Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Filtry
karolas123    86

Witam, panowie czy są jeszcze jakieś filtry na hydraulice mf 6255? Znalazłem 3 na zdjęciach, instrukcja pokazuje na obrazkach jeszcze jakiś filtr podobny do puszkowego ale sam wkład, u mnie go chyba nie ma, bo nie mogę znaleść.

post-1593-0-95457200-1445357772_thumb.jpg

post-1593-0-90081900-1445357799_thumb.jpg

post-1593-0-61743400-1445357825_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    125

Nie, jak dobrze pamiętam to w tym miejscu tylko z drugiej strony jest podłączona gruba rura która idzie do przodu.

karolas123    86

Kojarzę tą rure, ale z drugiej strony jest właśnie ten biały filtr.

Mogłbys zaznaczyć gdzie to na tej fotce?

post-1593-0-99536400-1445359197.jpg

post-1593-0-54575800-1445359681_thumb.jpg

Edytowano przez karolas123

macko25    5

z lewej strony ciągnika jest duza puszka plastykowa i jest tam wkład czyli to jest od oleju ze skrzyni z prawej strony drugie zdjęcie też wkład oleju od szybkozłączy i trzecie zdjęcie wkład od oleju prosto z pompy a pierwsze zdjecie to jest pewnie to co napisałem że puszk aplastykowa czyli u ciebie jest cały filtr do wymiany a u mnie wkład a posiadam 6290

ptaszyna    125

Kojarzę tą rure, ale z drugiej strony jest właśnie ten biały filtr.

Kolego a mógł byś się pofatygować do ciągnika i popatrzeć, kto szuka to znajdzie. opisałem dziś dość dokładnie ale widze wolisz wklejac jakieś schematy niż iść sprawdzić. Korek jest pod filtrem obok korka spustowego, dokładnie znajduje się w przystawce (wyjście) przedniego napędu i na schematach tego nie ma.

karolas123    86

Poszukam kolego poszukam naturalnie, i dzieki za pomoc:)

Rzeczywiście filtr tm był, to filtr od oleju pedzącego na mokre sprzęgło.

Dla potrzebujących wstawiam numery filtrów, niektóre z nich dadzą sie czyscic jednak ja zamontowałem wszystkie nowe mann, filtry donaldson są nieco tansze z wyjatkiem tego od sprzęgła.

4303303m1 puszkowy 

3615949M2 hydrauliczny wkład

3792287M1 hydrauliczny wkład

3712404M1 hydraulika sprzęgło

Dodatkowo za mannem przemawia to, ze w komplecie są wymagane uszczelki i oringi czego w donaldsonie nie zastaniemy.

Numery filtrów wklepywać w sklep intercars i wyskakują wszystkie dostepne, w rolniczych zdzierają, nie ma co tam kupować.

Edytowano przez karolas123

Arek    115

Trzeba tylko dopisać, że te filtry dotyczą podstawowej wersji hydrauliki, w load sensing 110l są inne filtry i jest ich więcej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zimrex
      Witam serdecznie moje pytanie dotyczy massey ferguson 6245 będzie pracował na 25ha będzie głównym traktorem 
      Mam poważne zamiary co do tego ciągnika czy warto go kupić za cene 61000 brutto do negocjiaci 
      Jakie mają spalanie jak z awaryjnością 
      Czy da sobie radę z aktywnym agregatem siewnym 3m
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ 
    • Przez marian20
      Witam
      Wie ktoś może gdzie znajduje się sprężarka od amortyzacji kabiny w tym modelu? U mnie nie działa pompowanie automatyczne. Mogę tylko napompować przewodem awaryjnym za kabiną ale po kilku godzinach pracy powietrze ucieka.  Czy jest to ta sama sprężarka co pompuje amortyzację przodu?
      Drugie pytanie to czy można pracować z całkowicie spuszczonym powietrzem? Na logikę...niby tak ( przecież ma poduszki) ale wolę zapytać.

• Przez DominikPocisk
      Witam, wszystkich użytkowników serii 6200. Czy ktoś może potrafi skalibrować rewers i sprzęgło? poczytałem na forum trochę tematów lecz nic konkretnego nie znalazłem.
      Ciągnik mam kilka miesięcy a sprawa wygląda tak ze jak włączę do przodu, to czuć delikatne szarpnięcie, a następnie ciągnik łagodnie ruszy, przy włączaniu do tyłu od razu delikatnie rusza posiadam MF 6280.

Czym może być spowodowane szarpniecie przy ruszaniu w przód? czyżby wymagał kalibracji a może już skrzynia jest częściowo wyeksploatowana?
    • Przez Radek519
      Cześć. Potrzebuje opinii na temat ciągnika MF 4245  ogólnie interesuje mnie wszystko.
      - awaryjność
      -spalanie, choć wiem ze nie będzie wielkie bo to Perkins  
      -skrzynia biegów 
      Dodam jeszcze ze ciągnik będzie pracował z turem w belownicy na 10ha
    • Przez michalt36
      Nie daje mi oleju na przystawke do przedniego napedu. Elektro zawory zamieniane prad jest a naped sie nie zalacza