzie jest ta śruba na imbus i czy wszystkie filtry zlokalizowałem widoczne na zdjęciach?

 

 

 

 

 

IMG_20180120_164554009.jpg

IMG_20180120_164547500.jpg

IMG_20180120_164534088.jpg

IMG_20180120_164526550.jpg

IMG_20180120_164520269.jpg

Edytowano przez jk33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jk33    3

Dzięki wielkie za szybką reakcje, jeszcze jedno pytanie spuściłem stary olej i zeszło około 40 litrów a według tego co czytałem to wchodzi chyba 74litry czy to możliwe że było tak mało czy jeszcze nie wszystko zeszło ?,jakoś drugiego spustu nie widzę. Ostatnio urwałem przewód ale chyba raczej nie wyleciało wiecej jak 5litrów

Edytowano przez jk33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekFT675DT    11

To trochę mało tego oleju było, innego korka nie ma, jeszcze jak Odkręcisz ten korek od filtra to może coś zleci, a tyle oleju to raczej nie wejdzie bo u mnie do tego samego modelu weszło niecałe 60l i na bagnecie jest prawie max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jk33    3

OK dzięki jutro się okaże ,byłoby dobrze bo mam właśnie tylko 60l , te brakujące litry pewnie wyleciały przez nieszczelne siłowniki w przyczepie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jk33    3

Filtry wymienione, olej zalany weszło jakieś 55l ,wszystko śmiga jak należy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj